Český bridžový svaz

  • Žebříček
  • Zveřejněno 1. září 2019
  • Adam Janas

Ranking - září 2019

Ranking - září 2019

Otakar Svoboda vede ranking na začátku září.

Druhý zůstává Jan Martynek ml., třetí je Jakub Šlemr. Nejlepší ženou je na 5. místě Daniela Hnátová, nejlepším juniorem 11. Erik Klemš, nejlepším dorostencem 31. Zdeněk Tomis a nejlepším žákem 125. Filip Chrobok.

# Jméno Leg. Klub Kat. KB Výkonnostní třída
1 Svoboda Otakar 341 BKP S 193 667 Stříbrný velmistr
2 Martynek Jan 1893 BKP   174 501 Zlatý národní mistr
3 Šlemr Jakub 2290 BKP   172 756 Zlatý národní mistr
4 Macura Milan 1933   171 865 Stříbrný národní mistr
5 Hnátová Daniela 187 BKP W 170 124 Zlatý národní mistr
6 Žylka Kamil 2346 UHR   150 625 Národní mistr
7 Bahník Ondřej 2095 CHB   150 391 Bronzový národní mistr
8 Vozábal David 1868 BKP   147 578 Velmistr
9 Svobodová Pavla 342 BKP SW 145 080 Bronzový národní mistr
10 Spálovský Luboš 1761 BKP   138 520 Národní mistr
11 Klemš Erik 2696 HAV J 136 098 Stříbrný regionální mistr
12 Scháňka Martin 2683   132 578 Národní mistr
13 Kohutová Lucie 2733 HAV JW 132 313 Stříbrný regionální mistr
14 Kopecký Michal 2292   118 317 Stříbrný národní mistr
15 Erdeová Jana 301 BKP W 114 720 Zlatý národní mistr
16 Melčák Martin 2712 HAV J 113 670 Stříbrný regionální mistr
17 Medlín Aleš 1333   111 739 Národní mistr
18 Medlín Jiří 2304 BKP   106 568 Zlatý regionální mistr
19 Volhejn Vít 280   106 493 Bronzový národní mistr
20 Kopřiva Jiří 52 BKP S 106 310 Zlatý národní mistr
21 Králík František 2154 UHR   104 939 Zlatý regionální mistr
22 Bahník Petr 695 BKP S 96 932 Velmistr
23 Bahníková Eva 337 BKP W 93 850 Velmistr
24 Kolek Lukáš 2672 HAV J 93 434 Stříbrný regionální mistr
25 Botur Michael 2676 HAV J 90 257 Stříbrný regionální mistr
26 Janas Adam 2491 HAV   85 090 Bronzový regionální mistr
27 Vojtík Jakub 2702 HAV J 82 191 Stříbrný regionální mistr
28 Zajíček Bohumír 1747 BKP   79 719 Národní mistr
29 Pulkrab Petr 1734 CBM   77 026 Stříbrný národní mistr
30 Žmak Maxim 2882 CHB   74 288 Bronzový regionální mistr
31 Tomis Zdeněk 2876 HAV Y 74 217 Bronzový regionální mistr
32 Pavlík Lukáš 1329 BKP   66 344 Bronzový národní mistr
33 Bouřa Patrik 2701 UHR J 65 321 Stříbrný regionální mistr
34 Diamant Jan 289 BKP S 63 756 Národní mistr
35 Hájková Soňa 2380 HAV W 61 296 Zlatý regionální mistr
36 Králík Jan 2452 UHR   60 144 Stříbrný regionální mistr
37 Kupková Lucie 878 BKP W 58 911 Zlatý regionální mistr
38 Lauer Zbyněk 56 BKP S 58 759 Stříbrný národní mistr
39 Nulíček Vladimír 1188 BKP S 57 815 Národní mistr
40 Macurová Michaela 2239 W 57 220 Bronzový regionální mistr
41 Kopecká Karolína 2153 UHR W 56 295 Zlatý regionální mistr
42 Volhejn Petr 2909 Y 49 703 Zlatý klubový mistr
43 Emmer Jiří 2108 BKP   46 830 Zlatý regionální mistr
44 Fořtová Eva 1985 BKP W 45 068 Zlatý regionální mistr
45 Holý Jaroslav 892 BKP S 41 699 Zlatý regionální mistr
46 Erde Alexander 39 BKP S 41 273 Stříbrný národní mistr
47 Vachtarčík Daniel 2343 HAV   40 954 Stříbrný regionální mistr
48 Schulzová Kristýna 2622 BKP W 40 560 Bronzový regionální mistr
49 Fořt Tomáš 703 PAR S 39 800 Stříbrný národní mistr
50 Laštovička Zdeněk 196 BKP   39 618 Zlatý regionální mistr
51 Vlčková Pavla 2351 W 39 202 Bronzový národní mistr
52 Horáček Josef 610 TRU S 38 045 Stříbrný regionální mistr
53 Humpál Michael 2523 CBM   37 980 Stříbrný regionální mistr
54 Textor Michael 33 BKP S 37 752 Bronzový národní mistr
55 Zadražil Michal 1748 BKP   36 948 Národní mistr
56 Barnet Lukáš 2264 CHB   36 327 Zlatý regionální mistr
57 Baláš Jiří 1842 TRU   32 432 Stříbrný regionální mistr
58 Mašek Jiří 323 BKP S 31 006 Národní mistr
59 Pivnička Jan 2404 BRN S 30 541 Národní mistr
60 Bušek Vladimír 2146 UHR   29 178 Stříbrný regionální mistr
61 Filip Anatol 1502 BKP S 28 130 Bronzový národní mistr
62 Machát Vladimír 320 BKP S 27 915 Stříbrný regionální mistr
63 Pěkný Pavel 1912 CBM   27 860 Stříbrný regionální mistr
64 Kupková Barbora 2890 BKP JW 26 917 Stříbrný klubový mistr
65 Mašek Jan 3070 BKP   26 686 Stříbrný klubový mistr
66 Krása Ondřej 1728 BKP   26 499 Zlatý regionální mistr
67 Hruška František 2881 PAR S 25 982 Regionální mistr
68 Maňák Jaroslav 664 CBM S 25 483 Stříbrný regionální mistr
69 Kyptová Monika 1393 CBM W 24 753 Bronzový regionální mistr
70 Frabša Zdeněk 926   22 774 Národní mistr
71 Vajdová Pavlína 2062 CHB W 21 634 Stříbrný regionální mistr
72 Vrkoč Petr 669 BKP S 21 595 Zlatý regionální mistr
73 Vondřich Vladimír 70 BKP S 20 929 Zlatý regionální mistr
74 Kurka Josef 314 BKP   20 780 Stříbrný národní mistr
75 Martynek Jan 714 PAR S 20 450 Zlatý regionální mistr
76 Šklíba Milan 725 PAR S 20 208 Zlatý regionální mistr
77 Lapčíková Renata 2760 UHR W 19 644 Zlatý klubový mistr
78 Ertner Jan 607 TRU S 19 248 Stříbrný regionální mistr
79 Teňak Pavel 3024   19 228 Stříbrný klubový mistr
80 Kuk Richard 313 BKP S 18 988 Stříbrný regionální mistr
81 Hozda Miloš 612 TRU   18 741 Stříbrný regionální mistr
82 Škalda Jan 1825 TRU   17 434 Bronzový regionální mistr
83 Číža Miroslav 999 BKP   17 147 Stříbrný regionální mistr
84 Kolínský Viktor 49 BKP S 17 147 Bronzový národní mistr
85 Haman Aleš 394 BRN S 16 613 Zlatý regionální mistr
86 Medlínová Blanka 325 BKP SW 16 445 Stříbrný regionální mistr
87 Böhmová Jiřina 1818 BKP SW 16 344 Regionální mistr
88 Hájek Jaroslav 2031 HAV   16 059 Stříbrný regionální mistr
89 Štrbová Barbora 2880 UHR JW 15 604 Stříbrný klubový mistr
90 Varmužová Kateřina 2383 BRN W 15 379 Bronzový regionální mistr
91 Schulzová Věra 1981 BKP W 15 290 Bronzový regionální mistr
92 Diblík Rudolf 699 PAR S 14 938 Stříbrný regionální mistr
93 Navrátil František 718 PAR S 14 810 Stříbrný regionální mistr
94 Hebák Petr 10 S 14 680 Bronzový národní mistr
95 Pyszko Adam 2871 HAV Y 13 698 Stříbrný klubový mistr
96 Dolanská Veronika 2838 PAR JW 13 689 Stříbrný klubový mistr
97 Otradovcová Zuzana 2784 UHR YW 13 583 Stříbrný klubový mistr
98 Kulišanová Jarmila 55 BKP SW 13 432 Stříbrný regionální mistr
99 Pojman Miloslav 2396 CHB   13 241 Bronzový regionální mistr
100 Hradil Miroslav 44 BKP S 13 099 Zlatý regionální mistr
101 Hlaváč Jan 2048 CHB   13 079 Bronzový regionální mistr
102 Ježková Anna 2573 CHB W 13 054 Regionální mistr
103 Hubená Jana 1723 BKP W 12 926 Bronzový klubový mistr
104 Hubený Petr 82 BKP   12 914 Bronzový klubový mistr
105 Stupka Petr 198 BKP   12 428 Stříbrný regionální mistr
106 Kindl Jan 3005 J 12 396 Bronzový klubový mistr
107 Kvaček Robert 3004 J 12 390 Bronzový klubový mistr
108 Lusk Jan 2354 CHB   11 932 Stříbrný klubový mistr
109 Franz Milan 704 PAR S 11 647 Národní mistr
110 Pavelka Ondřej 2970 HAV Y 11 627 Bronzový klubový mistr
111 Bahník Miloš 694 PAR S 10 992 Bronzový národní mistr
112 Kálal Jiří 262 TRU S 10 315 Regionální mistr
113 Petera Josef 272 TRU   10 301 Bronzový regionální mistr
114 Tomčíková Zdena 180 BKP SW 9 329 Zlatý regionální mistr
115 Kaštovský Ondřej 2832 HAV Y 9 279 Bronzový klubový mistr
116 Raboch Pavel 1782 BKP   9 012 Regionální mistr
117 Štulc Jiří 31 BKP S 8 914 Národní mistr
118 Fanfulová Jitka 2715 UHR JW 8 849 Zlatý klubový mistr
119 Illa Zdeněk 708 PAR S 8 840 Národní mistr
120 Novotný Jan 2431 UHR   8 625 Stříbrný regionální mistr
121 Černá Anna Marie 2464 CHB W 8 464 Stříbrný regionální mistr
122 Němčík Daniel 2834 HAV Y 7 807 Bronzový klubový mistr
123 Teichmann Lukáš 2462 HAV   7 669 Bronzový regionální mistr
124 Sikora Pavel 2471 HAV   7 656 Stříbrný klubový mistr
125 Chrobok Filip 3092 HAV K 6 728 Bronzový klubový mistr
126 Jelínek Petr 1944 TRU   6 550 Stříbrný regionální mistr
127 Winter Josef 425 BRN S 6 493 Stříbrný regionální mistr
128 Literák Lubomír 57 BKP S 6 371 Stříbrný regionální mistr
129 Tomáš Jiří 534 BKP S 6 329 Bronzový regionální mistr
130 Rubáč Tomáš 1389 BKP   6 273 Bronzový regionální mistr
131 Pírek Zdeněk 1374 CHB   6 130 Stříbrný regionální mistr
132 Fridrich Tomáš 2783 UHR Y 6 023 Bronzový klubový mistr
133 Kubšovský Ludvík 739 SEV S 5 963 Bronzový regionální mistr
134 Jabornický Pavel 458 SEV S 5 959 Bronzový regionální mistr
135 Podolský Jaroslav 881 TRU   5 649 Bronzový klubový mistr
136 Tyč Ondřej 1843 TRU   4 701 Bronzový regionální mistr
137 Gabriel Richard 2944 HAV Y 4 370 Bronzový klubový mistr
138 Netuka Jiří 741 SEV S 4 174 Bronzový regionální mistr
139 Kulišan Jiří 54 BKP S 4 143 Bronzový regionální mistr
140 Täuber Jiří 1394 CBM S 3 919 Zlatý klubový mistr
141 Černý Vratislav 1436 BKP   3 714 Bronzový klubový mistr
142 Vondráčková Lucie 2182 BKP W 3 622 Bronzový regionální mistr
143 Walach Ivo 3043 HAV K 3 230 Klubový mistr
144 Jelínková Lucia 2189 TRU W 3 011 Stříbrný regionální mistr
145 Suchá Eva 1347 BKP W 3 006 Bronzový regionální mistr
146 Täuberová Zdeňka 1395 CBM W 2 990 Stříbrný klubový mistr
147 Žiak Matej 2848 HAV J 2 700 Bronzový klubový mistr
148 Klímová Hana 2098 BKP W 2 014 Bronzový klubový mistr
149 Křivánek Jiří 737 SEV S 1 937 Bronzový regionální mistr
150 Vajda Tomáš 2765 CHB J 1 794 Bronzový klubový mistr
151 Klhůfek Vojtěch 2971 HAV Y 1 428 Klubový mistr
152 Walach Vít 2877 HAV Y 1 264 Bronzový klubový mistr
153 Romanowski Čeněk 2873 HAV Y 660 Klubový mistr
154 Tomáštíková Julie 2785 UHR YW 597 Klubový mistr
155 Janeček Miloslav 1958 TRU   509 Regionální mistr
156 Volák Ladislav 481 SEV S 306 Bronzový klubový mistr
157 Stareček Ivan 2086 HAV   260 Stříbrný klubový mistr
158 Pszczolka Petr 2723 HAV   235 Bronzový klubový mistr
159 Molák Jiří 2322 BKP S 234 Bronzový klubový mistr
160 Hora Jakub 2840 CHB   232 Klubový mistr
161 Pešout Jan 144 BKP S 213 Stříbrný klubový mistr
162 Plhal Petr 146 BKP S 201 Stříbrný klubový mistr
163 Petřík Jan 2859 HAV S 196 Klubový mistr
164 Králík Michal 801 UHR   195 Stříbrný klubový mistr
165 Mráz Jiří 2722 HAV   152 Klubový mistr
166 Chotaš Jiří 2352 TRU   147 Bronzový klubový mistr
167 Čermáková Miroslava 2587 CBM W 144 Bronzový klubový mistr
168 Mödritzer Miloslav 1341 BKP S 124 Bronzový regionální mistr
169 Albrechtová Zuzana 2093 CBM SW 117 Bronzový klubový mistr
170 Zatloukal Jakub 3061 HAV Y 114 Klubový kandidát
171 Píšová Verica 2476 CBM W 112 Bronzový klubový mistr
172 Zdráhal Filip 2967 UHR Y 112 Klubový mistr
173 Lančová Milena 1131 BKP SW 99 Bronzový regionální mistr
174 Kubišta Karel 614 TRU S 90 Klubový mistr
175 Riedl Jan 2965 UHR Y 88 Klubový mistr
176 Henzlová Irena 2484 PAR SW 85 Klubový mistr
177 Vávra Přemysl 2941 Y 83 Klubový mistr
178 Vágner Jiří 2708 TRU S 82 Bronzový klubový mistr
179 Martynková Jana 2401 TRU W 80 Bronzový regionální mistr
180 Picmausová Olga 618 TRU SW 80 Bronzový klubový mistr
181 Coňková Marcela 2861 BKP SW 78 Klubový mistr
182 Benák Jaroslav 1087 BKP S 74 Zlatý klubový mistr
183 Vlach Daniel 2157 UHR   74 Bronzový klubový mistr
184 Vlachová Zuzana 2744 UHR W 74 Klubový mistr
185 Veselka Michal 2767 BKP J 72 Bronzový klubový mistr
186 Juřík Vlastimil 2159 UHR   64 Bronzový klubový mistr
187 Urbanczyk Štěpán 3062 HAV K 59 Pokročilý
188 Vančuřík Jan 2824 BRN S 56 Klubový mistr
189 Hauschwitz Albert 399 BRN S 52 Adept
190 Brabenec Dalibor 2805 BKP S 50 Adept
191 Sedral Jiří 626 TRU S 50 Bronzový klubový mistr
192 Zieleniec Wlodzimierz 2540 BKP S 48 Stříbrný klubový mistr
193 Kypta Václav 1170 CBM   48 Bronzový klubový mistr
194 Talpa Vlastislav 104 BKP S 48 Stříbrný klubový mistr
195 Špak Josef 3069 CBM   39 Klubový mistr
196 Ručná Iva 3052 BRN SW 36 Pokročilý
197 Ručný Jiří 3053 BRN S 36 Pokročilý
198 Maršíková Helena 1865 BKP W 36 Stříbrný regionální mistr
199 Janíková Lenka 2940 UHR YW 36 Klubový mistr
200 Hrochová Julie 3065 UHR YW 33 Klubový mistr
201 Krátký Jan 1344 HER S 31 Bronzový klubový mistr
202 Bečka Jiří 1864 BKP S 29 Stříbrný klubový mistr
203 Gucklerová Katarina 2627 BKP SW 29 Bronzový klubový mistr
204 Nováčková Marta 531 HAV SW 27 Stříbrný klubový mistr
205 Gerhardová Jiřina 2505 HER SW 27 Bronzový klubový mistr
206 Kotěšovcová Jitka 1990 BKP SW 24 Stříbrný klubový mistr
207 Petrovics Jakub 3042 HAV Y 20 Pokročilý
208 Mališová Cassie 2843 UHR SW 20 Klubový mistr
209 Mališ Petr 2844 UHR S 20 Klubový mistr
210 Krausová Anna 711 PAR SW 20 Bronzový regionální mistr
211 Tesařík Vladimír 3116 SEV   18 Nováček
212 Krása Mikuláš 3236 BKP K 18 Pokročilý
213 Tůma Lubomír 3045 BRN   18 Klubový kandidát
214 Simpson Tony 3046 BRN S 18 Klubový kandidát
215 Koudelka Lev 3059 BRN S 18 Klubový kandidát
216 Očadlík Jiří 3063 BRN S 18 Klubový kandidát
217 Rosolová Marie 2649 BKP SW 16 Bronzový klubový mistr
218 Pavelka Jiří 3203 HAV K 16 Adept
219 Ertnerová Markéta 608 TRU SW 16 Zlatý klubový mistr
220 Plosová Anna 2094 CBM SW 14 Klubový mistr
221 Petrovský Mario 1736 BKP S 14 Stříbrný klubový mistr
222 Křivdová Marie 2743 UHR SW 13 Klubový mistr
223 Králíková Isabela 1496 UHR SW 13 Klubový mistr
224 Šokala Vojtěch 3095 HAV K 12 Pokročilý
225 Vyoralová Zoša 2449 BKP SW 12 Klubový mistr
226 Zuzaňák Tomáš 2872 HAV Y 11 Klubový kandidát
227 Petrovská Alena 1735 BKP SW 10 Stříbrný klubový mistr
228 Lysek Matyáš 3246 HAV K 10 Adept
229 Urban Jan 277 NEK S 9 Stříbrný klubový mistr
230 Meduna Jan 2664 PAR S 8 Stříbrný klubový mistr
231 Novotná Anna 1343 HER W 8 Stříbrný klubový mistr
232 Graf Vladimír 2635 HER S 8 Klubový mistr
233 Kunert Miroslav 525 HAV S 8 Stříbrný klubový mistr
234 Polanský Vlastimil 416 BRN S 8 Regionální mistr
235 Novotný Josef 1345 HER S 6 Bronzový klubový mistr
236 Šmitberský Antonín 3188 SEV   6 Adept
237 Kolářová Eva 3108 SEV SW 6 Adept
238 Volhejnová Marie 883 TRU SW 6 Bronzový klubový mistr
239 Nytra Ondřej 3219 HAV K 6 Nováček
240 Vachtarčíková Nikol 3098 HAV KW 6 Klubový kandidát
241 Němčíková Lucie 3201 HAV KW 6 Adept
242 Žalská Veronika 3202 HAV KW 6 Adept
243 Miklovič Matúš 2946 HAV Y 6 Pokročilý
244 Blažo Josef 2737 TRU S 5 Klubový mistr
245 Gerychová Libuše 2529 BKP SW 4 Bronzový klubový mistr
246 Adamová Marie 2949 CBM SW 3 Klubový kandidát
247 Trecha Lukáš 2833 HAV Y 3 Klubový kandidát
248 Macho Marek 2945 HAV Y 3 Klubový kandidát
249 Tatranský Ivan 2747 HAV S 3 Klubový mistr
250 Janík Petr 2960 UHR   3 Klubový kandidát
251 Janíková Zdenka 2961 UHR W 3 Klubový kandidát
252 Severská Marie 1384 BKP SW 2 Stříbrný klubový mistr
 

Děkujeme našim partnerům za jejich podporu při propagaci bridže, organizaci soutěží a podpoře našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

I Vy se můžete stát našim partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů. 

Funbridge
Moravskoslezký kraj
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Česká Asociace Univerzitního Sportu
TENAK holdings
Bridgescanner