Český bridžový svaz

  • Email: ucbs@seznam.cz
  • Číslo účtu ČBS: 51-0689240257/0100
  • IČO: 00443000
  • Výsledky soutěží
  • Zveřejněno 14. května 2023
  • Matyáš Lysek

Czech Bridge Tour Metuje 2023

Czech Bridge Tour Metuje 2023

Další turnaj CBT VC Metuje ovládl pár Kohutová - Scháňka před manželi Bahníkovými Hájkovou - Nulíčkem.

Czech Bridge Tour Metuje

Párový turnaj

Hlavní párový turnaj CBT Metuje za účasti 29 párů vyhrál Martin Scháňka s Lucií Kohutovou s celkovými 60,85 %, v prvním kole se umístili na druhém místě se 66,12 %, ve druhém získali 55,13 %.  Druhé místo s dvěma vyrovnanými výsledky okolo 60,5 % získal Petr Bahník s Evou Bahníkovou. Na třetím místě se také umístil mixový pár, který měl naopak velké zlepšení ve druhém kole, v prvním kole získali 52 %, v druhém 65,5 % ,a tak se s 59 % usadili na třetím místě. Na 4. místě skončil pár Milan Macura a Vít Volhejn s necelými 57 %. Nejlepším seniorským párem byl na 13. místě pár Hruška - Šklíba. Největší zlepšení mezi prvním a druhým kolem měl manželský pár Täuberových na 26. místě. 

Týmový turnaj

Vedlejší týmový turnaj byl odehrán pouze za účasti čtyř týmů na 3 kola po 12 partiích. Výhru vybojoval tým Chodí Lucka okolo. Celé složení týmu bylo Svoboda, Svobodová, Kupková L. a Diamant. Na druhém místě se umístil tým Plešaté pišťuchy ve složení Zajíček, Vozábal, Martynek, Pulkrab. Třetí místo po vzájemném souboji udržel tým Bohušky, Schulzová, Böhmová, Kyptová, Humpál. Čtvrté místo zbylo na tým Jih a sever, skládající se z manželského páru Täuberových a páru Horáček - Chotaš.

Série Czech Bridge Tour

Po třech odehraných turnajích ve vedení jsou Martin Scháňka a Lucie Kohutová se 29,914 SB a náskokem 1,2 SB na Petra Bahníka, na čtvrté místo se posunul Bohumír Zajíček. Páté místo drží Vít Volhejn a šesté místo loňský vítěz David Vozábal se ztrátou necelých 6,5 SB na první místo.

Odkazy na výsledky

Hlavní párový turnaj              Týmový turnaj              Žebříček CBT

Galerie

Obrázek galerie
Obrázek galerie
Obrázek galerie
Obrázek galerie
Obrázek galerie
Obrázek galerie
Obrázek galerie
Obrázek galerie

Děkujeme partnerům za podporu propagace bridže, organizace soutěží a účasti našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

Staňte se i Vy naším partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů. 

Národní sportovní agentura
Moravskoslezký kraj
Funbridge
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Česká Asociace Univerzitního Sportu
TENAK holdings
Bridgescanner