Český bridžový svaz

  • Email: ucbs@seznam.cz
  • Číslo účtu ČBS: 51-0689240257/0100
  • IČO: 00443000
  • Výsledky soutěží
  • Zveřejněno 14. května 2018
  • Zuzana Otradovcová

3. turnaj sponzorů a sponzorovaných zná své vítěze

3. turnaj sponzorů a sponzorovaných zná své vítěze

12.-13.5.2018 proběhl v Uherském Hradišti turnaj sponzorů. Nejlépe se vedlo páru Leitermann-Králík F. před Martinem Melčákem s Michaelem Boturem a Lucií Vondráčkovou s Janem Králíkem.

Druhý květnový víkend se v zasedací místnosti Orlovny v Uherském Hradišti sešlo 8 párů z řad juniorů, dorostenců a sponzorů, kteří do Fondu mládeže přispěli částkou vyšší než 2500 Kč. V sobotu odpoledne se odehrálo první kolo, 7 kol po 4 partiích, celkem 28 rozdání. V sobotní části se nejlépe vedlo páru Vondráčková-Králík J. před Františkem Králíkem s Ondřejem Leitermannem a juniorskými reprezentanty Michaelem Boturem s Martinem Melčákem.

V sobotu večer se sponzoři a i někteří sponzorovaní sešli v jezuitských sklepích v Galerii slováckých vín, kde pro ně byla zajištěna řízená degustace 10 vzorků vína, skloubení vína s čokoládou a teplý i studený raut. Degustaci vedl jeden z majitelů Víno Zlomek&Vávra pan Radek Zlomek, který všem zúčastněným podal velmi zapálený a zajímavý výklad nejen o degustovaném víně, ale také o výrobě vína obecně, o sklepích v Uherském Hradišti či o fungování veletrhů, výstav a soutěží vína nejen v Čechách, ale i ve světě.

V  neděli dopoledne se odehrálo druhé kolo, opět stejným systémem. Do čela výsledkové listiny se tentokrát dostali junioři Michael Botur s Martinem Melčákem, v těsném závěsu za nimi potom sponzoři František Králík a Ondřej Leitermann, třetí byli Fridrich-Zdráhal.

Po sečtení výsledků z obou kol si putovní trofej "Dospělec bridžisty pečující o své potomstvo" odváží František Králík a Ondřej Leitermann. Druzí byli Michael Botur s Martinem Melčákem před párem Vondráčková-Králík J.

I letos se jednalo o velmi povedenou akci, která sponzorovaným umožnila vyjádřit svůj vděk těm, kteří se rozhodli své finanční prostředky vložit do tohoto fondu, který řadě mladých nadějných bridžistů umožňuje (nejen) zahraniční výjezdy. Obrovský dík patří Michalu Králíkovi, který je duchovním otcem tohoto projektu.

Celkové výsledky

Galerie

Obrázek galerie
Obrázek galerie
Obrázek galerie
Obrázek galerie
Obrázek galerie
Obrázek galerie
Obrázek galerie
Obrázek galerie
Obrázek galerie
Obrázek galerie
Obrázek galerie
Obrázek galerie
Obrázek galerie
Obrázek galerie
Obrázek galerie

Děkujeme partnerům za podporu propagace bridže, organizace soutěží a účasti našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

Staňte se i Vy naším partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů. 

Národní sportovní agentura
Moravskoslezký kraj
Funbridge
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Česká Asociace Univerzitního Sportu
TENAK holdings
Bridgescanner