Český bridžový svaz

  • Žebříček
  • Zveřejněno 1. dubna 2019
  • Adam Janas

Ranking - duben 2019

Ranking - duben 2019

Na začátku dubna vede ranking Otakar Svoboda.

Zároveň je i nejlepším hráčem v kategorii Senior. Dopomohlo mu k tomu vítězství na prvním turnaji letošní série Czech Bridge Tour, Velké ceně Českých Budějovic. Na druhé místo spadl Jakub Šlemr, třetí je stále Milan Macura. Nejlepší ženou je na čtvrtém místě Daniela Hnátová, která ztrácí na Milana Macuru pouhých 158 KB. Nejlepším juniorem je 10. Lucie Kohutová, nejlepším dorostencem 28. Zdeněk Tomis a nejlepším žákem 115. Filip Chrobok.

# Jméno Leg. Klub Kat. KB Výkonnostní třída
1 Svoboda Otakar 341 BKP S 181 169 Stříbrný velmistr
2 Šlemr Jakub 2290 BKP   171 202 Zlatý národní mistr
3 Macura Milan 1933   164 006 Stříbrný národní mistr
4 Hnátová Daniela 187 BKP W 163 848 Stříbrný národní mistr
5 Martynek Jan 1893 BKP   162 685 Zlatý národní mistr
6 Vozábal David 1868 BKP   145 307 Velmistr
7 Bahník Ondřej 2095 CHB   143 270 Bronzový národní mistr
8 Svobodová Pavla 342 BKP SW 141 612 Bronzový národní mistr
9 Spálovský Luboš 1761 BKP   131 273 Národní mistr
10 Kohutová Lucie 2733 HAV JW 129 202 Stříbrný regionální mistr
11 Žylka Kamil 2346 UHR   125 731 Národní mistr
12 Scháňka Martin 2683   124 948 Zlatý regionální mistr
13 Bahník Petr 695 BKP S 118 097 Velmistr
14 Medlín Aleš 1333   112 817 Národní mistr
15 Klemš Erik 2696 HAV J 110 920 Stříbrný regionální mistr
16 Erdeová Jana 301 BKP W 109 752 Zlatý národní mistr
17 Kopecký Michal 2292   107 428 Stříbrný národní mistr
18 Bahníková Eva 337 BKP W 102 685 Velmistr
19 Melčák Martin 2712 HAV J 99 654 Stříbrný regionální mistr
20 Volhejn Vít 280   98 236 Národní mistr
21 Medlín Jiří 2304 BKP   95 906 Zlatý regionální mistr
22 Králík František 2154 UHR   95 573 Zlatý regionální mistr
23 Kopřiva Jiří 52 BKP S 81 727 Zlatý národní mistr
24 Botur Michael 2676 HAV J 75 725 Stříbrný regionální mistr
25 Kolek Lukáš 2672 HAV J 74 727 Stříbrný regionální mistr
26 Janas Adam 2491 HAV   72 683 Bronzový regionální mistr
27 Vojtík Jakub 2702 HAV J 70 098 Stříbrný regionální mistr
28 Tomis Zdeněk 2876 HAV Y 68 410 Bronzový regionální mistr
29 Kupková Lucie 878 BKP W 67 369 Zlatý regionální mistr
30 Hájková Soňa 2380 HAV W 65 098 Zlatý regionální mistr
31 Žmak Maxim 2882 CHB   61 493 Bronzový regionální mistr
32 Zajíček Bohumír 1747 BKP   61 444 Národní mistr
33 Lauer Zbyněk 56 BKP S 59 621 Stříbrný národní mistr
34 Králík Jan 2452 UHR   55 729 Stříbrný regionální mistr
35 Bouřa Patrik 2701 UHR J 54 356 Stříbrný regionální mistr
36 Diamant Jan 289 BKP S 52 751 Národní mistr
37 Vlčková Pavla 2351 W 52 164 Bronzový národní mistr
38 Emmer Jiří 2108 BKP   50 876 Zlatý regionální mistr
39 Nulíček Vladimír 1188 BKP S 49 891 Národní mistr
40 Kopecká Karolína 2153 UHR W 49 229 Zlatý regionální mistr
41 Pavlík Lukáš 1329 BKP   44 278 Bronzový národní mistr
42 Macurová Michaela 2239 W 43 990 Regionální mistr
43 Mašek Jiří 323 BKP S 42 253 Národní mistr
44 Vachtarčík Daniel 2343 HAV   40 888 Stříbrný regionální mistr
45 Humpál Michael 2523 CBM   38 193 Stříbrný regionální mistr
46 Zadražil Michal 1748 BKP   37 621 Národní mistr
47 Filip Anatol 1502 BKP S 37 019 Bronzový národní mistr
48 Erde Alexander 39 BKP S 36 863 Stříbrný národní mistr
49 Horáček Josef 610 TRU S 36 508 Stříbrný regionální mistr
50 Fořtová Eva 1985 BKP W 36 124 Zlatý regionální mistr
51 Holý Jaroslav 892 BKP S 33 081 Zlatý regionální mistr
52 Pěkný Pavel 1912 CBM   32 693 Stříbrný regionální mistr
53 Textor Michael 33 BKP S 31 120 Bronzový národní mistr
54 Fořt Tomáš 703 PAR S 30 856 Stříbrný národní mistr
55 Laštovička Zdeněk 196 BKP   30 412 Zlatý regionální mistr
56 Machát Vladimír 320 BKP S 29 183 Stříbrný regionální mistr
57 Barnet Lukáš 2264 CHB   29 136 Zlatý regionální mistr
58 Baláš Jiří 1842 TRU   25 806 Stříbrný regionální mistr
59 Hozda Miloš 612 TRU   24 499 Stříbrný regionální mistr
60 Kurka Josef 314 BKP   23 976 Stříbrný národní mistr
61 Krása Ondřej 1728 BKP   23 683 Zlatý regionální mistr
62 Maňák Jaroslav 664 CBM S 23 226 Stříbrný regionální mistr
63 Ertner Jan 607 TRU S 23 172 Stříbrný regionální mistr
64 Kupková Barbora 2890 BKP JW 23 017 Stříbrný klubový mistr
65 Frabša Zdeněk 926   22 768 Národní mistr
66 Hebák Petr 10 S 22 020 Bronzový národní mistr
67 Bušek Vladimír 2146 UHR   21 764 Stříbrný regionální mistr
68 Kyptová Monika 1393 CBM W 21 107 Bronzový regionální mistr
69 Hruška František 2881 PAR S 20 051 Regionální mistr
70 Martynek Jan 714 PAR S 19 873 Zlatý regionální mistr
71 Schulzová Kristýna 2622 BKP W 19 859 Bronzový regionální mistr
72 Medlínová Blanka 325 BKP SW 19 749 Stříbrný regionální mistr
73 Schulzová Věra 1981 BKP W 19 186 Bronzový regionální mistr
74 Vondřich Vladimír 70 BKP S 18 664 Zlatý regionální mistr
75 Mašek Jan 3070 BKP   18 401 Stříbrný klubový mistr
76 Škalda Jan 1825 TRU   17 446 Bronzový regionální mistr
77 Böhmová Jiřina 1818 BKP SW 17 028 Zlatý klubový mistr
78 Vrkoč Petr 669 BKP S 16 621 Zlatý regionální mistr
79 Pyszko Adam 2871 HAV Y 16 596 Stříbrný klubový mistr
80 Bahník Miloš 694 PAR S 16 549 Bronzový národní mistr
81 Pivnička Jan 2404 BRN S 16 041 Národní mistr
82 Haman Aleš 394 BRN S 15 747 Zlatý regionální mistr
83 Teňak Pavel 3024   15 229 Stříbrný klubový mistr
84 Šklíba Milan 725 PAR S 14 869 Zlatý regionální mistr
85 Volhejn Petr 2909 Y 14 459 Stříbrný klubový mistr
86 Vajdová Pavlína 2062 CHB W 14 074 Stříbrný regionální mistr
87 Kuk Richard 313 BKP S 14 014 Stříbrný regionální mistr
88 Otradovcová Zuzana 2784 UHR YW 13 550 Stříbrný klubový mistr
89 Kulišanová Jarmila 55 BKP SW 13 372 Stříbrný regionální mistr
90 Lapčíková Renata 2760 UHR W 13 272 Zlatý klubový mistr
91 Štrbová Barbora 2880 UHR JW 12 159 Stříbrný klubový mistr
92 Varmužová Kateřina 2383 BRN W 11 531 Bronzový regionální mistr
93 Pírek Zdeněk 1374 CHB   11 254 Stříbrný regionální mistr
94 Hájek Jaroslav 2031 HAV   11 232 Stříbrný regionální mistr
95 Černá Anna Marie 2464 CHB W 10 766 Stříbrný regionální mistr
96 Dolanská Veronika 2838 PAR JW 10 552 Stříbrný klubový mistr
97 Fridrich Tomáš 2783 UHR Y 10 380 Bronzový klubový mistr
98 Jelínek Petr 1944 TRU   10 152 Stříbrný regionální mistr
99 Raboch Pavel 1782 BKP   9 719 Regionální mistr
100 Kolínský Viktor 49 BKP S 9 547 Bronzový národní mistr
101 Číža Miroslav 999 BKP   9 547 Stříbrný regionální mistr
102 Hradil Miroslav 44 BKP S 9 527 Zlatý regionální mistr
103 Pavelka Ondřej 2970 HAV Y 9 523 Bronzový klubový mistr
104 Tomčíková Zdena 180 BKP SW 9 337 Zlatý regionální mistr
105 Stupka Petr 198 BKP   9 208 Stříbrný regionální mistr
106 Novotný Jan 2431 UHR   8 645 Stříbrný regionální mistr
107 Hubená Jana 1723 BKP W 8 483 Bronzový klubový mistr
108 Hubený Petr 82 BKP   8 471 Bronzový klubový mistr
109 Diblík Rudolf 699 PAR S 7 908 Stříbrný regionální mistr
110 Vondráčková Lucie 2182 BKP W 7 795 Bronzový regionální mistr
111 Kálal Jiří 262 TRU S 7 547 Regionální mistr
112 Petera Josef 272 TRU   7 527 Bronzový regionální mistr
113 Podolský Jaroslav 881 TRU   7 448 Bronzový klubový mistr
114 Täuber Jiří 1394 CBM S 6 740 Zlatý klubový mistr
115 Chrobok Filip 3092 HAV K 6 648 Bronzový klubový mistr
116 Kindl Jan 3005 J 6 627 Bronzový klubový mistr
117 Kvaček Robert 3004 J 6 621 Bronzový klubový mistr
118 Navrátil František 718 PAR S 6 089 Stříbrný regionální mistr
119 Kubšovský Ludvík 739 SEV S 5 903 Bronzový regionální mistr
120 Jabornický Pavel 458 SEV S 5 899 Bronzový regionální mistr
121 Němčík Daniel 2834 HAV Y 5 544 Bronzový klubový mistr
122 Kaštovský Ondřej 2832 HAV Y 5 459 Bronzový klubový mistr
123 Täuberová Zdeňka 1395 CBM W 5 344 Stříbrný klubový mistr
124 Pojman Miloslav 2396 CHB   5 131 Bronzový regionální mistr
125 Hlaváč Jan 2048 CHB   4 916 Regionální mistr
126 Ježková Anna 2573 CHB W 4 885 Regionální mistr
127 Jelínková Lucia 2189 TRU W 4 812 Stříbrný regionální mistr
128 Černý Vratislav 1436 BKP   4 509 Bronzový klubový mistr
129 Suchá Eva 1347 BKP W 4 146 Bronzový regionální mistr
130 Netuka Jiří 741 SEV S 4 114 Bronzový regionální mistr
131 Kulišan Jiří 54 BKP S 4 083 Bronzový regionální mistr
132 Molák Jiří 2322 BKP S 3 956 Bronzový klubový mistr
133 Lusk Jan 2354 CHB   3 767 Stříbrný klubový mistr
134 Janíková Jitka 2715 UHR JW 3 700 Zlatý klubový mistr
135 Literák Lubomír 57 BKP S 3 151 Bronzový regionální mistr
136 Walach Ivo 3043 HAV K 3 150 Klubový mistr
137 Tomáš Jiří 534 BKP S 3 109 Bronzový regionální mistr
138 Rubáč Tomáš 1389 BKP   3 053 Bronzový regionální mistr
139 Franz Milan 704 PAR S 2 907 Národní mistr
140 Winter Josef 425 BRN S 2 696 Stříbrný regionální mistr
141 Klímová Hana 2098 BKP W 2 033 Bronzový klubový mistr
142 Štulc Jiří 31 BKP S 2 000 Národní mistr
143 Martynková Jana 2401 TRU W 1 903 Bronzový regionální mistr
144 Vajda Tomáš 2765 CHB J 1 794 Bronzový klubový mistr
145 Gabriel Richard 2944 HAV Y 1 724 Klubový mistr
146 Klhůfek Vojtěch 2971 HAV Y 1 379 Klubový mistr
147 Walach Vít 2877 HAV Y 1 195 Klubový mistr
148 Teichmann Lukáš 2462 HAV   979 Bronzový regionální mistr
149 Sikora Pavel 2471 HAV   931 Stříbrný klubový mistr
150 Tomáštíková Julie 2785 UHR YW 597 Klubový mistr
151 Romanowski Čeněk 2873 HAV Y 567 Klubový mistr
152 Janeček Miloslav 1958 TRU   515 Regionální mistr
153 Pešout Jan 144 BKP S 317 Stříbrný klubový mistr
154 Stareček Ivan 2086 HAV   248 Stříbrný klubový mistr
155 Volák Ladislav 481 SEV S 246 Bronzový klubový mistr
156 Plhal Petr 146 BKP S 228 Stříbrný klubový mistr
157 Pszczolka Petr 2723 HAV   207 Klubový mistr
158 Petřík Jan 2859 HAV S 203 Klubový mistr
159 Mödritzer Miloslav 1341 BKP S 186 Bronzový regionální mistr
160 Hora Jakub 2840 CHB   172 Klubový mistr
161 Králík Michal 801 UHR   170 Stříbrný klubový mistr
162 Čermáková Miroslava 2587 CBM W 165 Bronzový klubový mistr
163 Mráz Jiří 2722 HAV   161 Klubový mistr
164 Chotaš Jiří 2352 TRU   158 Bronzový klubový mistr
165 Tyč Ondřej 1843 TRU   151 Regionální mistr
166 Křivánek Jiří 737 SEV S 134 Bronzový regionální mistr
167 Zdráhal Filip 2967 UHR Y 125 Klubový mistr
168 Albrechtová Zuzana 2093 CBM SW 122 Bronzový klubový mistr
169 Píšová Verica 2476 CBM W 117 Bronzový klubový mistr
170 Coňková Marcela 2861 BKP SW 110 Klubový mistr
171 Vávra Přemysl 2941 Y 104 Klubový mistr
172 Lančová Milena 1131 BKP SW 103 Bronzový regionální mistr
173 Vágner Jiří 2708 TRU S 100 Bronzový klubový mistr
174 Illa Zdeněk 708 PAR S 100 Národní mistr
175 Riedl Jan 2965 UHR Y 97 Klubový mistr
176 Vlachová Zuzana 2744 UHR W 86 Klubový mistr
177 Vlach Daniel 2157 UHR   86 Bronzový klubový mistr
178 Picmausová Olga 618 TRU SW 78 Bronzový klubový mistr
179 Benák Jaroslav 1087 BKP S 74 Zlatý klubový mistr
180 Veselka Michal 2767 BKP J 72 Bronzový klubový mistr
181 Kypta Václav 1170 CBM   64 Bronzový klubový mistr
182 Juřík Vlastimil 2159 UHR   64 Bronzový klubový mistr
183 Vančuřík Jan 2824 BRN S 56 Klubový mistr
184 Hauschwitz Albert 399 BRN S 52 Adept
185 Kubišta Karel 614 TRU S 52 Klubový mistr
186 Brabenec Dalibor 2805 BKP S 50 Adept
187 Talpa Vlastislav 104 BKP S 48 Stříbrný klubový mistr
188 Zieleniec Wlodzimierz 2540 BKP S 48 Stříbrný klubový mistr
189 Zatloukal Jakub 3061 HAV Y 48 Pokročilý
190 Gerhardová Jiřina 2505 HER SW 43 Bronzový klubový mistr
191 Nováčková Marta 531 HAV SW 43 Stříbrný klubový mistr
192 Janíková Lenka 2940 UHR YW 41 Klubový mistr
193 Krátký Jan 1344 HER S 39 Bronzový klubový mistr
194 Špak Josef 3069 CBM   39 Klubový mistr
195 Hrochová Julie 3065 UHR YW 38 Klubový kandidát
196 Mališová Cassie 2843 UHR SW 38 Klubový mistr
197 Mališ Petr 2844 UHR S 38 Klubový mistr
198 Ručná Iva 3052 BRN SW 36 Pokročilý
199 Ručný Jiří 3053 BRN S 36 Pokročilý
200 Maršíková Helena 1865 BKP W 36 Stříbrný regionální mistr
201 Plosová Anna 2094 CBM SW 30 Klubový mistr
202 Gucklerová Katarina 2627 BKP SW 29 Bronzový klubový mistr
203 Bečka Jiří 1864 BKP S 29 Stříbrný klubový mistr
204 Kotěšovcová Jitka 1990 BKP SW 24 Stříbrný klubový mistr
205 Ertnerová Markéta 608 TRU SW 24 Zlatý klubový mistr
206 Graf Vladimír 2635 HER S 19 Klubový mistr
207 Koudelka Lev 3059 BRN S 18 Pokročilý
208 Očadlík Jiří 3063 BRN S 18 Klubový kandidát
209 Tůma Lubomír 3045 BRN   18 Pokročilý
210 Simpson Tony 3046 BRN S 18 Pokročilý
211 Urbanczyk Štěpán 3062 HAV K 17 Pokročilý
212 Novotná Anna 1343 HER W 16 Stříbrný klubový mistr
213 Rosolová Marie 2649 BKP SW 16 Bronzový klubový mistr
214 Kunert Miroslav 525 HAV S 16 Stříbrný klubový mistr
215 Petrovský Mario 1736 BKP S 14 Stříbrný klubový mistr
216 Novotný Josef 1345 HER S 13 Bronzový klubový mistr
217 Kahánek Remigio 2072 HER S 13 Klubový mistr
218 Králíková Isabela 1496 UHR SW 13 Klubový mistr
219 Křivdová Marie 2743 UHR SW 13 Klubový mistr
220 Sedral Jiří 626 TRU S 12 Bronzový klubový mistr
221 Volhejnová Marie 883 TRU SW 12 Bronzový klubový mistr
222 Vyoralová Zoša 2449 BKP SW 12 Klubový mistr
223 Petrovics Jakub 3042 HAV Y 12 Pokročilý
224 Šokala Vojtěch 3095 HAV K 12 Pokročilý
225 Miklovič Matúš 2946 HAV Y 10 Pokročilý
226 Petrovská Alena 1735 BKP SW 10 Stříbrný klubový mistr
227 Blažo Josef 2737 TRU S 10 Klubový mistr
228 Urban Jan 277 NEK S 9 Stříbrný klubový mistr
229 Polanský Vlastimil 416 BRN S 8 Regionální mistr
230 Vachtarčíková Nikol 3098 HAV KW 6 Pokročilý
231 Němčíková Lucie 3201 HAV KW 6 Adept
232 Žalská Veronika 3202 HAV KW 6 Adept
233 Pavelka Jiří 3203 HAV K 6 Adept
234 Nytra Ondřej 3219 HAV K 6 Nováček
235 Zuzaňák Tomáš 2872 HAV Y 6 Klubový kandidát
236 Trecha Lukáš 2833 HAV Y 6 Klubový kandidát
237 Kolářová Eva 3108 SEV SW 6 Nováček
238 Šmitberský Antonín 3188 SEV   6 Nováček
239 Tatranský Ivan 2747 HAV S 5 Klubový mistr
240 Macho Marek 2945 HAV Y 5 Klubový kandidát
241 Gerychová Libuše 2529 BKP SW 4 Bronzový klubový mistr
242 Králíková Berenika 1495 UHR W 4 Bronzový klubový mistr
243 Janík Petr 2960 UHR   3 Klubový kandidát
244 Janíková Zdenka 2961 UHR W 3 Klubový kandidát
245 Adamová Marie 2949 CBM SW 3 Klubový kandidát
246 Severská Marie 1384 BKP SW 2 Stříbrný klubový mistr
 

Děkujeme našim partnerům za jejich podporu při propagaci bridže, organizaci soutěží a podpoře našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

I Vy se můžete stát našim partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů. 

Funbridge
Moravskoslezký kraj
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Česká Asociace Univerzitního Sportu
TENAK holdings
Bridgescanner