Český bridžový svaz

  • Žebříček
  • Zveřejněno 1. ledna 2019
  • Adam Janas

Ranking - leden 2019

Ranking - leden 2019

Na začátku ledna vede ranking Milan Macura.

Druhý je stále Jakub Šlemr, na třetím místě je nejlepší senior Otakar Svoboda. Nejlepší ženou je ná pátem místě Daniela Hnátová. Nejlepším juniorem je 8. Lucie Kohutová, nejlepším dorostencem 31. Zdeněk Tomis a nejlepším žákem 157. Ivo Walach.

# Jméno Leg. Klub Kat. KB Výkonnostní třída
1 Macura Milan 1933   184 030 Stříbrný národní mistr
2 Šlemr Jakub 2290 BKP   178 615 Zlatý národní mistr
3 Svoboda Otakar 341 BKP S 176 918 Stříbrný velmistr
4 Vozábal David 1868 BKP   175 058 Velmistr
5 Hnátová Daniela 187 BKP W 174 184 Zlatý národní mistr
6 Martynek Jan 1893 BKP   162 944 Zlatý národní mistr
7 Bahník Ondřej 2095 CHB   162 571 Bronzový národní mistr
8 Kohutová Lucie 2733 HAV JW 147 433 Stříbrný regionální mistr
9 Bahník Petr 695 BKP S 142 719 Velmistr
10 Žylka Kamil 2346 UHR   136 899 Národní mistr
11 Pulkrab Petr 1734 CBM   135 587 Stříbrný národní mistr
12 Scháňka Martin 2683   134 087 Národní mistr
13 Kopecký Michal 2292   132 456 Stříbrný národní mistr
14 Svobodová Pavla 342 BKP SW 128 292 Bronzový národní mistr
15 Bahníková Eva 337 BKP W 127 820 Velmistr
16 Erdeová Jana 301 BKP W 123 204 Zlatý národní mistr
17 Spálovský Luboš 1761 BKP   121 892 Národní mistr
18 Medlín Aleš 1333   113 874 Národní mistr
19 Volhejn Vít 280   108 536 Bronzový národní mistr
20 Králík František 2154 UHR   107 148 Zlatý regionální mistr
21 Klemš Erik 2696 HAV J 105 366 Stříbrný regionální mistr
22 Medlín Jiří 2304 BKP   98 143 Zlatý regionální mistr
23 Melčák Martin 2712 HAV J 92 110 Stříbrný regionální mistr
24 Botur Michael 2676 HAV J 85 113 Stříbrný regionální mistr
25 Kolek Lukáš 2672 HAV J 83 225 Stříbrný regionální mistr
26 Kopřiva Jiří 52 BKP S 82 796 Zlatý národní mistr
27 Vojtík Jakub 2702 HAV J 77 426 Stříbrný regionální mistr
28 Janas Adam 2491 HAV   77 023 Bronzový regionální mistr
29 Vlčková Pavla 2351 W 73 675 Bronzový národní mistr
30 Kupková Lucie 878 BKP W 71 611 Zlatý regionální mistr
31 Tomis Zdeněk 2876 HAV Y 67 379 Bronzový regionální mistr
32 Žmak Maxim 2882 CHB   66 898 Bronzový regionální mistr
33 Bouřa Patrik 2701 UHR J 66 711 Stříbrný regionální mistr
34 Hájková Soňa 2380 HAV W 66 077 Zlatý regionální mistr
35 Zajíček Bohumír 1747 BKP   65 095 Národní mistr
36 Králík Jan 2452 UHR   62 155 Stříbrný regionální mistr
37 Kopecká Karolína 2153 UHR W 62 097 Zlatý regionální mistr
38 Emmer Jiří 2108 BKP   60 041 Zlatý regionální mistr
39 Lauer Zbyněk 56 BKP S 58 515 Stříbrný národní mistr
40 Erde Alexander 39 BKP S 58 316 Stříbrný národní mistr
41 Pavlík Lukáš 1329 BKP   55 714 Bronzový národní mistr
42 Nulíček Vladimír 1188 BKP S 53 222 Národní mistr
43 Zadražil Michal 1748 BKP   53 110 Národní mistr
44 Vachtarčík Daniel 2343 HAV   50 998 Stříbrný regionální mistr
45 Pěkný Pavel 1912 CBM   49 813 Stříbrný regionální mistr
46 Filip Anatol 1502 BKP S 49 027 Bronzový národní mistr
47 Fořtová Eva 1985 BKP W 44 153 Zlatý regionální mistr
48 Kurka Josef 314 BKP   43 904 Stříbrný národní mistr
49 Diamant Jan 289 BKP S 43 749 Národní mistr
50 Barnet Lukáš 2264 CHB   43 097 Zlatý regionální mistr
51 Humpál Michael 2523 CBM   42 986 Stříbrný regionální mistr
52 Macurová Michaela 2239 W 42 073 Bronzový regionální mistr
53 Holý Jaroslav 892 BKP S 40 272 Zlatý regionální mistr
54 Mašek Jiří 323 BKP S 38 274 Národní mistr
55 Fořt Tomáš 703 PAR S 38 113 Stříbrný národní mistr
56 Laštovička Zdeněk 196 BKP   37 481 Zlatý regionální mistr
57 Machát Vladimír 320 BKP S 36 709 Stříbrný regionální mistr
58 Frabša Zdeněk 926   32 534 Národní mistr
59 Baláš Jiří 1842 TRU   31 098 Stříbrný regionální mistr
60 Krása Ondřej 1728 BKP   31 065 Zlatý regionální mistr
61 Textor Michael 33 BKP S 30 963 Bronzový národní mistr
62 Hruška František 2881 PAR S 29 870 Regionální mistr
63 Maňák Jaroslav 664 CBM S 29 483 Stříbrný regionální mistr
64 Horáček Josef 610 TRU S 28 294 Stříbrný regionální mistr
65 Medlínová Blanka 325 BKP SW 27 510 Stříbrný regionální mistr
66 Hozda Miloš 612 TRU   26 566 Stříbrný regionální mistr
67 Schulzová Kristýna 2622 BKP W 25 980 Bronzový regionální mistr
68 Kyptová Monika 1393 CBM W 25 395 Bronzový regionální mistr
69 Vrkoč Petr 669 BKP S 25 353 Zlatý regionální mistr
70 Vondřich Vladimír 70 BKP S 24 348 Zlatý regionální mistr
71 Bušek Vladimír 2146 UHR   24 177 Stříbrný regionální mistr
72 Pivnička Jan 2404 BRN S 23 056 Národní mistr
73 Kupková Barbora 2890 BKP JW 22 997 Stříbrný klubový mistr
74 Bahník Miloš 694 PAR S 22 578 Bronzový národní mistr
75 Haman Aleš 394 BRN S 22 392 Zlatý regionální mistr
76 Hebák Petr 10 S 22 020 Bronzový národní mistr
77 Kuk Richard 313 BKP S 21 107 Stříbrný regionální mistr
78 Šklíba Milan 725 PAR S 20 848 Zlatý regionální mistr
79 Martynek Jan 714 PAR S 20 329 Zlatý regionální mistr
80 Škalda Jan 1825 TRU   19 514 Bronzový regionální mistr
81 Böhmová Jiřina 1818 BKP SW 19 221 Zlatý klubový mistr
82 Novotný Jan 2431 UHR   18 773 Stříbrný regionální mistr
83 Posledník Přemysl 1895 CHB   18 064 Stříbrný regionální mistr
84 Vajdová Pavlína 2062 CHB W 17 444 Stříbrný regionální mistr
85 Pyszko Adam 2871 HAV Y 16 585 Stříbrný klubový mistr
86 Kulišanová Jarmila 55 BKP SW 15 893 Stříbrný regionální mistr
87 Mašek Jan 3070 BKP   15 635 Stříbrný klubový mistr
88 Jelínek Petr 1944 TRU   15 415 Stříbrný regionální mistr
89 Hradil Miroslav 44 BKP S 15 285 Zlatý regionální mistr
90 Varmužová Kateřina 2383 BRN W 15 114 Bronzový regionální mistr
91 Schulzová Věra 1981 BKP W 14 973 Bronzový regionální mistr
92 Otradovcová Zuzana 2784 UHR YW 14 945 Stříbrný klubový mistr
93 Kolínský Viktor 49 BKP S 14 710 Bronzový národní mistr
94 Číža Miroslav 999 BKP   14 710 Stříbrný regionální mistr
95 Štrbová Barbora 2880 UHR JW 13 813 Stříbrný klubový mistr
96 Pírek Zdeněk 1374 CHB   12 781 Stříbrný regionální mistr
97 Ertner Jan 607 TRU S 12 395 Stříbrný regionální mistr
98 Stupka Petr 198 BKP   12 369 Stříbrný regionální mistr
99 Valášková Markéta 2263 HAV W 11 850 Stříbrný regionální mistr
100 Kubšovský Ludvík 739 SEV S 11 495 Bronzový regionální mistr
101 Jabornický Pavel 458 SEV S 11 491 Bronzový regionální mistr
102 Diblík Rudolf 699 PAR S 11 254 Stříbrný regionální mistr
103 Fridrich Tomáš 2783 UHR Y 10 846 Bronzový klubový mistr
104 Raboch Pavel 1782 BKP   10 709 Regionální mistr
105 Volhejn Petr 2909 Y 10 316 Zlatý klubový mistr
106 Jelínková Lucia 2189 TRU W 10 075 Stříbrný regionální mistr
107 Podolský Jaroslav 881 TRU   10 010 Bronzový klubový mistr
108 Lapčíková Renata 2760 UHR W 10 003 Zlatý klubový mistr
109 Kálal Jiří 262 TRU S 9 771 Regionální mistr
110 Petera Josef 272 TRU   9 751 Bronzový regionální mistr
111 Štulc Jiří 31 BKP S 9 567 Národní mistr
112 Navrátil František 718 PAR S 9 433 Stříbrný regionální mistr
113 Tomčíková Zdena 180 BKP SW 9 347 Zlatý regionální mistr
114 Vondráčková Lucie 2182 BKP W 9 317 Bronzový regionální mistr
115 Pojman Miloslav 2396 CHB   9 168 Bronzový regionální mistr
116 Hlaváč Jan 2048 CHB   8 886 Bronzový regionální mistr
117 Černá Anna Marie 2464 CHB W 8 824 Stříbrný regionální mistr
118 Ježková Anna 2573 CHB W 8 416 Regionální mistr
119 Literák Lubomír 57 BKP S 8 297 Stříbrný regionální mistr
120 Kindl Jan 3005 J 8 130 Bronzový klubový mistr
121 Kvaček Robert 3004 J 8 124 Bronzový klubový mistr
122 Täuber Jiří 1394 CBM S 7 417 Zlatý klubový mistr
123 Teňak Pavel 3024   7 392 Stříbrný klubový mistr
124 Netuka Jiří 741 SEV S 6 621 Bronzový regionální mistr
125 Lusk Jan 2354 CHB   6 556 Stříbrný klubový mistr
126 Franz Milan 704 PAR S 6 523 Národní mistr
127 Tomáš Jiří 534 BKP S 6 298 Bronzový regionální mistr
128 Rubáč Tomáš 1389 BKP   6 211 Bronzový regionální mistr
129 Winter Josef 425 BRN S 6 090 Stříbrný regionální mistr
130 Janíková Jitka 2715 UHR JW 6 044 Zlatý klubový mistr
131 Täuberová Zdeňka 1395 CBM W 6 037 Stříbrný klubový mistr
132 Hájek Jaroslav 2031 HAV   6 031 Stříbrný regionální mistr
133 Kulišan Jiří 54 BKP S 5 967 Bronzový regionální mistr
134 Dolanská Veronika 2838 PAR JW 5 830 Stříbrný klubový mistr
135 Kaštovský Ondřej 2832 HAV Y 5 788 Bronzový klubový mistr
136 Černý Vratislav 1436 BKP   5 547 Bronzový klubový mistr
137 Leitermann Ondřej 2735   4 962 Stříbrný klubový mistr
138 Jotov Miroslav 748 ŽK S 4 308 Bronzový klubový mistr
139 Pavelka Ondřej 2970 HAV Y 4 237 Bronzový klubový mistr
140 Suchá Eva 1347 BKP W 4 184 Bronzový regionální mistr
141 Klímová Hana 2098 BKP W 4 021 Bronzový klubový mistr
142 Hubená Jana 1723 BKP W 3 908 Bronzový klubový mistr
143 Hubený Petr 82 BKP   3 896 Bronzový klubový mistr
144 Molák Jiří 2322 BKP S 3 848 Bronzový klubový mistr
145 Němčík Daniel 2834 HAV Y 2 892 Bronzový klubový mistr
146 Šlachta Dušan 688 HAV S 2 740 Klubový mistr
147 Gabriel Richard 2944 HAV Y 2 617 Bronzový klubový mistr
148 Teichmann Lukáš 2462 HAV   2 384 Bronzový regionální mistr
149 Mödritzer Miloslav 1341 BKP S 2 349 Bronzový regionální mistr
150 Sikora Pavel 2471 HAV   2 320 Stříbrný klubový mistr
151 Illa Zdeněk 708 PAR S 2 313 Národní mistr
152 Martynková Jana 2401 TRU W 1 903 Bronzový regionální mistr
153 Walach Vít 2877 HAV Y 1 715 Bronzový klubový mistr
154 Sigmund Martin 2194 CBM   1 597 Stříbrný regionální mistr
155 Kučera Pavel 572 UHR S 1 483 Bronzový regionální mistr
156 Klhůfek Vojtěch 2971 HAV Y 1 377 Klubový mistr
157 Walach Ivo 3043 HAV K 1 366 Klubový mistr
158 Chrobok Filip 3092 HAV K 1 354 Bronzový klubový mistr
159 Tomáštíková Julie 2785 UHR YW 1 181 Klubový mistr
160 Janeček Miloslav 1958 TRU   1 017 Regionální mistr
161 Radojčič Zoran 2936 CHB   902 Klubový mistr
162 Krásová Diana 1754 BKP W 625 Bronzový regionální mistr
163 Maršíková Helena 1865 BKP W 609 Stříbrný regionální mistr
164 Romanowski Čeněk 2873 HAV Y 502 Klubový mistr
165 Gabriel Lukáš 3064 HAV Y 327 Klubový kandidát
166 Tyč Ondřej 1843 TRU   326 Bronzový regionální mistr
167 Stareček Ivan 2086 HAV   306 Stříbrný klubový mistr
168 Pešout Jan 144 BKP S 305 Stříbrný klubový mistr
169 Čermáková Miroslava 2587 CBM W 243 Bronzový klubový mistr
170 Pszczolka Petr 2723 HAV   242 Bronzový klubový mistr
171 Petřík Jan 2859 HAV S 228 Klubový mistr
172 Plhal Petr 146 BKP S 228 Stříbrný klubový mistr
173 Volák Ladislav 481 SEV S 222 Bronzový klubový mistr
174 Králík Michal 801 UHR   190 Stříbrný klubový mistr
175 Albrechtová Zuzana 2093 CBM SW 188 Bronzový klubový mistr
176 Chotaš Jiří 2352 TRU   186 Bronzový klubový mistr
177 Mráz Jiří 2722 HAV   182 Klubový mistr
178 Píšová Verica 2476 CBM W 177 Bronzový klubový mistr
179 Kubišta Karel 614 TRU S 172 Klubový mistr
180 Hora Jakub 2840 CHB   160 Klubový mistr
181 Zdráhal Filip 2967 UHR Y 145 Klubový mistr
182 Coňková Marcela 2861 BKP SW 143 Klubový mistr
183 Lančová Milena 1131 BKP SW 137 Bronzový regionální mistr
184 Křivánek Jiří 737 SEV S 120 Bronzový regionální mistr
185 Vágner Jiří 2708 TRU S 112 Bronzový klubový mistr
186 Henzlová Irena 2484 PAR SW 109 Klubový mistr
187 Benák Jaroslav 1087 BKP S 104 Zlatý klubový mistr
188 Vlachová Zuzana 2744 UHR W 100 Klubový mistr
189 Vlach Daniel 2157 UHR   100 Bronzový klubový mistr
190 Vávra Přemysl 2941 Y 100 Klubový mistr
191 Riedl Jan 2965 UHR Y 97 Klubový mistr
192 Sedral Jiří 626 TRU S 92 Bronzový klubový mistr
193 Juřík Vlastimil 2159 UHR   87 Bronzový klubový mistr
194 Kypta Václav 1170 CBM   75 Bronzový klubový mistr
195 Vávra David 3126 Y 62 Klubový kandidát
196 Mališová Cassie 2843 UHR SW 61 Klubový mistr
197 Mališ Petr 2844 UHR S 61 Klubový mistr
198 Janíková Lenka 2940 UHR YW 61 Klubový mistr
199 Picmausová Olga 618 TRU SW 60 Bronzový klubový mistr
200 Gucklerová Katarina 2627 BKP SW 59 Bronzový klubový mistr
201 Bečka Jiří 1864 BKP S 59 Stříbrný klubový mistr
202 Hrochová Julie 3065 UHR YW 58 Klubový mistr
203 Vančuřík Jan 2824 BRN S 56 Klubový mistr
204 Nováčková Marta 531 HAV SW 56 Stříbrný klubový mistr
205 Pavlík Tomáš 3085 HAV Y 54 Klubový kandidát
206 Hauschwitz Albert 399 BRN S 52 Adept
207 Brabenec Dalibor 2805 BKP S 50 Adept
208 Zieleniec Wlodzimierz 2540 BKP S 48 Stříbrný klubový mistr
209 Talpa Vlastislav 104 BKP S 48 Stříbrný klubový mistr
210 Kubica Adam 2768 UHR J 47 Klubový mistr
211 Plosová Anna 2094 CBM SW 46 Klubový mistr
212 Krátký Jan 1344 HER S 45 Bronzový klubový mistr
213 Gerhardová Jiřina 2505 HER SW 43 Bronzový klubový mistr
214 Pokorný Oldřich 2526 CBM S 39 Klubový mistr
215 Pěkná Alžběta 3106 CBM KW 38 Adept
216 Ručná Iva 3052 BRN SW 36 Pokročilý
217 Ručný Jiří 3053 BRN S 36 Pokročilý
218 Macho Marek 2945 HAV Y 35 Klubový kandidát
219 Vajda Tomáš 2765 CHB J 30 Bronzový klubový mistr
220 Henzl Josef 2483 PAR S 27 Klubový mistr
221 Křivdová Marie 2743 UHR SW 27 Klubový mistr
222 Králíková Isabela 1496 UHR SW 27 Klubový mistr
223 Graf Vladimír 2635 HER S 26 Klubový mistr
224 Hovorka Jiří 2508 CHB   24 Pokročilý
225 Ertnerová Markéta 608 TRU SW 24 Zlatý klubový mistr
226 Meduna Jan 2664 PAR S 23 Stříbrný klubový mistr
227 Urbanczyk Štěpán 3062 HAV K 20 Pokročilý
228 Koval Kristián 3093 HAV K 20 Adept
229 Herout Josef 521 HAV S 20 Stříbrný klubový mistr
230 Koudelka Lev 3059 BRN S 18 Pokročilý
231 Očadlík Jiří 3063 BRN S 18 Klubový kandidát
232 Tůma Lubomír 3045 BRN   18 Pokročilý
233 Simpson Tony 3046 BRN S 18 Pokročilý
234 Tesařík Vladimír 3116 SEV   18 Nováček
235 Král Petr 3117 SEV   18 Nováček
236 Špak Josef 3069 CBM   17 Klubový mistr
237 Kunert Miroslav 525 HAV S 16 Stříbrný klubový mistr
238 Novotná Anna 1343 HER W 16 Stříbrný klubový mistr
239 Formánek Josef 702 PAR S 16 Zlatý klubový mistr
240 Petrovský Mario 1736 BKP S 14 Stříbrný klubový mistr
241 Trecha Lukáš 2833 HAV Y 13 Klubový kandidát
242 Novotný Josef 1345 HER S 13 Bronzový klubový mistr
243 Kahánek Remigio 2072 HER S 13 Klubový mistr
244 Klaban František 3120 SEV   12 Nováček
245 Patřičný Martin 2395 CHB   12 Bronzový klubový mistr
246 Hofmanová Helena 260 NEK SW 12 Klubový mistr
247 Šokala Vojtěch 3095 HAV K 12 Pokročilý
248 Zatloukal Jakub 3061 HAV Y 12 Klubový kandidát
249 Petrovics Jakub 3042 HAV Y 12 Pokročilý
250 Volhejnová Marie 883 TRU SW 12 Bronzový klubový mistr
251 Zuzaňák Tomáš 2872 HAV Y 12 Klubový kandidát
252 Kotěšovcová Jitka 1990 BKP SW 12 Stříbrný klubový mistr
253 Petrovská Alena 1735 BKP SW 10 Stříbrný klubový mistr
254 Miklovič Matúš 2946 HAV Y 10 Pokročilý
255 Blažo Josef 2737 TRU S 10 Klubový mistr
256 Urban Jan 277 NEK S 9 Stříbrný klubový mistr
257 Polanský Vlastimil 416 BRN S 8 Regionální mistr
258 Petrášek Zdeněk 2957 UHR   7 Klubový kandidát
259 Petrášková Olga 2958 UHR W 7 Pokročilý
260 Janík Petr 2960 UHR   7 Klubový kandidát
261 Janíková Zdenka 2961 UHR W 7 Klubový kandidát
262 Salaba Aleš 3122 SEV   6 Nováček
263 Šmitberský Antonín 3188 SEV   6 Adept
264 Kolářová Eva 3108 SEV SW 6 Adept
265 Dobiáš Josef 700 PAR S 6 Bronzový klubový mistr
266 Pamánek Denis 3041 HAV K 6 Pokročilý
267 Vachtarčíková Nikol 3098 HAV KW 6 Klubový kandidát
268 Němčíková Lucie 3201 HAV KW 6 Adept
269 Žalská Veronika 3202 HAV KW 6 Adept
270 Pavelka Jiří 3203 HAV K 6 Adept
271 Nytra Ondřej 3219 HAV K 6 Nováček
272 Adamová Marie 2949 CBM SW 5 Klubový kandidát
273 Tatranský Ivan 2747 HAV S 5 Klubový mistr
274 Gerychová Libuše 2529 BKP SW 4 Bronzový klubový mistr
275 Králíková Berenika 1495 UHR W 4 Bronzový klubový mistr
276 Komárková Hana 3020 JW 3 Adept
277 Werner Michal 3021 J 3 Pokročilý
278 Kostková Milena 2205 HER SW 3 Bronzový klubový mistr
279 Dostál Martin 2211 CHB   2 Regionální mistr
280 Červenka Jiří 1764 BKP   2 Regionální mistr
281 Severská Marie 1384 BKP SW 2 Stříbrný klubový mistr
282 Krupičková Nikol 2948 HAV YW 2 Pokročilý
 

Děkujeme našim partnerům za jejich podporu při propagaci bridže, organizaci soutěží a podpoře našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

I Vy se můžete stát našim partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů. 

Funbridge
Moravskoslezký kraj
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Česká Asociace Univerzitního Sportu
TENAK holdings
Bridgescanner