Český bridžový svaz

  • Žebříček
  • Zveřejněno 1. prosince 2019
  • Adam Janas

Ranking - prosinec 2019

Ranking - prosinec 2019

Otakar Svoboda vede ranking na začátku prosince.

Na druhém místě je Daniela Hnátová, která je zároveň nejlepší ženou. Třetí je Jakub Šlemr, nejlepším juniorem je na 14. místě Erik Klemš, nejlepším dorostencem 24. Zdeněk Tomis a nejlepším žákem zůstává 124. Filip Chrobok.

# Jméno Leg. Klub Kat. KB Výkonnostní třída
1 Svoboda Otakar 341 BKP S 213 109 Stříbrný velmistr
2 Hnátová Daniela 187 BKP W 193 355 Zlatý národní mistr
3 Šlemr Jakub 2290 BKP   186 530 Zlatý národní mistr
4 Macura Milan 1933   179 807 Stříbrný národní mistr
5 Martynek Jan 1893 BKP   177 929 Zlatý národní mistr
6 Vozábal David 1868 BKP   159 905 Bronzový velmistr
7 Svobodová Pavla 342 BKP SW 155 479 Bronzový národní mistr
8 Žylka Kamil 2346 UHR   155 410 Národní mistr
9 Scháňka Martin 2683   138 163 Národní mistr
10 Bahník Ondřej 2095 CHB   136 207 Bronzový národní mistr
11 Erdeová Jana 301 BKP W 133 942 Zlatý národní mistr
12 Medlín Aleš 1333   132 484 Národní mistr
13 Medlín Jiří 2304 BKP   131 678 Zlatý regionální mistr
14 Klemš Erik 2696 HAV J 128 639 Stříbrný regionální mistr
15 Kopřiva Jiří 52 BKP S 126 633 Velmistr
16 Kohutová Lucie 2733 HAV JW 126 227 Stříbrný regionální mistr
17 Kolek Lukáš 2672 HAV J 120 130 Stříbrný regionální mistr
18 Spálovský Luboš 1761 BKP   119 954 Národní mistr
19 Volhejn Vít 280   117 057 Bronzový národní mistr
20 Kopecký Michal 2292   114 596 Stříbrný národní mistr
21 Melčák Martin 2712 HAV J 113 291 Stříbrný regionální mistr
22 Králík František 2154 UHR   106 818 Zlatý regionální mistr
23 Janas Adam 2491 HAV   105 515 Stříbrný regionální mistr
24 Tomis Zdeněk 2876 HAV Y 97 064 Bronzový regionální mistr
25 Bahníková Eva 337 BKP W 89 324 Velmistr
26 Pulkrab Petr 1734 CBM   84 726 Stříbrný národní mistr
27 Pavlík Lukáš 1329 BKP   81 000 Bronzový národní mistr
28 Hájková Soňa 2380 HAV W 80 983 Zlatý regionální mistr
29 Bahník Petr 695 BKP S 77 135 Velmistr
30 Botur Michael 2676 HAV J 73 425 Stříbrný regionální mistr
31 Vojtík Jakub 2702 HAV J 73 194 Stříbrný regionální mistr
32 Žmak Maxim 2882 CHB   68 601 Bronzový regionální mistr
33 Zajíček Bohumír 1747 BKP   68 016 Národní mistr
34 Diamant Jan 289 BKP S 67 280 Národní mistr
35 Nulíček Vladimír 1188 BKP S 66 983 Bronzový národní mistr
36 Kupková Lucie 878 BKP W 64 836 Zlatý regionální mistr
37 Textor Michael 33 BKP S 63 101 Bronzový národní mistr
38 Volhejn Petr 2909 Y 61 098 Zlatý klubový mistr
39 Vachtarčík Daniel 2343 HAV   60 823 Zlatý regionální mistr
40 Bouřa Patrik 2701 UHR J 56 419 Stříbrný regionální mistr
41 Emmer Jiří 2108 BKP   53 826 Zlatý regionální mistr
42 Kopecká Karolína 2153 UHR W 52 940 Zlatý regionální mistr
43 Macurová Michaela 2239 W 50 534 Bronzový regionální mistr
44 Králík Jan 2452 UHR   49 417 Stříbrný regionální mistr
45 Erde Alexander 39 BKP S 46 699 Stříbrný národní mistr
46 Laštovička Zdeněk 196 BKP   44 495 Zlatý regionální mistr
47 Humpál Michael 2523 CBM   43 450 Stříbrný regionální mistr
48 Schulzová Kristýna 2622 BKP W 42 939 Bronzový regionální mistr
49 Fořtová Eva 1985 BKP W 41 748 Zlatý regionální mistr
50 Holý Jaroslav 892 BKP S 41 743 Zlatý regionální mistr
51 Pivnička Jan 2404 BRN S 40 718 Národní mistr
52 Machát Vladimír 320 BKP S 38 281 Stříbrný regionální mistr
53 Zadražil Michal 1748 BKP   36 948 Národní mistr
54 Fořt Tomáš 703 PAR S 36 895 Stříbrný národní mistr
55 Mašek Jiří 323 BKP S 36 750 Národní mistr
56 Vlčková Pavla 2351 W 35 837 Bronzový národní mistr
57 Horáček Josef 610 TRU S 34 651 Stříbrný regionální mistr
58 Mašek Jan 3070 BKP   32 756 Zlatý klubový mistr
59 Barnet Lukáš 2264 CHB   32 150 Zlatý regionální mistr
60 Krása Ondřej 1728 BKP   30 200 Zlatý regionální mistr
61 Baláš Jiří 1842 TRU   29 259 Stříbrný regionální mistr
62 Hozda Miloš 612 TRU   29 069 Stříbrný regionální mistr
63 Škalda Jan 1825 TRU   28 655 Bronzový regionální mistr
64 Hruška František 2881 PAR S 28 534 Regionální mistr
65 Filip Anatol 1502 BKP S 28 143 Bronzový národní mistr
66 Bušek Vladimír 2146 UHR   27 557 Stříbrný regionální mistr
67 Kyptová Monika 1393 CBM W 25 829 Stříbrný regionální mistr
68 Lapčíková Renata 2760 UHR W 25 416 Regionální mistr
69 Šklíba Milan 725 PAR S 22 747 Zlatý regionální mistr
70 Kupková Barbora 2890 BKP JW 21 128 Stříbrný klubový mistr
71 Martynek Jan 714 PAR S 20 538 Zlatý regionální mistr
72 Ertner Jan 607 TRU S 20 175 Stříbrný regionální mistr
73 Maňák Jaroslav 664 CBM S 20 034 Stříbrný regionální mistr
74 Teňak Pavel 3024   19 901 Stříbrný klubový mistr
75 Dolanská Veronika 2838 PAR JW 19 849 Stříbrný klubový mistr
76 Vajdová Pavlína 2062 CHB W 19 749 Stříbrný regionální mistr
77 Pyszko Adam 2871 HAV Y 19 452 Stříbrný klubový mistr
78 Böhmová Jiřina 1818 BKP SW 19 357 Regionální mistr
79 Hájek Jaroslav 2031 HAV   19 139 Stříbrný regionální mistr
80 Kulišanová Jarmila 55 BKP SW 19 136 Stříbrný regionální mistr
81 Vondřich Vladimír 70 BKP S 19 095 Zlatý regionální mistr
82 Vrkoč Petr 669 BKP S 18 321 Zlatý regionální mistr
83 Schulzová Věra 1981 BKP W 18 223 Bronzový regionální mistr
84 Kurka Josef 314 BKP   18 178 Stříbrný národní mistr
85 Frabša Zdeněk 926   18 067 Národní mistr
86 Stupka Petr 198 BKP   17 745 Stříbrný regionální mistr
87 Hubená Jana 1723 BKP W 17 621 Stříbrný klubový mistr
88 Hubený Petr 82 BKP   17 613 Stříbrný klubový mistr
89 Kuk Richard 313 BKP S 17 211 Stříbrný regionální mistr
90 Číža Miroslav 999 BKP   17 147 Stříbrný regionální mistr
91 Kolínský Viktor 49 BKP S 17 147 Bronzový národní mistr
92 Lusk Jan 2354 CHB   16 852 Zlatý klubový mistr
93 Haman Aleš 394 BRN S 16 308 Zlatý regionální mistr
94 Kaštovský Ondřej 2832 HAV Y 15 033 Bronzový klubový mistr
95 Varmužová Kateřina 2383 BRN W 14 950 Bronzový regionální mistr
96 Diblík Rudolf 699 PAR S 14 946 Stříbrný regionální mistr
97 Navrátil František 718 PAR S 14 882 Stříbrný regionální mistr
98 Hebák Petr 10 S 14 680 Bronzový národní mistr
99 Medlínová Blanka 325 BKP SW 14 128 Stříbrný regionální mistr
100 Štrbová Barbora 2880 UHR JW 13 601 Stříbrný klubový mistr
101 Pojman Miloslav 2396 CHB   13 241 Bronzový regionální mistr
102 Hradil Miroslav 44 BKP S 13 098 Zlatý regionální mistr
103 Hlaváč Jan 2048 CHB   13 079 Bronzový regionální mistr
104 Ježková Anna 2573 CHB W 13 046 Regionální mistr
105 Raboch Pavel 1782 BKP   12 829 Regionální mistr
106 Otradovcová Zuzana 2784 UHR YW 12 745 Stříbrný klubový mistr
107 Kindl Jan 3005 J 12 269 Bronzový klubový mistr
108 Kvaček Robert 3004 J 12 265 Bronzový klubový mistr
109 Franz Milan 704 PAR S 11 647 Národní mistr
110 Pavelka Ondřej 2970 HAV Y 11 610 Bronzový klubový mistr
111 Němčík Daniel 2834 HAV Y 10 897 Bronzový klubový mistr
112 Kálal Jiří 262 TRU S 10 315 Regionální mistr
113 Petera Josef 272 TRU   10 301 Bronzový regionální mistr
114 Bahník Miloš 694 PAR S 10 197 Bronzový národní mistr
115 Černá Anna Marie 2464 CHB W 9 226 Stříbrný regionální mistr
116 Štulc Jiří 31 BKP S 8 914 Národní mistr
117 Fanfulová Jitka 2715 UHR JW 8 846 Zlatý klubový mistr
118 Illa Zdeněk 708 PAR S 8 840 Národní mistr
119 Literák Lubomír 57 BKP S 8 101 Stříbrný regionální mistr
120 Novotný Jan 2431 UHR   8 058 Stříbrný regionální mistr
121 Teichmann Lukáš 2462 HAV   7 669 Bronzový regionální mistr
122 Sikora Pavel 2471 HAV   7 656 Stříbrný klubový mistr
123 Kubšovský Ludvík 739 SEV S 6 837 Bronzový regionální mistr
124 Jabornický Pavel 458 SEV S 6 835 Bronzový regionální mistr
125 Chrobok Filip 3092 HAV K 6 756 Bronzový klubový mistr
126 Jelínek Petr 1944 TRU   6 545 Stříbrný regionální mistr
127 Winter Josef 425 BRN S 6 513 Stříbrný regionální mistr
128 Pírek Zdeněk 1374 CHB   6 386 Stříbrný regionální mistr
129 Tomáš Jiří 534 HAV S 6 329 Bronzový regionální mistr
130 Rubáč Tomáš 1389 BKP   6 273 Bronzový regionální mistr
131 Fridrich Tomáš 2783 UHR Y 6 021 Bronzový klubový mistr
132 Podolský Jaroslav 881 TRU   5 649 Bronzový klubový mistr
133 Netuka Jiří 741 SEV S 5 610 Bronzový regionální mistr
134 Kulišan Jiří 54 BKP S 5 567 Bronzový regionální mistr
135 Leitermann Ondřej 2735   4 881 Stříbrný klubový mistr
136 Tyč Ondřej 1843 TRU   4 701 Bronzový regionální mistr
137 Tomčíková Zdena 180 BKP SW 4 540 Zlatý regionální mistr
138 Gabriel Richard 2944 SVK Y 4 370 Bronzový klubový mistr
139 Leitermannová Lucie 2182 BKP W 3 855 Bronzový regionální mistr
140 Černý Vratislav 1436 BKP   3 698 Bronzový klubový mistr
141 Walach Ivo 3043 HAV K 3 276 Bronzový klubový mistr
142 Täuber Jiří 1394 CBM S 3 223 Zlatý klubový mistr
143 Jelínková Lucia 2189 TRU W 2 994 Stříbrný regionální mistr
144 Walach Vít 2877 HAV Y 2 866 Bronzový klubový mistr
145 Žiak Matej 2848 HAV J 2 700 Bronzový klubový mistr
146 Janeček Miloslav 1958 TRU   2 635 Regionální mistr
147 Suchá Eva 1347 BKP W 2 413 Bronzový regionální mistr
148 Täuberová Zdeňka 1395 CBM W 2 284 Stříbrný klubový mistr
149 Romanowski Čeněk 2873 HAV Y 2 278 Klubový mistr
150 Hora Jakub 2840 CHB   2 000 Klubový mistr
151 Klímová Hana 2098 BKP W 1 997 Bronzový klubový mistr
152 Křivánek Jiří 737 SEV S 1 965 Bronzový regionální mistr
153 Vajda Tomáš 2765 CHB J 1 822 Bronzový klubový mistr
154 Klhůfek Vojtěch 2971 HAV Y 1 457 Klubový mistr
155 Stareček Ivan 2086 HAV   889 Stříbrný klubový mistr
156 Pszczolka Petr 2723 HAV   867 Bronzový klubový mistr
157 Sigmund Martin 2194 CBM   774 Stříbrný regionální mistr
158 Tomáštíková Julie 2785 UHR YW 594 Klubový mistr
159 Volák Ladislav 481 SEV S 298 Bronzový klubový mistr
160 Maršíková Helena 1865 BKP W 288 Stříbrný regionální mistr
161 Králík Michal 801 UHR   280 Stříbrný klubový mistr
162 Molák Jiří 2322 BKP S 231 Bronzový klubový mistr
163 Pešout Jan 144 BKP S 213 Stříbrný klubový mistr
164 Chotaš Jiří 2352 TRU   203 Bronzový klubový mistr
165 Plhal Petr 146 BKP S 201 Stříbrný klubový mistr
166 Petřík Jan 2859 HAV S 197 Klubový mistr
167 Mráz Jiří 2722 HAV   152 Klubový mistr
168 Janíková Lenka 2940 UHR YW 151 Klubový mistr
169 Zatloukal Jakub 3061 HAV Y 146 Klubový kandidát
170 Martynková Jana 2401 TRU W 136 Bronzový regionální mistr
171 Mödritzer Miloslav 1341 BKP S 124 Bronzový regionální mistr
172 Albrechtová Zuzana 2093 CBM SW 117 Bronzový klubový mistr
173 Píšová Verica 2476 CBM W 112 Bronzový klubový mistr
174 Veselka Michal 2767 BKP J 104 Bronzový klubový mistr
175 Lančová Milena 1131 BKP SW 99 Bronzový regionální mistr
176 Jiránek Josef 460 SEV S 96 Stříbrný klubový mistr
177 Zdráhal Filip 2967 UHR Y 94 Klubový mistr
178 Kubišta Karel 614 TRU S 90 Klubový mistr
179 Vágner Jiří 2708 TRU S 82 Bronzový klubový mistr
180 Čermáková Miroslava 2587 CBM W 81 Bronzový klubový mistr
181 Picmausová Olga 618 TRU SW 80 Bronzový klubový mistr
182 Coňková Marcela 2861 BKP SW 78 Klubový mistr
183 Ertnerová Markéta 608 TRU SW 72 Zlatý klubový mistr
184 Riedl Jan 2965 UHR Y 70 Klubový mistr
185 Vávra Přemysl 2941 Y 69 Klubový mistr
186 Henzlová Irena 2484 PAR SW 67 Klubový mistr
187 Vančuřík Jan 2824 BRN S 65 Klubový mistr
188 Vlach Daniel 2157 UHR   64 Bronzový klubový mistr
189 Vlachová Zuzana 2744 UHR W 64 Bronzový klubový mistr
190 Hauschwitz Albert 399 BRN S 63 Adept
191 Benák Jaroslav 1087 BKP S 63 Zlatý klubový mistr
192 Urbanczyk Štěpán 3062 HAV K 59 Pokročilý
193 Nymš Martin 2190 TRU   56 Stříbrný klubový mistr
194 Tesařík Vladimír 3116 SEV   56 Adept
195 Sedral Jiří 626 TRU S 50 Bronzový klubový mistr
196 Vávra David 3126 Y 41 Klubový kandidát
197 Kypta Václav 1170 CBM   40 Bronzový klubový mistr
198 Vachtarčíková Nikol 3098 HAV KW 38 Klubový kandidát
199 Ručná Iva 3052 BRN SW 36 Pokročilý
200 Ručný Jiří 3053 BRN S 36 Pokročilý
201 Krása Mikuláš 3236 BKP K 36 Klubový kandidát
202 Špak Josef 3069 CBM   33 Klubový mistr
203 Brabenec Dalibor 2805 BKP S 33 Adept
204 Zieleniec Wlodzimierz 2540 BKP S 32 Stříbrný klubový mistr
205 Gucklerová Katarina 2627 BKP SW 32 Bronzový klubový mistr
206 Bečka Jiří 1864 BKP S 32 Stříbrný klubový mistr
207 Talpa Vlastislav 104 BKP S 32 Stříbrný klubový mistr
208 Hrochová Julie 3065 UHR YW 31 Klubový mistr
209 Krátký Jan 1344 HER S 31 Bronzový klubový mistr
210 Juřík Vlastimil 2159 UHR   29 Bronzový klubový mistr
211 Gerhardová Jiřina 2505 HER SW 27 Bronzový klubový mistr
212 Nováčková Marta 531 HAV SW 27 Stříbrný klubový mistr
213 Lysek Matyáš 3246 HAV K 26 Pokročilý
214 Němčíková Lucie 3201 HAV KW 22 Pokročilý
215 Petrovics Jakub 3042 HAV Y 20 Pokročilý
216 Krausová Anna 711 PAR SW 20 Bronzový regionální mistr
217 Graf Vladimír 2635 HER S 20 Klubový mistr
218 Mališová Cassie 2843 UHR SW 20 Klubový mistr
219 Mališ Petr 2844 UHR S 20 Klubový mistr
220 Tůma Lubomír 3045 BRN   18 Klubový kandidát
221 Simpson Tony 3046 BRN S 18 Klubový kandidát
222 Koudelka Lev 3059 BRN S 18 Klubový kandidát
223 Očadlík Jiří 3063 BRN S 18 Klubový mistr
224 Pavelka Jiří 3203 HAV K 16 Adept
225 Rosolová Marie 2649 BKP SW 16 Bronzový klubový mistr
226 Rečičárová Karolína 3250 HAV KW 16 Adept
227 Plosová Anna 2094 CBM SW 14 Klubový mistr
228 Králíková Isabela 1496 UHR SW 13 Klubový mistr
229 Křivdová Marie 2743 UHR SW 13 Klubový mistr
230 Šokala Vojtěch 3095 HAV K 12 Pokročilý
231 Vyoralová Zoša 2449 BKP SW 12 Klubový mistr
232 Kotěšovcová Jitka 1990 BKP SW 12 Stříbrný klubový mistr
233 Zuzaňák Tomáš 2872 HAV Y 11 Klubový kandidát
234 Šmitberský Antonín 3188 SEV   10 Adept
235 Kolářová Eva 3108 SEV SW 10 Pokročilý
236 Horna Pavel 3243 JMB   8 Nováček
237 Škoda Pavel 3263 JMB   8 Adept
238 Johnová Jana 3264 JMB SW 8 Nováček
239 Zítková Jana 3265 JMB SW 8 Nováček
240 Pšeničková Jana 3266 JMB W 8 Nováček
241 Janoušek Jiří 3364 JMB S 8 Nováček
242 Novotná Anna 1343 HER W 8 Stříbrný klubový mistr
243 Meduna Jan 2664 PAR S 8 Stříbrný klubový mistr
244 Kunert Miroslav 525 HAV S 8 Stříbrný klubový mistr
245 Petrovský Mario 1736 BKP S 8 Stříbrný klubový mistr
246 Miklovič Matúš 2946 HAV Y 6 Pokročilý
247 Nytra Ondřej 3219 HAV K 6 Nováček
248 Žalská Veronika 3202 HAV KW 6 Adept
249 Volhejnová Marie 883 TRU SW 6 Bronzový klubový mistr
250 Novotný Josef 1345 HER S 6 Bronzový klubový mistr
251 Blažo Josef 2737 TRU S 5 Klubový mistr
252 Polanský Vlastimil 416 BRN S 4 Regionální mistr
253 Adamová Marie 2949 CBM SW 3 Klubový kandidát
254 Macho Marek 2945 HAV Y 3 Klubový kandidát
255 Trecha Lukáš 2833 HAV Y 3 Klubový kandidát
256 Tatranský Ivan 2747 HAV S 3 Klubový mistr
257 Janík Petr 2960 UHR   3 Klubový kandidát
258 Janíková Zdenka 2961 UHR W 3 Klubový kandidát
259 Urban Jan 277 ŽK S 2 Stříbrný klubový mistr
260 Gerychová Libuše 2529 BKP SW 2 Bronzový klubový mistr
 

Děkujeme našim partnerům za jejich podporu při propagaci bridže, organizaci soutěží a podpoře našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

I Vy se můžete stát našim partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů. 

Funbridge
Moravskoslezký kraj
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Česká Asociace Univerzitního Sportu
TENAK holdings
Bridgescanner