Český bridžový svaz

  • Email: ucbs@seznam.cz
  • Číslo účtu ČBS: 51-0689240257/0100
  • IČO: 00443000
  • Výsledky soutěží
  • Zveřejněno 29. dubna 2019
  • Adam Janas

Czech Bridge Tour Metuje 2019

Czech Bridge Tour Metuje 2019

Vítězi druhého letošního turnaje série Czech Bridge Tour se stali Milan Macura a Martin Scháňka.

O víkendu 28.-29. dubna proběhla v Nahořanech Velká cena Metuje, hraná jako druhý turnaj letošního ročníku Czech Bridge Tour. Tentokrát se dařilo hlavně pražským hráčům. Zvítězil pár Macura - Scháňka, na druhém místě skončili Pavlík - Svoboda, třetí příčku obsadily Erdeová - Hnátová. Prize money si odnesl také pár Laštovička - Žmak na čtvrtém místě, a dále nejlepší smíšený pár Kyptová - Humpál na šestém a nejlepší pár s juniorem Janas - Tomis na patnáctém místě.

Milan Macura si tak upevnil své vedení v historickém pořadí medailistů Czech Bridge Tour, jedná se již o jeho páté vítězství. Na druhé místo se před Kamila Žylku dostal Martin Scháňka, pro kterého jde o třetí triumf. Letošní sérii CBT vede po dvou odehraných turnajích Ota Svoboda, v závěsu za ním jsou Martin Scháňka a Daniela Hnátová. Na rozdíl od VC Českých Budějovic na tomto turnaji nikdo nedosáhl postupu do vyšší výkonnostní třídy.

Jako problematická se ukázala partie z druhého kola turnaje - řada hráčů měla problém vydražit alespoň malý slem, k dispozici je dokonce 13 zdvihů. Podívejte se, jak by si s touto partií poradil váš oblíbený dražební systém.

V nedělní vedlejší soutěži týmů zvítězilo družstvo ACOL ve složení Svobodová P., Pavlík, Kopřiva, Svoboda. Druhý byl tým MORTAL VOMBAT (Schulzová K., Vozábal, Martynek ml., Pulkrab), na třetí místo se dostal tým XXXX (Erdeová, Hnátová, Raboch, Mašek Jiří).

Výsledky párového turnaje
Výsledky týmového turnaje

Po rozkliknutí odkazů klikněte v matrice na odkaz "DOKUMENTACE" pro zobrazení jednotlivých prezentací a zápisových lístků.

Foto: Monika Kyptová

Galerie

Obrázek galerie
Obrázek galerie
Obrázek galerie
Obrázek galerie
Obrázek galerie
Obrázek galerie
Obrázek galerie
Obrázek galerie

Děkujeme partnerům za podporu propagace bridže, organizace soutěží a účasti našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

Staňte se i Vy naším partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů. 

Národní sportovní agentura
Moravskoslezký kraj
Funbridge
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Česká Asociace Univerzitního Sportu
TENAK holdings
Bridgescanner