Český bridžový svaz

  • Žebříček
  • Zveřejněno 1. března 2019
  • Adam Janas

Ranking - březen 2019

Ranking - březen 2019

Na začátku března vede ranking ČBS Jakub Šlemr.

Na druhém místě je Otakar Svoboda, který je zároveň nejlepším seniorským hráčem. Třetí místo drží těsně Milan Macura, který o průběžnou první příčku přišel po Mistrovství ČR IMP. Nejlepší ženou je Daniela Hnátová, nejlepším juniorem Lucie Kohutová, nejlepším dorostencem Zdeněk Tomis a nejlepším žákem Filip Chrobok.
 
#
Jméno Leg. Klub Kat. KB Výkonnostní třída
1 Šlemr Jakub 2290 BKP   177 363 Zlatý národní mistr
2 Svoboda Otakar 341 BKP S 175 386 Bronzový velmistr
3 Macura Milan 1933 VŠ    170 412 Stříbrný národní mistr
4 Martynek Jan 1893 BKP   169 214 Zlatý národní mistr
5 Hnátová Daniela 187 BKP W 162 493 Stříbrný národní mistr
6 Bahník Ondřej 2095 CHB   149 961 Bronzový národní mistr
7 Vozábal David 1868 BKP   145 673 Velmistr
8 Svobodová Pavla 342 BKP SW 139 722 Bronzový národní mistr
9 Žylka Kamil 2346 UHR   137 646 Národní mistr
10 Kohutová Lucie 2733 HAV JW 135 087 Stříbrný regionální mistr
11 Spálovský Luboš 1761 BKP   128 022 Národní mistr
12 Bahník Petr 695 BKP S 123 888 Velmistr
13 Scháňka Martin 2683 VŠ    120 741 Zlatý regionální mistr
14 Erdeová Jana 301 BKP W 117 025 Zlatý národní mistr
15 Klemš Erik 2696 HAV J 114 684 Stříbrný regionální mistr
16 Medlín Aleš 1333 VŠ    112 823 Národní mistr
17 Kopecký Michal 2292 VŠ    108 225 Stříbrný národní mistr
18 Bahníková Eva 337 BKP W 107 986 Velmistr
19 Melčák Martin 2712 HAV J 103 210 Stříbrný regionální mistr
20 Volhejn Vít 280 VŠ    102 498 Národní mistr
21 Králík František 2154 UHR   98 906 Zlatý regionální mistr
22 Medlín Jiří 2304 BKP   95 912 Zlatý regionální mistr
23 Kopřiva Jiří 52 BKP S 77 879 Zlatý národní mistr
24 Botur Michael 2676 HAV J 77 505 Stříbrný regionální mistr
25 Janas Adam 2491 HAV   75 683 Bronzový regionální mistr
26 Kolek Lukáš 2672 HAV J 75 021 Stříbrný regionální mistr
27 Kupková Lucie 878 BKP W 71 383 Zlatý regionální mistr
28 Tomis Zdeněk 2876 HAV Y 71 028 Bronzový regionální mistr
29 Vojtík Jakub 2702 HAV J 70 413 Stříbrný regionální mistr
30 Hájková Soňa 2380 HAV W 69 881 Zlatý regionální mistr
31 Žmak Maxim 2882 CHB   62 387 Bronzový regionální mistr
32 Lauer Zbyněk 56 BKP S 60 237 Stříbrný národní mistr
33 Bouřa Patrik 2701 UHR J 58 469 Stříbrný regionální mistr
34 Vlčková Pavla 2351 VŠ  W 56 680 Bronzový národní mistr
35 Králík Jan 2452 UHR   56 202 Stříbrný regionální mistr
36 Zajíček Bohumír 1747 BKP   56 184 Národní mistr
37 Nulíček Vladimír 1188 BKP S 54 768 Národní mistr
38 Emmer Jiří 2108 BKP   53 729 Zlatý regionální mistr
39 Diamant Jan 289 BKP S 52 751 Národní mistr
40 Erde Alexander 39 BKP S 50 667 Stříbrný národní mistr
41 Kopecká Karolína 2153 UHR W 49 229 Zlatý regionální mistr
42 Macurová Michaela 2239 VŠ  W 45 583 Regionální mistr
43 Vachtarčík Daniel 2343 HAV   45 329 Stříbrný regionální mistr
44 Pavlík Lukáš 1329 BKP   44 280 Bronzový národní mistr
45 Pěkný Pavel 1912 CBM   41 386 Stříbrný regionální mistr
46 Fořtová Eva 1985 BKP W 40 160 Zlatý regionální mistr
47 Filip Anatol 1502 BKP S 39 455 Bronzový národní mistr
48 Zadražil Michal 1748 BKP   37 621 Národní mistr
49 Humpál Michael 2523 CBM   36 728 Stříbrný regionální mistr
50 Mašek Jiří 323 BKP S 36 300 Národní mistr
51 Holý Jaroslav 892 BKP S 35 267 Zlatý regionální mistr
52 Laštovička Zdeněk 196 BKP   33 345 Zlatý regionální mistr
53 Fořt Tomáš 703 PAR S 33 001 Stříbrný národní mistr
54 Kurka Josef 314 BKP   32 538 Stříbrný národní mistr
55 Machát Vladimír 320 BKP S 32 502 Stříbrný regionální mistr
56 Barnet Lukáš 2264 CHB   31 838 Zlatý regionální mistr
57 Textor Michael 33 BKP S 31 120 Bronzový národní mistr
58 Baláš Jiří 1842 TRU   28 565 Stříbrný regionální mistr
59 Maňák Jaroslav 664 CBM S 26 781 Stříbrný regionální mistr
60 Hruška František 2881 PAR S 26 471 Regionální mistr
61 Frabša Zdeněk 926 VŠ    26 299 Národní mistr
62 Horáček Josef 610 TRU S 26 195 Stříbrný regionální mistr
63 Krása Ondřej 1728 BKP   24 906 Zlatý regionální mistr
64 Hozda Miloš 612 TRU   24 502 Stříbrný regionální mistr
65 Bušek Vladimír 2146 UHR   24 063 Stříbrný regionální mistr
66 Kupková Barbora 2890 BKP JW 23 043 Stříbrný klubový mistr
67 Medlínová Blanka 325 BKP SW 22 668 Stříbrný regionální mistr
68 Martynek Jan 714 PAR S 22 640 Zlatý regionální mistr
69 Vondřich Vladimír 70 BKP S 22 207 Zlatý regionální mistr
70 Kyptová Monika 1393 CBM W 22 024 Bronzový regionální mistr
71 Hebák Petr 10 VŠ  S 22 020 Bronzový národní mistr
72 Bahník Miloš 694 PAR S 21 876 Bronzový národní mistr
73 Mašek Jan 3070 BKP   20 129 Stříbrný klubový mistr
74 Schulzová Kristýna 2622 BKP W 19 821 Bronzový regionální mistr
75 Haman Aleš 394 BRN S 19 530 Zlatý regionální mistr
76 Vrkoč Petr 669 BKP S 19 520 Zlatý regionální mistr
77 Pivnička Jan 2404 BRN S 19 491 Národní mistr
78 Böhmová Jiřina 1818 BKP SW 18 079 Zlatý klubový mistr
79 Šklíba Milan 725 PAR S 17 449 Zlatý regionální mistr
80 Škalda Jan 1825 TRU   17 435 Bronzový regionální mistr
81 Vajdová Pavlína 2062 CHB W 17 031 Stříbrný regionální mistr
82 Kuk Richard 313 BKP S 16 758 Stříbrný regionální mistr
83 Pyszko Adam 2871 HAV Y 16 629 Stříbrný klubový mistr
84 Volhejn Petr 2909 VŠ  Y 14 431 Stříbrný klubový mistr
85 Varmužová Kateřina 2383 BRN W 14 304 Bronzový regionální mistr
86 Otradovcová Zuzana 2784 UHR YW 13 609 Stříbrný klubový mistr
87 Kulišanová Jarmila 55 BKP SW 13 392 Stříbrný regionální mistr
88 Schulzová Věra 1981 BKP W 12 918 Bronzový regionální mistr
89 Novotný Jan 2431 UHR   12 401 Stříbrný regionální mistr
90 Štrbová Barbora 2880 UHR JW 12 185 Stříbrný klubový mistr
91 Hájek Jaroslav 2031 HAV   12 130 Stříbrný regionální mistr
92 Pírek Zdeněk 1374 CHB   11 668 Stříbrný regionální mistr
93 Ertner Jan 607 TRU S 10 832 Stříbrný regionální mistr
94 Hradil Miroslav 44 BKP S 10 798 Zlatý regionální mistr
95 Raboch Pavel 1782 BKP   10 733 Regionální mistr
96 Černá Anna Marie 2464 CHB W 10 716 Stříbrný regionální mistr
97 Fridrich Tomáš 2783 UHR Y 10 396 Bronzový klubový mistr
98 Stupka Petr 198 BKP   10 281 Stříbrný regionální mistr
99 Jelínek Petr 1944 TRU   10 154 Stříbrný regionální mistr
100 Kolínský Viktor 49 BKP S 9 547 Bronzový národní mistr
101 Číža Miroslav 999 BKP   9 547 Stříbrný regionální mistr
102 Pavelka Ondřej 2970 HAV Y 9 495 Bronzový klubový mistr
103 Diblík Rudolf 699 PAR S 9 417 Stříbrný regionální mistr
104 Tomčíková Zdena 180 BKP SW 9 347 Zlatý regionální mistr
105 Kubšovský Ludvík 739 SEV S 9 042 Bronzový regionální mistr
106 Jabornický Pavel 458 SEV S 9 038 Bronzový regionální mistr
107 Hubená Jana 1723 BKP W 8 467 Bronzový klubový mistr
108 Hubený Petr 82 BKP   8 455 Bronzový klubový mistr
109 Vondráčková Lucie 2182 BKP W 8 209 Bronzový regionální mistr
110 Kindl Jan 3005 VŠ  J 8 144 Bronzový klubový mistr
111 Kvaček Robert 3004 VŠ  J 8 138 Bronzový klubový mistr
112 Lapčíková Renata 2760 UHR W 7 952 Zlatý klubový mistr
113 Navrátil František 718 PAR S 7 596 Stříbrný regionální mistr
114 Kálal Jiří 262 TRU S 7 547 Regionální mistr
115 Petera Josef 272 TRU   7 527 Bronzový regionální mistr
116 Podolský Jaroslav 881 TRU   7 448 Bronzový klubový mistr
117 Teňak Pavel 3024 VŠ    7 446 Bronzový klubový mistr
118 Pojman Miloslav 2396 CHB   7 048 Bronzový regionální mistr
119 Hlaváč Jan 2048 CHB   6 766 Regionální mistr
120 Ježková Anna 2573 CHB W 6 735 Regionální mistr
121 Täuber Jiří 1394 CBM S 6 714 Zlatý klubový mistr
122 Chrobok Filip 3092 HAV K 6 614 Bronzový klubový mistr
123 Lusk Jan 2354 CHB   5 609 Stříbrný klubový mistr
124 Němčík Daniel 2834 HAV Y 5 564 Bronzový klubový mistr
125 Černý Vratislav 1436 BKP   5 547 Bronzový klubový mistr
126 Kaštovský Ondřej 2832 HAV Y 5 477 Bronzový klubový mistr
127 Täuberová Zdeňka 1395 CBM W 5 334 Stříbrný klubový mistr
128 Dolanská Veronika 2838 PAR JW 5 226 Bronzový klubový mistr
129 Janíková Jitka 2715 UHR JW 4 963 Zlatý klubový mistr
130 Jelínková Lucia 2189 TRU W 4 814 Stříbrný regionální mistr
131 Franz Milan 704 PAR S 4 360 Národní mistr
132 Literák Lubomír 57 BKP S 4 214 Bronzový regionální mistr
133 Tomáš Jiří 534 BKP S 4 178 Bronzový regionální mistr
134 Suchá Eva 1347 BKP W 4 166 Bronzový regionální mistr
135 Netuka Jiří 741 SEV S 4 138 Bronzový regionální mistr
136 Kulišan Jiří 54 BKP S 4 093 Bronzový regionální mistr
137 Rubáč Tomáš 1389 BKP   4 091 Bronzový regionální mistr
138 Klímová Hana 2098 BKP W 3 999 Bronzový klubový mistr
139 Winter Josef 425 BRN S 3 906 Stříbrný regionální mistr
140 Molák Jiří 2322 BKP S 3 860 Bronzový klubový mistr
141 Gabriel Richard 2944 HAV Y 2 477 Klubový mistr
142 Štulc Jiří 31 BKP S 2 000 Národní mistr
143 Martynková Jana 2401 TRU W 1 903 Bronzový regionální mistr
144 Vajda Tomáš 2765 CHB J 1 798 Bronzový klubový mistr
145 Walach Ivo 3043 HAV K 1 390 Klubový mistr
146 Klhůfek Vojtěch 2971 HAV Y 1 379 Klubový mistr
147 Walach Vít 2877 HAV Y 1 210 Klubový mistr
148 Teichmann Lukáš 2462 HAV   989 Bronzový regionální mistr
149 Sikora Pavel 2471 HAV   941 Stříbrný klubový mistr
150 Krásová Diana 1754 BKP W 625 Bronzový regionální mistr
151 Tomáštíková Julie 2785 UHR YW 611 Klubový mistr
152 Romanowski Čeněk 2873 HAV Y 572 Klubový mistr
153 Janeček Miloslav 1958 TRU   527 Regionální mistr
154 Pešout Jan 144 BKP S 317 Stříbrný klubový mistr
155 Stareček Ivan 2086 HAV   266 Stříbrný klubový mistr
156 Volák Ladislav 481 SEV S 246 Bronzový klubový mistr
157 Plhal Petr 146 BKP S 228 Stříbrný klubový mistr
158 Čermáková Miroslava 2587 CBM W 217 Bronzový klubový mistr
159 Petřík Jan 2859 HAV S 215 Klubový mistr
160 Pszczolka Petr 2723 HAV   213 Klubový mistr
161 Mödritzer Miloslav 1341 BKP S 186 Bronzový regionální mistr
162 Králík Michal 801 UHR   170 Stříbrný klubový mistr
163 Mráz Jiří 2722 HAV   165 Klubový mistr
164 Chotaš Jiří 2352 TRU   158 Bronzový klubový mistr
165 Hora Jakub 2840 CHB   156 Klubový mistr
166 Tyč Ondřej 1843 TRU   151 Regionální mistr
167 Illa Zdeněk 708 PAR S 150 Národní mistr
168 Zdráhal Filip 2967 UHR Y 125 Klubový mistr
169 Křivánek Jiří 737 SEV S 118 Bronzový regionální mistr
170 Coňková Marcela 2861 BKP SW 114 Klubový mistr
171 Vávra Přemysl 2941 VŠ  Y 110 Klubový mistr
172 Benák Jaroslav 1087 BKP S 104 Zlatý klubový mistr
173 Lančová Milena 1131 BKP SW 103 Bronzový regionální mistr
174 Vágner Jiří 2708 TRU S 100 Bronzový klubový mistr
175 Albrechtová Zuzana 2093 CBM SW 98 Bronzový klubový mistr
176 Riedl Jan 2965 UHR Y 97 Klubový mistr
177 Píšová Verica 2476 CBM W 93 Bronzový klubový mistr
178 Vlachová Zuzana 2744 UHR W 86 Klubový mistr
179 Vlach Daniel 2157 UHR   86 Bronzový klubový mistr
180 Picmausová Olga 618 TRU SW 78 Bronzový klubový mistr
181 Veselka Michal 2767 BKP J 72 Bronzový klubový mistr
182 Juřík Vlastimil 2159 UHR   64 Bronzový klubový mistr
183 Bečka Jiří 1864 BKP S 59 Stříbrný klubový mistr
184 Gucklerová Katarina 2627 BKP SW 59 Bronzový klubový mistr
185 Vančuřík Jan 2824 BRN S 56 Klubový mistr
186 Hauschwitz Albert 399 BRN S 52 Adept
187 Kubišta Karel 614 TRU S 52 Klubový mistr
188 Brabenec Dalibor 2805 BKP S 50 Adept
189 Kypta Václav 1170 CBM   48 Bronzový klubový mistr
190 Zatloukal Jakub 3061 HAV Y 48 Pokročilý
191 Zieleniec Wlodzimierz 2540 BKP S 48 Stříbrný klubový mistr
192 Talpa Vlastislav 104 BKP S 48 Stříbrný klubový mistr
193 Nováčková Marta 531 HAV SW 43 Stříbrný klubový mistr
194 Gerhardová Jiřina 2505 HER SW 43 Bronzový klubový mistr
195 Janíková Lenka 2940 UHR YW 41 Klubový mistr
196 Krátký Jan 1344 HER S 39 Bronzový klubový mistr
197 Hrochová Julie 3065 UHR YW 38 Klubový kandidát
198 Mališová Cassie 2843 UHR SW 38 Klubový mistr
199 Mališ Petr 2844 UHR S 38 Klubový mistr
200 Ručná Iva 3052 BRN SW 36 Pokročilý
201 Ručný Jiří 3053 BRN S 36 Pokročilý
202 Maršíková Helena 1865 BKP W 36 Stříbrný regionální mistr
203 Plosová Anna 2094 CBM SW 30 Klubový mistr
204 Ertnerová Markéta 608 TRU SW 24 Zlatý klubový mistr
205 Urbanczyk Štěpán 3062 HAV K 20 Pokročilý
206 Graf Vladimír 2635 HER S 19 Klubový mistr
207 Koudelka Lev 3059 BRN S 18 Pokročilý
208 Očadlík Jiří 3063 BRN S 18 Klubový kandidát
209 Tůma Lubomír 3045 BRN   18 Pokročilý
210 Simpson Tony 3046 BRN S 18 Pokročilý
211 Kunert Miroslav 525 HAV S 16 Stříbrný klubový mistr
212 Novotná Anna 1343 HER W 16 Stříbrný klubový mistr
213 Špak Josef 3069 CBM   15 Klubový mistr
214 Petrovský Mario 1736 BKP S 14 Stříbrný klubový mistr
215 Novotný Josef 1345 HER S 13 Bronzový klubový mistr
216 Kahánek Remigio 2072 HER S 13 Klubový mistr
217 Křivdová Marie 2743 UHR SW 13 Klubový mistr
218 Králíková Isabela 1496 UHR SW 13 Klubový mistr
219 Volhejnová Marie 883 TRU SW 12 Bronzový klubový mistr
220 Sedral Jiří 626 TRU S 12 Bronzový klubový mistr
221 Kotěšovcová Jitka 1990 BKP SW 12 Stříbrný klubový mistr
222 Petrovics Jakub 3042 HAV Y 12 Pokročilý
223 Šokala Vojtěch 3095 HAV K 12 Pokročilý
224 Miklovič Matúš 2946 HAV Y 10 Pokročilý
225 Petrovská Alena 1735 BKP SW 10 Stříbrný klubový mistr
226 Blažo Josef 2737 TRU S 10 Klubový mistr
227 Urban Jan 277 NEK S 9 Stříbrný klubový mistr
228 Polanský Vlastimil 416 BRN S 8 Regionální mistr
229 Zuzaňák Tomáš 2872 HAV Y 6 Klubový kandidát
230 Vachtarčíková Nikol 3098 HAV KW 6 Pokročilý
231 Němčíková Lucie 3201 HAV KW 6 Adept
232 Žalská Veronika 3202 HAV KW 6 Adept
233 Pavelka Jiří 3203 HAV K 6 Adept
234 Nytra Ondřej 3219 HAV K 6 Nováček
235 Trecha Lukáš 2833 HAV Y 6 Klubový kandidát
236 Kolářová Eva 3108 SEV SW 6 Nováček
237 Šmitberský Antonín 3188 SEV   6 Nováček
238 Tatranský Ivan 2747 HAV S 5 Klubový mistr
239 Macho Marek 2945 HAV Y 5 Klubový kandidát
240 Gerychová Libuše 2529 BKP SW 4 Bronzový klubový mistr
241 Králíková Berenika 1495 UHR W 4 Bronzový klubový mistr
242 Janík Petr 2960 UHR   3 Pokročilý
243 Janíková Zdenka 2961 UHR W 3 Klubový kandidát
244 Adamová Marie 2949 CBM SW 3 Klubový kandidát
245 Severská Marie 1384 BKP SW 2 Stříbrný klubový mistr
246 Červenka Jiří 1764 BKP   2 Regionální mistr
 
 

Děkujeme našim partnerům za jejich podporu při propagaci bridže, organizaci soutěží a podpoře našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

I Vy se můžete stát našim partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů. 

Funbridge
Moravskoslezký kraj
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Česká Asociace Univerzitního Sportu
TENAK holdings
Bridgescanner