Český bridžový svaz

  • Žebříček
  • Zveřejněno 1. listopadu 2019
  • Adam Janas

Ranking - listopad 2019

Ranking - listopad 2019

Otakar Svoboda vede ranking na začátku listopadu.

Na druhé místo se dostala Daniela Hnátová, která je zároveň nejlepší ženou. Třetí je Jan Martynek ml., nejlepším juniorem je na 12. místě Erik Klemš, nejlepším dorostencem 23. Zdeněk Tomis a nejlepším žákem  zůstává 125. Filip Chrobok.

# Jméno Leg. Klub Kat. KB Výkonnostní třída
1 Svoboda Otakar 341 BKP S 208 236 Stříbrný velmistr
2 Hnátová Daniela 187 BKP S 192 461 Zlatý národní mistr
3 Martynek Jan 1893 BKP S 175 036 Zlatý národní mistr
4 Šlemr Jakub 2290 BKP S 169 909 Zlatý národní mistr
5 Macura Milan 1933 S 166 397 Stříbrný národní mistr
6 Svobodová Pavla 342 BKP S 155 785 Bronzový národní mistr
7 Vozábal David 1868 BKP S 142 409 Velmistr
8 Bahník Ondřej 2095 CHB S 141 959 Bronzový národní mistr
9 Žylka Kamil 2346 UHR S 140 606 Národní mistr
10 Scháňka Martin 2683 S 139 776 Národní mistr
11 Erdeová Jana 301 BKP S 131 491 Zlatý národní mistr
12 Klemš Erik 2696 HAV S 130 295 Stříbrný regionální mistr
13 Kohutová Lucie 2733 HAV S 129 296 Stříbrný regionální mistr
14 Medlín Aleš 1333 S 124 396 Národní mistr
15 Medlín Jiří 2304 BKP S 123 590 Zlatý regionální mistr
16 Kopřiva Jiří 52 BKP S 121 304 Zlatý národní mistr
17 Spálovský Luboš 1761 BKP S 120 260 Národní mistr
18 Volhejn Vít 280 S 116 431 Bronzový národní mistr
19 Kopecký Michal 2292 S 114 545 Stříbrný národní mistr
20 Melčák Martin 2712 HAV S 114 228 Stříbrný regionální mistr
21 Janas Adam 2491 HAV S 106 092 Stříbrný regionální mistr
22 Kolek Lukáš 2672 HAV S 102 260 Stříbrný regionální mistr
23 Tomis Zdeněk 2876 HAV S 97 639 Bronzový regionální mistr
24 Bahníková Eva 337 BKP S 93 946 Velmistr
25 Králík František 2154 UHR S 91 218 Zlatý regionální mistr
26 Pulkrab Petr 1734 CBM S 81 815 Stříbrný národní mistr
27 Botur Michael 2676 HAV S 81 115 Stříbrný regionální mistr
28 Bahník Petr 695 BKP S 80 058 Velmistr
29 Hájková Soňa 2380 HAV S 79 316 Zlatý regionální mistr
30 Vojtík Jakub 2702 HAV S 78 394 Stříbrný regionální mistr
31 Zajíček Bohumír 1747 BKP S 72 068 Národní mistr
32 Pavlík Lukáš 1329 BKP S 70 684 Bronzový národní mistr
33 Žmak Maxim 2882 CHB S 69 284 Bronzový regionální mistr
34 Diamant Jan 289 BKP S 67 635 Národní mistr
35 Nulíček Vladimír 1188 BKP S 65 739 Národní mistr
36 Kupková Lucie 878 BKP S 64 557 Zlatý regionální mistr
37 Volhejn Petr 2909 S 60 472 Zlatý klubový mistr
38 Textor Michael 33 BKP S 58 525 Bronzový národní mistr
39 Vachtarčík Daniel 2343 HAV S 58 310 Zlatý regionální mistr
40 Bouřa Patrik 2701 UHR S 56 419 Stříbrný regionální mistr
41 Kopecká Karolína 2153 UHR S 54 836 Zlatý regionální mistr
42 Emmer Jiří 2108 BKP S 54 332 Zlatý regionální mistr
43 Macurová Michaela 2239 S 53 931 Bronzový regionální mistr
44 Králík Jan 2452 UHR S 49 421 Stříbrný regionální mistr
45 Lauer Zbyněk 56 BKP S 49 257 Stříbrný národní mistr
46 Erde Alexander 39 BKP S 46 699 Stříbrný národní mistr
47 Fořtová Eva 1985 BKP S 44 390 Zlatý regionální mistr
48 Humpál Michael 2523 CBM S 41 399 Stříbrný regionální mistr
49 Schulzová Kristýna 2622 BKP S 40 917 Bronzový regionální mistr
50 Holý Jaroslav 892 BKP S 40 914 Zlatý regionální mistr
51 Machát Vladimír 320 BKP S 39 125 Stříbrný regionální mistr
52 Fořt Tomáš 703 PAR S 39 122 Stříbrný národní mistr
53 Laštovička Zdeněk 196 BKP S 38 169 Zlatý regionální mistr
54 Vlčková Pavla 2351 S 37 210 Bronzový národní mistr
55 Zadražil Michal 1748 BKP S 36 948 Národní mistr
56 Mašek Jiří 323 BKP S 36 770 Národní mistr
57 Horáček Josef 610 TRU S 33 707 Stříbrný regionální mistr
58 Pivnička Jan 2404 BRN S 33 274 Národní mistr
59 Mašek Jan 3070 BKP S 33 244 Stříbrný klubový mistr
60 Barnet Lukáš 2264 CHB S 32 150 Zlatý regionální mistr
61 Baláš Jiří 1842 TRU S 29 259 Stříbrný regionální mistr
62 Hruška František 2881 PAR S 28 534 Regionální mistr
63 Hozda Miloš 612 TRU S 28 524 Stříbrný regionální mistr
64 Krása Ondřej 1728 BKP S 28 178 Zlatý regionální mistr
65 Filip Anatol 1502 BKP S 28 143 Bronzový národní mistr
66 Škalda Jan 1825 TRU S 28 110 Bronzový regionální mistr
67 Pěkný Pavel 1912 CBM R 27 820 Stříbrný regionální mistr
68 Bušek Vladimír 2146 UHR S 27 557 Stříbrný regionální mistr
69 Lapčíková Renata 2760 UHR S 26 135 Zlatý klubový mistr
70 Kyptová Monika 1393 CBM S 23 778 Bronzový regionální mistr
71 Šklíba Milan 725 PAR S 22 747 Zlatý regionální mistr
72 Maňák Jaroslav 664 CBM S 22 708 Stříbrný regionální mistr
73 Kupková Barbora 2890 BKP S 21 128 Stříbrný klubový mistr
74 Vondřich Vladimír 70 BKP S 20 923 Zlatý regionální mistr
75 Dolanská Veronika 2838 PAR S 20 699 Stříbrný klubový mistr
76 Martynek Jan 714 PAR S 20 538 Zlatý regionální mistr
77 Kurka Josef 314 BKP S 19 979 Stříbrný národní mistr
78 Frabša Zdeněk 926 S 19 963 Národní mistr
79 Teňak Pavel 3024 S 19 836 Stříbrný klubový mistr
80 Vajdová Pavlína 2062 CHB S 19 757 Stříbrný regionální mistr
81 Ertner Jan 607 TRU S 19 229 Stříbrný regionální mistr
82 Böhmová Jiřina 1818 BKP S 18 731 Regionální mistr
83 Pyszko Adam 2871 HAV S 18 427 Stříbrný klubový mistr
84 Vrkoč Petr 669 BKP S 18 321 Zlatý regionální mistr
85 Kulišanová Jarmila 55 BKP S 17 740 Stříbrný regionální mistr
86 Hubená Jana 1723 BKP S 17 629 Stříbrný klubový mistr
87 Hubený Petr 82 BKP S 17 621 Stříbrný klubový mistr
88 Hájek Jaroslav 2031 HAV S 17 403 Stříbrný regionální mistr
89 Kuk Richard 313 BKP S 17 211 Stříbrný regionální mistr
90 Číža Miroslav 999 BKP S 17 147 Stříbrný regionální mistr
91 Kolínský Viktor 49 BKP S 17 147 Bronzový národní mistr
92 Lusk Jan 2354 CHB S 16 852 Zlatý klubový mistr
93 Haman Aleš 394 BRN S 16 328 Zlatý regionální mistr
94 Varmužová Kateřina 2383 BRN S 14 950 Bronzový regionální mistr
95 Diblík Rudolf 699 PAR S 14 946 Stříbrný regionální mistr
96 Navrátil František 718 PAR S 14 882 Stříbrný regionální mistr
97 Hebák Petr 10 S 14 680 Bronzový národní mistr
98 Schulzová Věra 1981 BKP S 14 347 Bronzový regionální mistr
99 Medlínová Blanka 325 BKP R 14 128 Stříbrný regionální mistr
100 Kaštovský Ondřej 2832 HAV S 14 008 Bronzový klubový mistr
101 Štrbová Barbora 2880 UHR S 13 605 Stříbrný klubový mistr
102 Kindl Jan 3005 S 13 521 Bronzový klubový mistr
103 Kvaček Robert 3004 S 13 517 Bronzový klubový mistr
104 Pojman Miloslav 2396 CHB S 13 241 Bronzový regionální mistr
105 Hradil Miroslav 44 BKP S 13 098 Zlatý regionální mistr
106 Hlaváč Jan 2048 CHB S 13 079 Bronzový regionální mistr
107 Ježková Anna 2573 CHB S 13 046 Regionální mistr
108 Otradovcová Zuzana 2784 UHR S 12 747 Stříbrný klubový mistr
109 Franz Milan 704 PAR S 11 647 Národní mistr
110 Pavelka Ondřej 2970 HAV S 11 614 Bronzový klubový mistr
111 Stupka Petr 198 BKP S 11 413 Stříbrný regionální mistr
112 Kálal Jiří 262 TRU S 10 315 Regionální mistr
113 Petera Josef 272 TRU S 10 301 Bronzový regionální mistr
114 Bahník Miloš 694 PAR S 10 205 Bronzový národní mistr
115 Němčík Daniel 2834 HAV S 9 155 Bronzový klubový mistr
116 Raboch Pavel 1782 BKP S 8 947 Regionální mistr
117 Štulc Jiří 31 BKP S 8 914 Národní mistr
118 Fanfulová Jitka 2715 UHR S 8 846 Zlatý klubový mistr
119 Illa Zdeněk 708 PAR S 8 840 Národní mistr
120 Literák Lubomír 57 BKP S 8 101 Stříbrný regionální mistr
121 Novotný Jan 2431 UHR S 8 058 Stříbrný regionální mistr
122 Teichmann Lukáš 2462 HAV S 7 669 Bronzový regionální mistr
123 Sikora Pavel 2471 HAV S 7 656 Stříbrný klubový mistr
124 Černá Anna Marie 2464 CHB S 7 100 Stříbrný regionální mistr
125 Chrobok Filip 3092 HAV S 6 728 Bronzový klubový mistr
126 Jelínek Petr 1944 TRU S 6 545 Stříbrný regionální mistr
127 Winter Josef 425 BRN S 6 513 Stříbrný regionální mistr
128 Tomáš Jiří 534 BKP S 6 329 Bronzový regionální mistr
129 Rubáč Tomáš 1389 BKP S 6 273 Bronzový regionální mistr
130 Pírek Zdeněk 1374 CHB R 6 130 Stříbrný regionální mistr
131 Fridrich Tomáš 2783 UHR S 6 021 Bronzový klubový mistr
132 Podolský Jaroslav 881 TRU S 5 649 Bronzový klubový mistr
133 Kubšovský Ludvík 739 SEV S 5 391 Bronzový regionální mistr
134 Jabornický Pavel 458 SEV S 5 389 Bronzový regionální mistr
135 Tyč Ondřej 1843 TRU S 4 701 Bronzový regionální mistr
136 Tomčíková Zdena 180 BKP S 4 586 Zlatý regionální mistr
137 Gabriel Richard 2944 HAV S 4 370 Bronzový klubový mistr
138 Netuka Jiří 741 SEV S 4 164 Bronzový regionální mistr
139 Kulišan Jiří 54 BKP S 4 133 Bronzový regionální mistr
140 Černý Vratislav 1436 BKP S 3 698 Bronzový klubový mistr
141 Vondráčková Lucie 2182 BKP R 3 599 Bronzový regionální mistr
142 Walach Ivo 3043 HAV S 3 244 Klubový mistr
143 Täuber Jiří 1394 CBM S 3 203 Zlatý klubový mistr
144 Suchá Eva 1347 BKP S 3 022 Bronzový regionální mistr
145 Jelínková Lucia 2189 TRU S 2 994 Stříbrný regionální mistr
146 Žiak Matej 2848 HAV S 2 700 Bronzový klubový mistr
147 Täuberová Zdeňka 1395 CBM S 2 264 Stříbrný klubový mistr
148 Klímová Hana 2098 BKP R 2 003 Bronzový klubový mistr
149 Hora Jakub 2840 CHB S 1 980 Klubový mistr
150 Křivánek Jiří 737 SEV S 1 945 Bronzový regionální mistr
151 Vajda Tomáš 2765 CHB S 1 822 Bronzový klubový mistr
152 Klhůfek Vojtěch 2971 HAV S 1 425 Klubový mistr
153 Walach Vít 2877 HAV S 1 126 Bronzový klubový mistr
154 Stareček Ivan 2086 HAV S 873 Stříbrný klubový mistr
155 Pszczolka Petr 2723 HAV S 851 Bronzový klubový mistr
156 Tomáštíková Julie 2785 UHR R 594 Klubový mistr
157 Romanowski Čeněk 2873 HAV S 538 Klubový mistr
158 Sigmund Martin 2194 CBM R 518 Stříbrný regionální mistr
159 Janeček Miloslav 1958 TRU S 509 Regionální mistr
160 Volák Ladislav 481 SEV S 298 Bronzový klubový mistr
161 Králík Michal 801 UHR R 280 Stříbrný klubový mistr
162 Molák Jiří 2322 BKP R 231 Bronzový klubový mistr
163 Pešout Jan 144 BKP R 213 Stříbrný klubový mistr
164 Plhal Petr 146 BKP R 201 Stříbrný klubový mistr
165 Petřík Jan 2859 HAV R 197 Klubový mistr
166 Mráz Jiří 2722 HAV R 152 Klubový mistr
167 Janíková Lenka 2940 UHR R 151 Klubový mistr
168 Chotaš Jiří 2352 TRU R 147 Bronzový klubový mistr
169 Mödritzer Miloslav 1341 BKP R 124 Bronzový regionální mistr
170 Albrechtová Zuzana 2093 CBM R 117 Bronzový klubový mistr
171 Zatloukal Jakub 3061 HAV S 114 Klubový kandidát
172 Píšová Verica 2476 CBM S 112 Bronzový klubový mistr
173 Veselka Michal 2767 BKP S 104 Bronzový klubový mistr
174 Lančová Milena 1131 BKP R 99 Bronzový regionální mistr
175 Zdráhal Filip 2967 UHR R 94 Klubový mistr
176 Kubišta Karel 614 TRU R 90 Klubový mistr
177 Čermáková Miroslava 2587 CBM R 85 Bronzový klubový mistr
178 Vágner Jiří 2708 TRU R 82 Bronzový klubový mistr
179 Martynková Jana 2401 TRU R 80 Bronzový regionální mistr
180 Picmausová Olga 618 TRU R 80 Bronzový klubový mistr
181 Coňková Marcela 2861 BKP R 78 Klubový mistr
182 Riedl Jan 2965 UHR S 70 Klubový mistr
183 Vávra Přemysl 2941 S 69 Klubový mistr
184 Henzlová Irena 2484 PAR R 69 Klubový mistr
185 Vančuřík Jan 2824 BRN R 65 Klubový mistr
186 Vlach Daniel 2157 UHR R 64 Bronzový klubový mistr
187 Vlachová Zuzana 2744 UHR R 64 Klubový mistr
188 Hauschwitz Albert 399 BRN R 63 Adept
189 Benák Jaroslav 1087 BKP R 63 Zlatý klubový mistr
190 Urbanczyk Štěpán 3062 HAV S 59 Pokročilý
191 Sedral Jiří 626 TRU R 50 Bronzový klubový mistr
192 Kypta Václav 1170 CBM R 40 Bronzový klubový mistr
193 Krása Mikuláš 3236 BKP S 36 Pokročilý
194 Ručná Iva 3052 BRN R 36 Pokročilý
195 Ručný Jiří 3053 BRN R 36 Pokročilý
196 Špak Josef 3069 CBM R 33 Klubový mistr
197 Brabenec Dalibor 2805 BKP R 33 Adept
198 Gucklerová Katarina 2627 BKP S 32 Bronzový klubový mistr
199 Bečka Jiří 1864 BKP S 32 Stříbrný klubový mistr
200 Maršíková Helena 1865 BKP R 32 Stříbrný regionální mistr
201 Talpa Vlastislav 104 BKP R 32 Stříbrný klubový mistr
202 Zieleniec Wlodzimierz 2540 BKP R 32 Stříbrný klubový mistr
203 Tesařík Vladimír 3116 SEV R 32 Adept
204 Hrochová Julie 3065 UHR R 31 Klubový mistr
205 Krátký Jan 1344 HER R 31 Bronzový klubový mistr
206 Juřík Vlastimil 2159 UHR R 29 Bronzový klubový mistr
207 Gerhardová Jiřina 2505 HER R 27 Bronzový klubový mistr
208 Nováčková Marta 531 HAV R 27 Stříbrný klubový mistr
209 Kotěšovcová Jitka 1990 BKP R 24 Stříbrný klubový mistr
210 Vachtarčíková Nikol 3098 HAV R 22 Klubový kandidát
211 Krausová Anna 711 PAR R 20 Bronzový regionální mistr
212 Graf Vladimír 2635 HER R 20 Klubový mistr
213 Mališová Cassie 2843 UHR R 20 Klubový mistr
214 Mališ Petr 2844 UHR R 20 Klubový mistr
215 Petrovics Jakub 3042 HAV R 20 Pokročilý
216 Koudelka Lev 3059 BRN R 18 Klubový kandidát
217 Očadlík Jiří 3063 BRN R 18 Klubový kandidát
218 Tůma Lubomír 3045 BRN R 18 Klubový kandidát
219 Simpson Tony 3046 BRN R 18 Klubový kandidát
220 Rosolová Marie 2649 BKP R 16 Bronzový klubový mistr
221 Pavelka Jiří 3203 HAV R 16 Adept
222 Ertnerová Markéta 608 TRU R 16 Zlatý klubový mistr
223 Plosová Anna 2094 CBM R 14 Klubový mistr
224 Křivdová Marie 2743 UHR R 13 Klubový mistr
225 Králíková Isabela 1496 UHR R 13 Klubový mistr
226 Šokala Vojtěch 3095 HAV R 12 Pokročilý
227 Vyoralová Zoša 2449 BKP R 12 Klubový mistr
228 Zuzaňák Tomáš 2872 HAV R 11 Klubový kandidát
229 Petrovská Alena 1735 BKP R 10 Stříbrný klubový mistr
230 Petrovský Mario 1736 BKP R 10 Stříbrný klubový mistr
231 Lysek Matyáš 3246 HAV R 10 Pokročilý
232 Šmitberský Antonín 3188 SEV R 10 Adept
233 Kolářová Eva 3108 SEV R 10 Adept
234 Meduna Jan 2664 PAR R 8 Stříbrný klubový mistr
235 Novotná Anna 1343 HER R 8 Stříbrný klubový mistr
236 Kunert Miroslav 525 HAV R 8 Stříbrný klubový mistr
237 Miklovič Matúš 2946 HAV R 6 Pokročilý
238 Novotný Josef 1345 HER R 6 Bronzový klubový mistr
239 Nytra Ondřej 3219 HAV R 6 Nováček
240 Němčíková Lucie 3201 HAV R 6 Adept
241 Žalská Veronika 3202 HAV R 6 Adept
242 Volhejnová Marie 883 TRU R 6 Bronzový klubový mistr
243 Blažo Josef 2737 TRU R 5 Klubový mistr
244 Polanský Vlastimil 416 BRN R 4 Regionální mistr
245 Adamová Marie 2949 CBM R 3 Klubový kandidát
246 Macho Marek 2945 HAV R 3 Klubový kandidát
247 Trecha Lukáš 2833 HAV R 3 Klubový kandidát
248 Tatranský Ivan 2747 HAV S 3 Klubový mistr
249 Janík Petr 2960 UHR R 3 Klubový kandidát
250 Janíková Zdenka 2961 UHR R 3 Klubový kandidát
251 Urban Jan 277 NEK R 2 Stříbrný klubový mistr
252 Severská Marie 1384 BKP R 2 Stříbrný klubový mistr
253 Gerychová Libuše 2529 BKP R 2 Bronzový klubový mistr
 

Děkujeme našim partnerům za jejich podporu při propagaci bridže, organizaci soutěží a podpoře našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

I Vy se můžete stát našim partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů. 

Funbridge
Moravskoslezký kraj
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Česká Asociace Univerzitního Sportu
TENAK holdings
Bridgescanner