Český bridžový svaz

  • Email: ucbs@seznam.cz
  • Číslo účtu ČBS: 51-0689240257/0100
  • IČO: 00443000
  • Různé zajímavosti
  • Zveřejněno 22. května 2021
  • Lucie Kohutová

Slyšeli jste o dokumentu ACES & KNAVES?

Slyšeli jste o dokumentu ACES & KNAVES?

Z tiskové zprávy Světové bridžové federace.

Slyšeli jste již o dokumentu ACES & KNAVES? V tuto chvíli přichází možnost jej zhlédnout - a předejte tuto informaci také ostatním (nejen) bridžistům ve svém okolí, jelikož i ti by o něj mohli projevit zájem.

Jedná se o hodinový dokument (více informací o něm je k nalezení níže), který je streamován do 30. května. Stačí si pouze zakoupit lístek a můžete jej zhlédnout kdykoli - libovolný den, v libovolný čas až do uvedeného termínu ZDE.

Součástí vstupenky je také živá diskuze na Zoom, která se uskuteční v neděli 23. května v 19:30 UTC+1, s režisérkou Jackie Paré, bridžovou legendou Ziou Mahmoodem a zakladatelkou BAMSA a mezinárodní bridžovou hráčkou Samanthou Punch. Samantha je předsedkyní sociologické katedry na stirlingské univerzitě a zaměřila svůj výzkum právě na bridž. Zia Mahmood, Jackie Paré a Samantha Punch zodpoví dotazy týkající se filmu a budou diskutovat o souvislostech mezi ACES & KNAVES a mnoha dalšími tématy, která budou na konferenci uvedena.

Pokud jste o dokumentu ještě neslyšeli, ACES & KNAVES je příběh o triumfu a slzách, bodech a partnerech, zločinu a trestu vyprávěném mistry světa i běžnými smrtelníky, včetně Billa Gatese. International Movie database uvádí: "ACES & KNAVES je dokument o myšlenkové gymnastice, soutěžení, ale i podvodech v bridži - nejsložitější a nejkomplexnější hře, kterou kdy lidská mysl vynalezla."

Toto speciální promítání oslavuje nadcházející konferenci BAMSA 2021, která se bude konat od pondělí 28. června do čtvrtka 1. července. Jedná se o otevřenou online událost zdarma, které se zúčastní 60 řečníků z 20 zemí, včetně psychologa Martina Seligmana, předsedy Evropské bridžové ligy Jana Kamrase nebo mistra světa Boyeho Brogelanda. Na konferenci je možné se registrovat ZDE.

Webová stránka stojí za zhlédnutí, v nabídce je několik velmi zajímavých seminářů a sezení a samozřejmě je možné si zvolit pouze preferované, je ale třeba se na ně předem registrovat.

Polovina výtěžku z prodeje vstupenek na film ACES & KNAVES putuje na podporu práce BAMSA (Bridge: A MindSport For All) na stirlingské univerzitě.

Děkujeme partnerům za podporu propagace bridže, organizace soutěží a účasti našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

Staňte se i Vy naším partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů. 

Národní sportovní agentura
Moravskoslezký kraj
Funbridge
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Česká Asociace Univerzitního Sportu
TENAK holdings
Bridgescanner