Český bridžový svaz

  • Žebříček
  • Zveřejněno 1. ledna 2020
  • Adam Janas

Ranking - leden 2020

Ranking - leden 2020

Do nové dekády vstoupil jako leader rankingu Otakar Svoboda.

Na druhé místo se vrátil Jakub Šlemr, třetí je Daniela Hnátová, která je zároveň nejlepší ženou. Nejlepším juniorem je na 11. místě Erik Klemš, nejlepším dorostencem 24. Zdeněk Tomis a nejlepším žákem zůstává 123. Filip Chrobok.

# Jméno Leg. Klub Kat. KB Výkonnostní třída
1 Svoboda Otakar 341 BKP S 207 744 Stříbrný velmistr
2 Šlemr Jakub 2290 BKP   192 895 Zlatý národní mistr
3 Hnátová Daniela 187 BKP W 187 423 Zlatý národní mistr
4 Macura Milan 1933   185 070 Stříbrný národní mistr
5 Martynek Jan 1893 BKP   174 877 Zlatý národní mistr
6 Vozábal David 1868 BKP   169 322 Bronzový velmistr
7 Žylka Kamil 2346 UHR   162 132 Národní mistr
8 Svobodová Pavla 342 BKP SW 150 114 Bronzový národní mistr
9 Bahník Ondřej 2095 CHB   145 969 Bronzový národní mistr
10 Medlín Aleš 1333   138 368 Národní mistr
11 Klemš Erik 2696 HAV J 138 050 Stříbrný regionální mistr
12 Medlín Jiří 2304 BKP   137 562 Zlatý regionální mistr
13 Erdeová Jana 301 BKP W 133 942 Zlatý národní mistr
14 Scháňka Martin 2683   132 231 Národní mistr
15 Kolek Lukáš 2672 HAV J 131 787 Stříbrný regionální mistr
16 Kopřiva Jiří 52 BKP S 126 633 Velmistr
17 Melčák Martin 2712 HAV J 123 065 Stříbrný regionální mistr
18 Kopecký Michal 2292   121 484 Stříbrný národní mistr
19 Kohutová Lucie 2733 HAV JW 120 295 Stříbrný regionální mistr
20 Spálovský Luboš 1761 BKP   114 599 Národní mistr
21 Volhejn Vít 280   114 534 Bronzový národní mistr
22 Janas Adam 2491 HAV   105 513 Stříbrný regionální mistr
23 Králík František 2154 UHR   102 175 Zlatý regionální mistr
24 Tomis Zdeněk 2876 HAV Y 97 071 Bronzový regionální mistr
25 Pulkrab Petr 1734 CBM   91 454 Stříbrný národní mistr
26 Bahníková Eva 337 BKP W 86 272 Velmistr
27 Vojtík Jakub 2702 HAV J 82 968 Stříbrný regionální mistr
28 Pavlík Lukáš 1329 BKP   81 000 Bronzový národní mistr
29 Hájková Soňa 2380 HAV W 80 981 Zlatý regionální mistr
30 Bahník Petr 695 BKP S 74 083 Velmistr
31 Botur Michael 2676 HAV J 73 473 Stříbrný regionální mistr
32 Žmak Maxim 2882 CHB   68 610 Bronzový regionální mistr
33 Zajíček Bohumír 1747 BKP   68 016 Národní mistr
34 Diamant Jan 289 BKP S 67 280 Národní mistr
35 Nulíček Vladimír 1188 BKP S 66 975 Bronzový národní mistr
36 Kupková Lucie 878 BKP W 64 836 Zlatý regionální mistr
37 Textor Michael 33 BKP S 63 101 Bronzový národní mistr
38 Volhejn Petr 2909 Y 61 104 Zlatý klubový mistr
39 Vachtarčík Daniel 2343 HAV   60 832 Zlatý regionální mistr
40 Bouřa Patrik 2701 UHR J 56 407 Stříbrný regionální mistr
41 Emmer Jiří 2108 BKP   53 844 Zlatý regionální mistr
42 Kopecká Karolína 2153 UHR W 52 940 Zlatý regionální mistr
43 Macurová Michaela 2239 W 50 503 Bronzový regionální mistr
44 Králík Jan 2452 UHR   49 405 Stříbrný regionální mistr
45 Erde Alexander 39 BKP S 46 699 Stříbrný národní mistr
46 Laštovička Zdeněk 196 BKP   44 519 Zlatý regionální mistr
47 Humpál Michael 2523 CBM   43 450 Stříbrný regionální mistr
48 Schulzová Kristýna 2622 BKP W 42 939 Bronzový regionální mistr
49 Fořtová Eva 1985 BKP W 41 742 Zlatý regionální mistr
50 Holý Jaroslav 892 BKP S 41 737 Zlatý regionální mistr
51 Pivnička Jan 2404 BRN S 40 718 Národní mistr
52 Machát Vladimír 320 BKP S 38 242 Stříbrný regionální mistr
53 Fořt Tomáš 703 PAR S 36 889 Stříbrný národní mistr
54 Mašek Jiří 323 BKP S 36 750 Národní mistr
55 Horáček Josef 610 TRU S 34 635 Stříbrný regionální mistr
56 Mašek Jan 3070 BKP   32 774 Zlatý klubový mistr
57 Barnet Lukáš 2264 CHB   32 138 Zlatý regionální mistr
58 Krása Ondřej 1728 BKP   30 200 Zlatý regionální mistr
59 Baláš Jiří 1842 TRU   29 241 Stříbrný regionální mistr
60 Hozda Miloš 612 TRU   29 069 Stříbrný regionální mistr
61 Škalda Jan 1825 TRU   28 655 Bronzový regionální mistr
62 Hruška František 2881 PAR S 28 516 Regionální mistr
63 Filip Anatol 1502 BKP S 28 143 Bronzový národní mistr
64 Bušek Vladimír 2146 UHR   27 557 Stříbrný regionální mistr
65 Kyptová Monika 1393 CBM W 25 829 Bronzový regionální mistr
66 Lapčíková Renata 2760 UHR W 25 416 Regionální mistr
67 Šklíba Milan 725 PAR S 22 729 Zlatý regionální mistr
68 Kupková Barbora 2890 BKP JW 21 128 Stříbrný klubový mistr
69 Martynek Jan 714 PAR S 20 520 Zlatý regionální mistr
70 Ertner Jan 607 TRU S 20 159 Stříbrný regionální mistr
71 Maňák Jaroslav 664 CBM S 20 034 Stříbrný regionální mistr
72 Teňak Pavel 3024   19 901 Stříbrný klubový mistr
73 Dolanská Veronika 2838 PAR JW 19 849 Stříbrný klubový mistr
74 Vajdová Pavlína 2062 CHB W 19 749 Stříbrný regionální mistr
75 Pyszko Adam 2871 HAV Y 19 452 Stříbrný klubový mistr
76 Böhmová Jiřina 1818 BKP SW 19 357 Regionální mistr
77 Vondřich Vladimír 70 BKP S 19 095 Zlatý regionální mistr
78 Hájek Jaroslav 2031 HAV   18 614 Stříbrný regionální mistr
79 Kulišanová Jarmila 55 BKP SW 18 380 Stříbrný regionální mistr
80 Vrkoč Petr 669 BKP S 18 321 Zlatý regionální mistr
81 Schulzová Věra 1981 BKP W 18 223 Bronzový regionální mistr
82 Kurka Josef 314 BKP   18 178 Stříbrný národní mistr
83 Frabša Zdeněk 926   18 036 Národní mistr
84 Stupka Petr 198 BKP   17 745 Stříbrný regionální mistr
85 Hubená Jana 1723 BKP W 17 621 Stříbrný klubový mistr
86 Hubený Petr 82 BKP   17 613 Stříbrný klubový mistr
87 Kuk Richard 313 BKP S 17 211 Stříbrný regionální mistr
88 Kolínský Viktor 49 BKP S 17 147 Bronzový národní mistr
89 Číža Miroslav 999 BKP   17 147 Stříbrný regionální mistr
90 Lusk Jan 2354 CHB   16 852 Zlatý klubový mistr
91 Haman Aleš 394 BRN S 16 308 Zlatý regionální mistr
92 Varmužová Kateřina 2383 BRN W 14 950 Bronzový regionální mistr
93 Diblík Rudolf 699 PAR S 14 946 Stříbrný regionální mistr
94 Navrátil František 718 PAR S 14 882 Stříbrný regionální mistr
95 Hebák Petr 10 S 14 680 Bronzový národní mistr
96 Kaštovský Ondřej 2832 HAV Y 14 499 Bronzový klubový mistr
97 Medlínová Blanka 325 BKP SW 14 128 Stříbrný regionální mistr
98 Štrbová Barbora 2880 UHR W 13 601 Stříbrný klubový mistr
99 Pojman Miloslav 2396 CHB   13 241 Bronzový regionální mistr
100 Hlaváč Jan 2048 CHB   13 079 Bronzový regionální mistr
101 Hradil Miroslav 44 BKP S 13 067 Zlatý regionální mistr
102 Ježková Anna 2573 CHB W 13 046 Regionální mistr
103 Raboch Pavel 1782 BKP   12 829 Regionální mistr
104 Otradovcová Zuzana 2784 UHR YW 12 706 Stříbrný klubový mistr
105 Kindl Jan 3005 J 12 269 Bronzový klubový mistr
106 Kvaček Robert 3004 J 12 265 Bronzový klubový mistr
107 Franz Milan 704 PAR S 11 647 Národní mistr
108 Němčík Daniel 2834 HAV Y 10 363 Bronzový klubový mistr
109 Kálal Jiří 262 TRU S 10 315 Regionální mistr
110 Petera Josef 272 TRU   10 301 Bronzový regionální mistr
111 Bahník Miloš 694 PAR S 10 197 Bronzový národní mistr
112 Černá Anna Marie 2464 CHB W 9 218 Stříbrný regionální mistr
113 Štulc Jiří 31 BKP S 8 914 Národní mistr
114 Fanfulová Jitka 2715 UHR W 8 842 Zlatý klubový mistr
115 Illa Zdeněk 708 PAR S 8 840 Národní mistr
116 Literák Lubomír 57 BKP S 8 125 Stříbrný regionální mistr
117 Teichmann Lukáš 2462 HAV   7 669 Bronzový regionální mistr
118 Sikora Pavel 2471 HAV   7 656 Stříbrný klubový mistr
119 Jelínek Petr 1944 TRU   6 545 Stříbrný regionální mistr
120 Winter Josef 425 BRN S 6 513 Stříbrný regionální mistr
121 Pírek Zdeněk 1374 CHB   6 378 Stříbrný regionální mistr
122 Tomáš Jiří 534 HAV S 6 326 Bronzový regionální mistr
123 Chrobok Filip 3092 HAV K 6 309 Bronzový klubový mistr
124 Rubáč Tomáš 1389 BKP   6 297 Bronzový regionální mistr
125 Kubšovský Ludvík 739 SEV S 6 081 Bronzový regionální mistr
126 Jabornický Pavel 458 SEV S 6 079 Bronzový regionální mistr
127 Podolský Jaroslav 881 TRU S 5 649 Bronzový klubový mistr
128 Fridrich Tomáš 2783 UHR Y 5 487 Bronzový klubový mistr
129 Leitermann Ondřej 2735   4 873 Stříbrný klubový mistr
130 Netuka Jiří 741 SEV S 4 854 Bronzový regionální mistr
131 Kulišan Jiří 54 BKP S 4 811 Bronzový regionální mistr
132 Valášková Markéta 2263 HAV W 4 718 Stříbrný regionální mistr
133 Tyč Ondřej 1843 TRU   4 701 Bronzový regionální mistr
134 Tomčíková Zdena 180 BKP SW 4 540 Zlatý regionální mistr
135 Leitermannová Lucie 2182 BKP W 3 847 Bronzový regionální mistr
136 Černý Vratislav 1436 BKP   3 698 Bronzový klubový mistr
137 Täuber Jiří 1394 CBM S 3 223 Zlatý klubový mistr
138 Jelínková Lucia 2189 TRU W 2 986 Stříbrný regionální mistr
139 Walach Vít 2877 HAV Y 2 866 Bronzový klubový mistr
140 Walach Ivo 3043 HAV Y 2 838 Bronzový klubový mistr
141 Žiak Matej 2848 HAV   2 700 Bronzový klubový mistr
142 Janeček Miloslav 1958 TRU   2 627 Regionální mistr
143 Suchá Eva 1347 BKP W 2 413 Bronzový regionální mistr
144 Täuberová Zdeňka 1395 CBM SW 2 284 Stříbrný klubový mistr
145 Romanowski Čeněk 2873 HAV Y 2 278 Klubový mistr
146 Hora Jakub 2840 CHB   1 998 Klubový mistr
147 Klímová Hana 2098 BKP W 1 997 Bronzový klubový mistr
148 Křivánek Jiří 737 SEV S 1 963 Bronzový regionální mistr
149 Klhůfek Vojtěch 2971 HAV Y 1 010 Klubový mistr
150 Stareček Ivan 2086 HAV   843 Stříbrný klubový mistr
151 Pszczolka Petr 2723 HAV   821 Bronzový klubový mistr
152 Sigmund Martin 2194 CBM   766 Stříbrný regionální mistr
153 Tomáštíková Julie 2785 UHR JW 594 Klubový mistr
154 Králík Michal 801 UHR   280 Stříbrný klubový mistr
155 Maršíková Helena 1865 BKP W 280 Stříbrný regionální mistr
156 Molák Jiří 2322 BKP S 231 Bronzový klubový mistr
157 Pešout Jan 144 BKP S 213 Stříbrný klubový mistr
158 Chotaš Jiří 2352 TRU   187 Bronzový klubový mistr
159 Janíková Lenka 2940 UHR YW 151 Klubový mistr
160 Petřík Jan 2859 HAV S 151 Klubový mistr
161 Zatloukal Jakub 3061 HAV Y 142 Klubový kandidát
162 Martynková Jana 2401 TRU W 136 Bronzový regionální mistr
163 Albrechtová Zuzana 2093 CBM SW 117 Bronzový klubový mistr
164 Píšová Verica 2476 CBM W 112 Bronzový klubový mistr
165 Mráz Jiří 2722 HAV   106 Klubový mistr
166 Veselka Michal 2767 BKP J 104 Bronzový klubový mistr
167 Lančová Milena 1131 BKP SW 99 Bronzový regionální mistr
168 Jiránek Josef 460 SEV S 96 Stříbrný klubový mistr
169 Kubišta Karel 614 TRU S 90 Klubový mistr
170 Vágner Jiří 2708 TRU S 82 Bronzový klubový mistr
171 Coňková Marcela 2861 BKP SW 78 Klubový mistr
172 Ertnerová Markéta 608 TRU SW 72 Zlatý klubový mistr
173 Riedl Jan 2965 UHR Y 70 Klubový mistr
174 Henzlová Irena 2484 PAR SW 67 Klubový mistr
175 Picmausová Olga 618 TRU SW 64 Bronzový klubový mistr
176 Vlach Daniel 2157 UHR   64 Bronzový klubový mistr
177 Vlachová Zuzana 2744 UHR W 64 Bronzový klubový mistr
178 Benák Jaroslav 1087 BKP S 63 Zlatý klubový mistr
179 Nymš Martin 2190 TRU   56 Stříbrný klubový mistr
180 Urbanczyk Štěpán 3062 HAV Y 55 Pokročilý
181 Vančuřík Jan 2824 BRN S 53 Klubový mistr
182 Hauschwitz Albert 399 BRN S 51 Adept
183 Sedral Jiří 626 TRU S 50 Bronzový klubový mistr
184 Kypta Václav 1170 CBM   40 Bronzový klubový mistr
185 Vachtarčíková Nikol 3098 HAV KW 36 Klubový kandidát
186 Krása Mikuláš 3236 BKP K 36 Klubový kandidát
187 Gucklerová Katarina 2627 BKP SW 32 Bronzový klubový mistr
188 Bečka Jiří 1864 BKP S 32 Stříbrný klubový mistr
189 Talpa Vlastislav 104 BKP S 32 Stříbrný klubový mistr
190 Krátký Jan 1344 HER S 31 Bronzový klubový mistr
191 Juřík Vlastimil 2159 UHR   29 Bronzový klubový mistr
192 Gerhardová Jiřina 2505 HER SW 27 Bronzový klubový mistr
193 Nováčková Marta 531 HAV SW 27 Stříbrný klubový mistr
194 Lysek Matyáš 3246 HAV K 26 Pokročilý
195 Ručná Iva 3052 BRN SW 24 Pokročilý
196 Ručný Jiří 3053 BRN S 24 Pokročilý
197 Němčíková Lucie 3201 HAV KW 20 Pokročilý
198 Mališová Cassie 2843 UHR SW 20 Klubový mistr
199 Mališ Petr 2844 UHR S 20 Klubový mistr
200 Petrovics Jakub 3042 HAV Y 16 Pokročilý
201 Rečičárová Karolína 3250 HAV KW 16 Adept
202 Plosová Anna 2094 CBM SW 14 Klubový mistr
203 Křivdová Marie 2743 UHR SW 13 Klubový mistr
204 Králíková Isabela 1496 UHR SW 13 Klubový mistr
205 Koudelka Lev 3059 BRN S 12 Klubový kandidát
206 Očadlík Jiří 3063 BRN S 12 Klubový mistr
207 Tůma Lubomír 3045 BRN S 12 Klubový kandidát
208 Simpson Tony 3046 BRN S 12 Klubový kandidát
209 Kotěšovcová Jitka 1990 BKP SW 12 Stříbrný klubový mistr
210 Vyoralová Zoša 2449 BKP SW 12 Klubový mistr
211 Zuzaňák Tomáš 2872 HAV Y 11 Klubový kandidát
212 Herout Josef 521 HAV S 10 Stříbrný klubový mistr
213 Kolářová Eva 3108 SEV SW 10 Adept
214 Šmitberský Antonín 3188 SEV   10 Adept
215 Horna Pavel 3243 JMB   8 Nováček
216 Škoda Pavel 3263 JMB   8 Adept
217 Johnová Jana 3264 JMB SW 8 Nováček
218 Zítková Jana 3265 JMB SW 8 Nováček
219 Pšeničková Jana 3266 JMB W 8 Nováček
220 Janoušek Jiří 3364 JMB S 8 Nováček
221 Novotná Anna 1343 HER SW 8 Stříbrný klubový mistr
222 Kunert Miroslav 525 HAV S 8 Stříbrný klubový mistr
223 Petrovský Mario 1736 BKP S 8 Stříbrný klubový mistr
224 Miklovič Matúš 2946 HAV J 6 Pokročilý
225 Novotný Josef 1345 HER S 6 Bronzový klubový mistr
226 Volhejnová Marie 883 TRU SW 6 Bronzový klubový mistr
227 Blažo Josef 2737 TRU S 5 Klubový mistr
228 Polanský Vlastimil 416 BRN S 4 Regionální mistr
229 Macho Marek 2945 HAV J 3 Klubový kandidát
230 Trecha Lukáš 2833 HAV Y 3 Klubový kandidát
231 Tatranský Ivan 2747 HAV S 3 Klubový mistr
232 Adamová Marie 2949 CBM SW 3 Klubový kandidát
233 Janík Petr 2960 UHR   3 Klubový kandidát
234 Janíková Zdenka 2961 UHR W 3 Klubový kandidát
235 Urban Jan 277 ŽK S 2 Stříbrný klubový mistr
236 Gerychová Libuše 2529 BKP SW 2 Bronzový klubový mistr
 

Děkujeme našim partnerům za jejich podporu při propagaci bridže, organizaci soutěží a podpoře našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

I Vy se můžete stát našim partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů. 

Funbridge
Moravskoslezký kraj
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Česká Asociace Univerzitního Sportu
TENAK holdings
Bridgescanner