Český bridžový svaz

  • Email: ucbs@seznam.cz
  • Číslo účtu ČBS: 51-0689240257/0100
  • IČO: 00443000
  • Různé zajímavosti
  • Zveřejněno 27. září 2023
  • Lucie Kohutová

Wannado Festival Tour 2023

Wannado Festival Tour 2023

Mikuláš Krása a Vojtěch Franz připravili bridžový stánek na letošním festivalu Wannado 2023, kde zájemcům představovali karetní sport bridž.

O akci

Wannado Festival Tour tvoří již po 13 let svými zastávkami po celé České republice Národní program náborů do sportovních klubů. Pomocí těchto zastávek se rodičům a jejich dětem zprostředkovává výběr sportů, volnočasových kroužků a aktivit. Je poskytnuto velké množství nabídek, prostřednictvím kterých mohou rodiče s dětmi zjistit, jaké možnosti existují v jejich okolí. Nově byla zahrnuta také oblast životního prostředí, která je má naučit, jak fungovat v souladu s přírodou. Wannado Festival se spojil s Festivalem Bambule a Bezva Festem, tím pádem nabídka byla širší než kdykoliv jindy. 

Akce nabízí možnost si jednotlivé sporty nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet a potkat se s trenéry či lektory. Kromě toho byl připraven pestrý program v podobě různých exhibičních vystoupení, rozhovorů se sportovci, autogramiád nebo programu s animovanými maskoty.

Mezi patrony festivalu patří např. Jaromír Jágr, Gabriela Koukalová, Jan Železný nebo Ondřej Moravec.

Wannado Praha 2023

Wannado Festival se letos v Praze uskutečnil 9. září, jako každoročně na Branické louce. Na akci v Praze se pravidelně prezentuje okolo 140 sportovních klubů a návštěvnost se blíží 15 tisícům návštěvníků. 

Bridžový stánek

Organizace bridžového stánku se ujali dva členové Českého bridžového svazu a BK Praha, junioři Mikuláš Krása a Vojtěch Franz.

Slunečnou sobotu strávili praktickými ukázkami bridže jak dětem, tak dospělým. Všichni návštěvníci měli možnost se dozvědět něco nového o tomto karetním sportu a sami si jej i vyzkoušet.

  

Nechyběly nezbytné pomůcky využívané k hraní bridže - karty, krabice, bidding boxy. Kromě toho Mikuláš a Vojtěch připravili také prezentaci s informacemi a fotografiemi, prostřednictvím počítačů a tabletu měli možnost seznámit návštěvníky s webovými stránkami, kde by o našem sportu mohli získat užitečné informace a kontakty. 

Děkujeme za vzornou reprezentaci na festivalu Wannado 2023!

Děkujeme partnerům za podporu propagace bridže, organizace soutěží a účasti našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

Staňte se i Vy naším partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů. 

Národní sportovní agentura
Moravskoslezký kraj
Funbridge
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Česká Asociace Univerzitního Sportu
TENAK holdings
Bridgescanner