Český bridžový svaz

  • Žebříček
  • Zveřejněno 1. února 2019
  • Adam Janas

Ranking - únor 2019

Ranking - únor 2019

Na začátku února vede ranking Otakar Svoboda.

Na druhém místě je nejlepší senior Otakar Svoboda, třetí je Jakub Šlemr. Nejlepší ženou je na pátém místě Daniela Hnátová. Nejlepším juniorem je 8. Lucie Kohutová, nejlepším dorostencem 29. Zdeněk Tomis a nejlepším žákem 144. Ivo Walach.

# Jméno Leg. Klub Kat. KB Výkonnostní třída
1 Macura Milan 1933   176 795 Stříbrný národní mistr
2 Svoboda Otakar 341 BKP S 175 534 Stříbrný velmistr
3 Šlemr Jakub 2290 BKP   173 903 Zlatý národní mistr
4 Hnátová Daniela 187 BKP W 173 519 Zlatý národní mistr
5 Vozábal David 1868 BKP   166 772 Velmistr
6 Martynek Jan 1893 BKP   160 138 Zlatý národní mistr
7 Bahník Ondřej 2095 CHB   153 402 Bronzový národní mistr
8 Kohutová Lucie 2733 HAV JW 144 273 Stříbrný regionální mistr
9 Žylka Kamil 2346 UHR   135 515 Národní mistr
10 Bahník Petr 695 BKP S 133 550 Velmistr
11 Scháňka Martin 2683   130 722 Národní mistr
12 Svobodová Pavla 342 BKP SW 127 420 Bronzový národní mistr
13 Kopecký Michal 2292   125 221 Stříbrný národní mistr
14 Bahníková Eva 337 BKP W 125 014 Velmistr
15 Spálovský Luboš 1761 BKP   121 020 Národní mistr
16 Erdeová Jana 301 BKP W 119 058 Zlatý národní mistr
17 Medlín Aleš 1333   113 874 Národní mistr
18 Volhejn Vít 280   108 521 Bronzový národní mistr
19 Králík František 2154 UHR   107 148 Zlatý regionální mistr
20 Klemš Erik 2696 HAV J 105 352 Stříbrný regionální mistr
21 Medlín Jiří 2304 BKP   98 143 Zlatý regionální mistr
22 Melčák Martin 2712 HAV J 92 110 Stříbrný regionální mistr
23 Botur Michael 2676 HAV J 85 113 Stříbrný regionální mistr
24 Kolek Lukáš 2672 HAV J 83 225 Stříbrný regionální mistr
25 Kopřiva Jiří 52 BKP S 80 880 Zlatý národní mistr
26 Vojtík Jakub 2702 HAV J 77 426 Stříbrný regionální mistr
27 Janas Adam 2491 HAV   75 634 Bronzový regionální mistr
28 Vlčková Pavla 2351 W 73 675 Bronzový národní mistr
29 Tomis Zdeněk 2876 HAV Y 66 762 Bronzový regionální mistr
30 Bouřa Patrik 2701 UHR J 66 711 Stříbrný regionální mistr
31 Kupková Lucie 878 BKP W 66 284 Zlatý regionální mistr
32 Hájková Soňa 2380 HAV W 63 245 Zlatý regionální mistr
33 Králík Jan 2452 UHR   62 141 Stříbrný regionální mistr
34 Žmak Maxim 2882 CHB   60 475 Bronzový regionální mistr
35 Kopecká Karolína 2153 UHR W 60 458 Zlatý regionální mistr
36 Zajíček Bohumír 1747 BKP   59 289 Národní mistr
37 Lauer Zbyněk 56 BKP S 58 515 Stříbrný národní mistr
38 Erde Alexander 39 BKP S 57 529 Stříbrný národní mistr
39 Pavlík Lukáš 1329 BKP   55 714 Bronzový národní mistr
40 Emmer Jiří 2108 BKP   54 714 Zlatý regionální mistr
41 Nulíček Vladimír 1188 BKP S 53 172 Národní mistr
42 Zadražil Michal 1748 BKP   53 110 Národní mistr
43 Vachtarčík Daniel 2343 HAV   48 325 Stříbrný regionální mistr
44 Pěkný Pavel 1912 CBM   47 581 Stříbrný regionální mistr
45 Filip Anatol 1502 BKP S 46 498 Bronzový národní mistr
46 Kurka Josef 314 BKP   43 904 Stříbrný národní mistr
47 Diamant Jan 289 BKP S 43 749 Národní mistr
48 Barnet Lukáš 2264 CHB   43 097 Zlatý regionální mistr
49 Macurová Michaela 2239 W 42 054 Bronzový regionální mistr
50 Fořtová Eva 1985 BKP W 41 990 Zlatý regionální mistr
51 Holý Jaroslav 892 BKP S 40 272 Zlatý regionální mistr
52 Mašek Jiří 323 BKP S 37 015 Národní mistr
53 Humpál Michael 2523 CBM   36 660 Stříbrný regionální mistr
54 Fořt Tomáš 703 PAR S 35 950 Stříbrný národní mistr
55 Machát Vladimír 320 BKP S 34 809 Stříbrný regionální mistr
56 Laštovička Zdeněk 196 BKP   33 306 Zlatý regionální mistr
57 Textor Michael 33 BKP S 30 963 Bronzový národní mistr
58 Frabša Zdeněk 926   30 146 Národní mistr
59 Baláš Jiří 1842 TRU   28 421 Stříbrný regionální mistr
60 Hruška František 2881 PAR S 27 423 Regionální mistr
61 Krása Ondřej 1728 BKP   27 197 Zlatý regionální mistr
62 Maňák Jaroslav 664 CBM S 26 764 Stříbrný regionální mistr
63 Horáček Josef 610 TRU S 26 730 Stříbrný regionální mistr
64 Medlínová Blanka 325 BKP SW 24 817 Stříbrný regionální mistr
65 Hozda Miloš 612 TRU   24 375 Stříbrný regionální mistr
66 Bušek Vladimír 2146 UHR   24 078 Stříbrný regionální mistr
67 Kupková Barbora 2890 BKP JW 22 997 Stříbrný klubový mistr
68 Schulzová Kristýna 2622 BKP W 22 112 Bronzový regionální mistr
69 Hebák Petr 10 S 22 020 Bronzový národní mistr
70 Kyptová Monika 1393 CBM W 21 956 Bronzový regionální mistr
71 Vrkoč Petr 669 BKP S 21 923 Zlatý regionální mistr
72 Bahník Miloš 694 PAR S 21 886 Bronzový národní mistr
73 Vondřich Vladimír 70 BKP S 21 647 Zlatý regionální mistr
74 Haman Aleš 394 BRN S 20 178 Zlatý regionální mistr
75 Pivnička Jan 2404 BRN S 20 139 Národní mistr
76 Novotný Jan 2431 UHR   18 773 Stříbrný regionální mistr
77 Kuk Richard 313 BKP S 18 414 Stříbrný regionální mistr
78 Šklíba Milan 725 PAR S 18 401 Zlatý regionální mistr
79 Martynek Jan 714 PAR S 18 166 Zlatý regionální mistr
80 Škalda Jan 1825 TRU   17 323 Bronzový regionální mistr
81 Pyszko Adam 2871 HAV Y 16 553 Stříbrný klubový mistr
82 Böhmová Jiřina 1818 BKP SW 16 103 Zlatý klubový mistr
83 Mašek Jan 3070 BKP   15 635 Stříbrný klubový mistr
84 Jelínek Petr 1944 TRU   15 415 Stříbrný regionální mistr
85 Vajdová Pavlína 2062 CHB W 15 351 Stříbrný regionální mistr
86 Hradil Miroslav 44 BKP S 15 285 Zlatý regionální mistr
87 Kolínský Viktor 49 BKP S 14 710 Bronzový národní mistr
88 Číža Miroslav 999 BKP   14 710 Stříbrný regionální mistr
89 Varmužová Kateřina 2383 BRN W 14 304 Bronzový regionální mistr
90 Otradovcová Zuzana 2784 UHR YW 13 946 Stříbrný klubový mistr
91 Štrbová Barbora 2880 UHR JW 13 813 Stříbrný klubový mistr
92 Kulišanová Jarmila 55 BKP SW 13 392 Stříbrný regionální mistr
93 Schulzová Věra 1981 BKP W 12 918 Bronzový regionální mistr
94 Pírek Zdeněk 1374 CHB   11 718 Stříbrný regionální mistr
95 Ertner Jan 607 TRU S 10 823 Stříbrný regionální mistr
96 Raboch Pavel 1782 BKP   10 709 Regionální mistr
97 Fridrich Tomáš 2783 UHR Y 10 396 Bronzový klubový mistr
98 Volhejn Petr 2909 Y 10 301 Zlatý klubový mistr
99 Stupka Petr 198 BKP   10 249 Stříbrný regionální mistr
100 Jelínková Lucia 2189 TRU W 10 075 Stříbrný regionální mistr
101 Štulc Jiří 31 BKP S 9 567 Národní mistr
102 Lapčíková Renata 2760 UHR W 9 513 Zlatý klubový mistr
103 Tomčíková Zdena 180 BKP SW 9 347 Zlatý regionální mistr
104 Kubšovský Ludvík 739 SEV S 8 994 Bronzový regionální mistr
105 Jabornický Pavel 458 SEV S 8 990 Bronzový regionální mistr
106 Černá Anna Marie 2464 CHB W 8 824 Stříbrný regionální mistr
107 Diblík Rudolf 699 PAR S 8 807 Stříbrný regionální mistr
108 Vondráčková Lucie 2182 BKP W 8 259 Bronzový regionální mistr
109 Kindl Jan 3005 J 8 130 Bronzový klubový mistr
110 Kvaček Robert 3004 J 8 124 Bronzový klubový mistr
111 Kálal Jiří 262 TRU S 7 547 Regionální mistr
112 Petera Josef 272 TRU   7 527 Bronzový regionální mistr
113 Podolský Jaroslav 881 TRU   7 448 Bronzový klubový mistr
114 Teňak Pavel 3024   7 392 Stříbrný klubový mistr
115 Pojman Miloslav 2396 CHB   7 048 Bronzový regionální mistr
116 Navrátil František 718 PAR S 6 986 Stříbrný regionální mistr
117 Hlaváč Jan 2048 CHB   6 766 Bronzový regionální mistr
118 Ježková Anna 2573 CHB W 6 735 Regionální mistr
119 Täuber Jiří 1394 CBM S 6 714 Zlatý klubový mistr
120 Literák Lubomír 57 BKP S 6 177 Stříbrný regionální mistr
121 Kaštovský Ondřej 2832 HAV Y 5 775 Bronzový klubový mistr
122 Lusk Jan 2354 CHB   5 609 Stříbrný klubový mistr
123 Černý Vratislav 1436 BKP   5 547 Bronzový klubový mistr
124 Hájek Jaroslav 2031 HAV   5 412 Stříbrný regionální mistr
125 Täuberová Zdeňka 1395 CBM W 5 334 Stříbrný klubový mistr
126 Dolanská Veronika 2838 PAR JW 5 138 Stříbrný klubový mistr
127 Janíková Jitka 2715 UHR JW 4 981 Zlatý klubový mistr
128 Franz Milan 704 PAR S 4 360 Národní mistr
129 Pavelka Ondřej 2970 HAV Y 4 237 Bronzový klubový mistr
130 Suchá Eva 1347 BKP W 4 184 Bronzový regionální mistr
131 Tomáš Jiří 534 BKP S 4 178 Bronzový regionální mistr
132 Netuka Jiří 741 SEV S 4 118 Bronzový regionální mistr
133 Kulišan Jiří 54 BKP S 4 093 Bronzový regionální mistr
134 Rubáč Tomáš 1389 BKP   4 091 Bronzový regionální mistr
135 Klímová Hana 2098 BKP W 4 002 Bronzový klubový mistr
136 Winter Josef 425 BRN S 3 910 Stříbrný regionální mistr
137 Hubená Jana 1723 BKP W 3 908 Bronzový klubový mistr
138 Hubený Petr 82 BKP   3 896 Bronzový klubový mistr
139 Molák Jiří 2322 BKP S 3 848 Bronzový klubový mistr
140 Němčík Daniel 2834 HAV Y 2 876 Bronzový klubový mistr
141 Gabriel Richard 2944 HAV Y 2 477 Bronzový klubový mistr
142 Martynková Jana 2401 TRU W 1 903 Bronzový regionální mistr
143 Klhůfek Vojtěch 2971 HAV Y 1 373 Klubový mistr
144 Walach Ivo 3043 HAV K 1 366 Klubový mistr
145 Chrobok Filip 3092 HAV K 1 354 Bronzový klubový mistr
146 Walach Vít 2877 HAV Y 1 116 Bronzový klubový mistr
147 Teichmann Lukáš 2462 HAV   989 Bronzový regionální mistr
148 Sikora Pavel 2471 HAV   941 Stříbrný klubový mistr
149 Tomáštíková Julie 2785 UHR YW 611 Klubový mistr
150 Janeček Miloslav 1958 TRU   527 Regionální mistr
151 Romanowski Čeněk 2873 HAV Y 478 Klubový mistr
152 Pešout Jan 144 BKP S 305 Stříbrný klubový mistr
153 Stareček Ivan 2086 HAV   272 Stříbrný klubový mistr
154 Plhal Petr 146 BKP S 228 Stříbrný klubový mistr
155 Čermáková Miroslava 2587 CBM W 227 Bronzový klubový mistr
156 Volák Ladislav 481 SEV S 222 Bronzový klubový mistr
157 Petřík Jan 2859 HAV S 215 Klubový mistr
158 Pszczolka Petr 2723 HAV   213 Bronzový klubový mistr
159 Mödritzer Miloslav 1341 BKP S 186 Bronzový regionální mistr
160 Králík Michal 801 UHR   170 Stříbrný klubový mistr
161 Mráz Jiří 2722 HAV   165 Klubový mistr
162 Hora Jakub 2840 CHB   158 Klubový mistr
163 Tyč Ondřej 1843 TRU   151 Bronzový regionální mistr
164 Illa Zdeněk 708 PAR S 150 Národní mistr
165 Chotaš Jiří 2352 TRU   146 Bronzový klubový mistr
166 Coňková Marcela 2861 BKP SW 143 Klubový mistr
167 Zdráhal Filip 2967 UHR Y 125 Klubový mistr
168 Křivánek Jiří 737 SEV S 120 Bronzový regionální mistr
169 Vágner Jiří 2708 TRU S 112 Bronzový klubový mistr
170 Albrechtová Zuzana 2093 CBM SW 104 Bronzový klubový mistr
171 Benák Jaroslav 1087 BKP S 104 Zlatý klubový mistr
172 Lančová Milena 1131 BKP SW 103 Bronzový regionální mistr
173 Vávra Přemysl 2941 Y 100 Klubový mistr
174 Riedl Jan 2965 UHR Y 97 Klubový mistr
175 Píšová Verica 2476 CBM W 93 Bronzový klubový mistr
176 Vlachová Zuzana 2744 UHR W 86 Klubový mistr
177 Vlach Daniel 2157 UHR   86 Bronzový klubový mistr
178 Juřík Vlastimil 2159 UHR   64 Bronzový klubový mistr
179 Picmausová Olga 618 TRU SW 60 Bronzový klubový mistr
180 Gucklerová Katarina 2627 BKP SW 59 Bronzový klubový mistr
181 Bečka Jiří 1864 BKP S 59 Stříbrný klubový mistr
182 Vančuřík Jan 2824 BRN S 56 Klubový mistr
183 Hauschwitz Albert 399 BRN S 52 Adept
184 Kubišta Karel 614 TRU S 52 Klubový mistr
185 Brabenec Dalibor 2805 BKP S 50 Adept
186 Zieleniec Wlodzimierz 2540 BKP S 48 Stříbrný klubový mistr
187 Talpa Vlastislav 104 BKP S 48 Stříbrný klubový mistr
188 Kypta Václav 1170 CBM   48 Bronzový klubový mistr
189 Kubica Adam 2768 UHR J 47 Klubový mistr
190 Krátký Jan 1344 HER S 45 Bronzový klubový mistr
191 Gerhardová Jiřina 2505 HER SW 43 Bronzový klubový mistr
192 Nováčková Marta 531 HAV SW 43 Stříbrný klubový mistr
193 Janíková Lenka 2940 UHR YW 41 Klubový mistr
194 Mališová Cassie 2843 UHR SW 38 Klubový mistr
195 Mališ Petr 2844 UHR S 38 Klubový mistr
196 Hrochová Julie 3065 UHR YW 38 Klubový mistr
197 Ručná Iva 3052 BRN SW 36 Pokročilý
198 Ručný Jiří 3053 BRN S 36 Pokročilý
199 Maršíková Helena 1865 BKP W 36 Stříbrný regionální mistr
200 Plosová Anna 2094 CBM SW 30 Klubový mistr
201 Vajda Tomáš 2765 CHB J 30 Bronzový klubový mistr
202 Ertnerová Markéta 608 TRU SW 24 Zlatý klubový mistr
203 Urbanczyk Štěpán 3062 HAV K 20 Pokročilý
204 Graf Vladimír 2635 HER S 19 Klubový mistr
205 Koudelka Lev 3059 BRN S 18 Pokročilý
206 Očadlík Jiří 3063 BRN S 18 Klubový kandidát
207 Tůma Lubomír 3045 BRN   18 Pokročilý
208 Simpson Tony 3046 BRN S 18 Pokročilý
209 Kunert Miroslav 525 HAV S 16 Stříbrný klubový mistr
210 Novotná Anna 1343 HER W 16 Stříbrný klubový mistr
211 Špak Josef 3069 CBM   15 Klubový mistr
212 Petrovský Mario 1736 BKP S 14 Stříbrný klubový mistr
213 Novotný Josef 1345 HER S 13 Bronzový klubový mistr
214 Kahánek Remigio 2072 HER S 13 Klubový mistr
215 Křivdová Marie 2743 UHR SW 13 Klubový mistr
216 Králíková Isabela 1496 UHR SW 13 Klubový mistr
217 Volhejnová Marie 883 TRU SW 12 Bronzový klubový mistr
218 Sedral Jiří 626 TRU S 12 Bronzový klubový mistr
219 Kotěšovcová Jitka 1990 BKP SW 12 Stříbrný klubový mistr
220 Zatloukal Jakub 3061 HAV Y 12 Klubový kandidát
221 Šokala Vojtěch 3095 HAV K 12 Pokročilý
222 Petrovics Jakub 3042 HAV Y 12 Pokročilý
223 Miklovič Matúš 2946 HAV Y 10 Pokročilý
224 Petrovská Alena 1735 BKP SW 10 Stříbrný klubový mistr
225 Blažo Josef 2737 TRU S 10 Klubový mistr
226 Urban Jan 277 NEK S 9 Stříbrný klubový mistr
227 Polanský Vlastimil 416 BRN S 8 Regionální mistr
228 Vachtarčíková Nikol 3098 HAV KW 6 Klubový kandidát
229 Němčíková Lucie 3201 HAV KW 6 Adept
230 Žalská Veronika 3202 HAV KW 6 Adept
231 Pavelka Jiří 3203 HAV K 6 Adept
232 Nytra Ondřej 3219 HAV K 6 Nováček
233 Zuzaňák Tomáš 2872 HAV Y 6 Klubový kandidát
234 Trecha Lukáš 2833 HAV Y 6 Klubový kandidát
235 Kolářová Eva 3108 SEV SW 6 Adept
236 Šmitberský Antonín 3188 SEV   6 Adept
237 Tatranský Ivan 2747 HAV S 5 Klubový mistr
238 Macho Marek 2945 HAV Y 5 Klubový kandidát
239 Gerychová Libuše 2529 BKP SW 4 Bronzový klubový mistr
240 Králíková Berenika 1495 UHR W 4 Bronzový klubový mistr
241 Janík Petr 2960 UHR   3 Klubový kandidát
242 Janíková Zdenka 2961 UHR W 3 Klubový kandidát
243 Adamová Marie 2949 CBM SW 3 Klubový kandidát
244 Červenka Jiří 1764 BKP   2 Regionální mistr
245 Severská Marie 1384 BKP SW 2 Stříbrný klubový mistr
 

Děkujeme našim partnerům za jejich podporu při propagaci bridže, organizaci soutěží a podpoře našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

I Vy se můžete stát našim partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů. 

Funbridge
Moravskoslezký kraj
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Česká Asociace Univerzitního Sportu
TENAK holdings
Bridgescanner