Letos vyšla nová česko-slovenská bridžová kniha pod názvem "Bridž převážně vážně" autorů Pavla Mokráně a Vládi Macháta. Knihu můžete zakoupit v BKP nebo prostřednictvím Evy Suché.

Zápis ze dne 17.8.2017

• Zveřejněno 7. srpna 2017
  • Vladimír Nulíček

43. Bermuda Bowl a 5. otevřené MS juniorů

Od 12. do 26.srpna se ve francouzském Lyonu koná 43.ročník MS týmů (Bermuda Bowl, Venice Cup, D'Orsi Trophy). Vybrané zápasy sledujte na BBO.
Současně probíhá v Lyonu rovněž Otevřené MS juniorů, kde české juniory reprezentuje havířovský pár Janas-Tomis. Našemu páru se v kvalifikaci dařilo, když obsadil poslední postupové 14.místo do finále. V pátečním finále naši junioři obsadili 12.místo. Zvítězil švédský pár Ekenberg-Dalstrom, který vyhrál rovněž v kvalifikaci.
Oficiální web MS
Výsledky MS
Oficiální web MSJ
Výsledky MSJ

• Zveřejněno 14. července 2017

Turnaj 3 hranic

Polský bridžový svaz zve všechny české hráče na Turnaj 3 hranic, který se uskutečné ve dnech 21.-23.7. v poslkém městě Zgorzelec. Na programu je Mistrovství Polska v individuálu, Turnaj 3 hranic a Grand Prix Polska párů.
Podrobnější informace

Juniorské ME týmů

Ve slovenském Šamoríně se od 8. do 15. července konal 26.ročník ME juniorů v týmových soutěžích.
Mistrovské tituly vybojovali týmy Švédska v kategorii U26 a U21, Nizozemí v kategorii U26W a Polsko v kategorii U16. Naši junioři skončili v hlavní kategorii U26 na pěkném devátém místě z 27 účastníků.
Výsledky
V
ideo pohlednice našich týmů

Czech Open Pardubice 2017

V rámci festivalu šachu a her v Pardubicích se od 13.-16.července hrál tradiční bridžový turnaj.  Vítězi hlavního párového turnaje se stali David Vozábal s Michalem Zadražilem před páry A.Medlín-V.Volhejn a J.Erdeová-J.Mašek. Soutěž týmů vyhráli P.S.
Fotogalerie
Výsledky:
Párový turnaj
Týmy

• Zveřejněno 3. července 2017

Festival v Pule

Již 56.ročník jednoho z největších bridžových festivalů v chorvatském letovisku Pula na poloostrově Istrija se letos bude konat od 2. do 9.září
Info

• Různé
  • Zveřejněno 27. června 2017

Mezinárodní mistrovství Slovenska

Mezinárodní mistrovství Slovenska se letos konají v termínu 29.září - 1. října tradičně v hotelu Satel v Popradu.
Pozvánka
Přihlášky

Velká cena Ústí nad Labem

Termín VC Ústí nad Labem byl přesunut o týden dozadu. Turnaj se uskuteční v Dubicích v sobotu 16.9.2017.
Pozvánka

Děkujeme našim partnerům za jejich podporu při propagaci bridže, organizaci soutěží a podpoře našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

I Vy se můžete stát našim partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů.