Český bridžový svaz

  • Žebříček
  • Zveřejněno 1. března 2020
  • Lucie Kohutová

Ranking - březen 2020

Ranking - březen 2020

Otakar Svoboda vede ranking na začátku března.

Na druhém místě je Daniela Hnátová, která je zároveň nejlepší ženou. Třetí je Milan Macura, nejlepším juniorem je na 10. místě Erik Klemš, nejlepším dorostencem 24. Zdeněk Tomis a nejlepším žákem zůstává 131. Filip Chrobok.

# Jméno Leg. Klub Kat. KB Výkonnostní třída
1 Svoboda Otakar 341 BKP S 193 551 Stříbrný velmistr
2 Hnátová Daniela 187 BKP W 187 023 Zlatý národní mistr
3 Macura Milan 1933   173 213 Stříbrný národní mistr
4 Šlemr Jakub 2290 BKP   172 235 Zlatý národní mistr
5 Vozábal David 1868 BKP   162 748 Bronzový velmistr
6 Martynek Jan 1893 BKP   155 674 Zlatý národní mistr
7 Žylka Kamil 2346 UHR   149 227 Národní mistr
8 Medlín Jiří 2304 BKP   141 834 Zlatý regionální mistr
9 Scháňka Martin 2683   133 946 Národní mistr
10 Klemš Erik 2696 HAV J 130 443 Stříbrný regionální mistr
11 Svobodová Pavla 342 BKP SW 129 853 Bronzový národní mistr
12 Medlín Aleš 1333   129 582 Národní mistr
13 Bahník Ondřej 2095 CHB   128 717 Bronzový národní mistr
14 Kolek Lukáš 2672 HAV J 127 378 Stříbrný regionální mistr
15 Erdeová Jana 301 BKP W 126 350 Zlatý národní mistr
16 Kopřiva Jiří 52 BKP S 119 666 Velmistr
17 Melčák Martin 2712 HAV J 112 219 Stříbrný regionální mistr
18 Kohutová Lucie 2733 HAV JW 111 757 Stříbrný regionální mistr
19 Volhejn Vít 280   107 403 Bronzový národní mistr
20 Kopecký Michal 2292   105 603 Stříbrný národní mistr
21 Spálovský Luboš 1761 BKP   100 194 Národní mistr
22 Králík František 2154 UHR   99 458 Zlatý regionální mistr
23 Janas Adam 2491 HAV   98 625 Stříbrný regionální mistr
24 Tomis Zdeněk 2876 HAV Y 95 060 Bronzový regionální mistr
25 Pulkrab Petr 1734 CBM   82 896 Stříbrný národní mistr
26 Vojtík Jakub 2702 HAV J 81 817 Stříbrný regionální mistr
27 Bahníková Eva 337 BKP W 77 418 Velmistr
28 Hájková Soňa 2380 HAV W 77 366 Zlatý regionální mistr
29 Pavlík Lukáš 1329 BKP   76 507 Bronzový národní mistr
30 Botur Michael 2676 HAV J 69 661 Stříbrný regionální mistr
31 Žmak Maxim 2882 CHB   66 782 Bronzový regionální mistr
32 Nulíček Vladimír 1188 BKP   66 389 Bronzový národní mistr
33 Diamant Jan 289 BKP S 62 325 Národní mistr
34 Zajíček Bohumír 1747 BKP   60 584 Národní mistr
35 Volhejn Petr 2909 Y 59 700 Zlatý klubový mistr
36 Bahník Petr 695 BKP S 59 360 Velmistr
37 Textor Michael 33 BKP S 58 580 Bronzový národní mistr
38 Vachtarčík Daniel 2343 HAV   55 846 Zlatý regionální mistr
39 Bouřa Patrik 2701 UHR J 53 690 Stříbrný regionální mistr
40 Kupková Lucie 878 BKP W 53 545 Zlatý regionální mistr
41 Macurová Michaela 2239 W 52 669 Bronzový regionální mistr
42 Schulzová Kristýna 2622 BKP W 49 754 Bronzový regionální mistr
43 Humpál Michael 2523 CBM   48 435 Stříbrný regionální mistr
44 Králík Jan 2452 UHR   46 668 Stříbrný regionální mistr
45 Emmer Jiří 2108 BKP   44 571 Zlatý regionální mistr
46 Laštovička Zdeněk 196 BKP   43 482 Zlatý regionální mistr
47 Erde Alexander 39 BKP S 42 799 Stříbrný národní mistr
48 Kopecká Karolína 2153 UHR W 42 777 Zlatý regionální mistr
49 Fořtová Eva 1985 BKP W 41 701 Zlatý regionální mistr
50 Holý Jaroslav 892 BKP   37 909 Zlatý regionální mistr
51 Pivnička Jan 2404 BRN S 37 545 Národní mistr
52 Machát Vladimír 320 BKP S 36 903 Stříbrný regionální mistr
53 Fořt Tomáš 703 PAR S 36 896 Stříbrný národní mistr
54 Horáček Josef 610 TRU S 34 052 Stříbrný regionální mistr
55 Kyptová Monika 1393 CBM W 33 888 Stříbrný regionální mistr
56 Mašek Jiří 323 BKP S 33 459 Národní mistr
57 Mašek Jan 3070 BKP   31 260 Zlatý klubový mistr
58 Filip Anatol 1502 BKP S 28 990 Bronzový národní mistr
59 Bušek Vladimír 2146 UHR   27 485 Stříbrný regionální mistr
60 Baláš Jiří 1842 TRU   27 008 Stříbrný regionální mistr
61 Hozda Miloš 612 TRU   26 828 Stříbrný regionální mistr
62 Škalda Jan 1825 TRU   26 420 Bronzový regionální mistr
63 Krása Ondřej 1728 BKP   26 329 Zlatý regionální mistr
64 Medlínová Blanka 325 BKP SW 25 536 Stříbrný regionální mistr
65 Hruška František 2881 PAR S 25 154 Regionální mistr
66 Lapčíková Renata 2760 UHR W 24 916 Regionální mistr
67 Barnet Lukáš 2264 CHB   23 601 Zlatý regionální mistr
68 Dolanská Veronika 2838 PAR JW 21 365 Stříbrný klubový mistr
69 Kupková Barbora 2890 BKP JW 21 102 Stříbrný klubový mistr
70 Ertner Jan 607 TRU S 20 088 Stříbrný regionální mistr
71 Kulišanová Jarmila 55 BKP SW 19 995 Stříbrný regionální mistr
72 Teňak Pavel 3024   19 883 Stříbrný klubový mistr
73 Pyszko Adam 2871 HAV Y 19 405 Stříbrný klubový mistr
74 Šklíba Milan 725 PAR S 19 367 Zlatý regionální mistr
75 Schulzová Věra 1981 BKP W 18 214 Bronzový regionální mistr
76 Vajdová Pavlína 2062 CHB W 18 055 Stříbrný regionální mistr
77 Maňák Jaroslav 664 CBM S 17 619 Stříbrný regionální mistr
78 Lusk Jan 2354 CHB   16 849 Zlatý klubový mistr
79 Stupka Petr 198 BKP   16 759 Stříbrný regionální mistr
80 Böhmová Jiřina 1818 BKP SW 16 756 Regionální mistr
81 Vondřich Vladimír 70 BKP S 16 699 Zlatý regionální mistr
82 Martynek Jan 714 PAR S 16 125 Zlatý regionální mistr
83 Vrkoč Petr 669 BKP S 15 938 Zlatý regionální mistr
84 Hájek Jaroslav 2031 HAV   15 794 Stříbrný regionální mistr
85 Frabša Zdeněk 926   15 693 Národní mistr
86 Hubená Jana 1723 BKP W 15 678 Stříbrný klubový mistr
87 Hubený Petr 82 BKP   15 670 Stříbrný klubový mistr
88 Kuk Richard 313 BKP   15 554 Stříbrný regionální mistr
89 Hebák Petr 10 S 14 680 Bronzový národní mistr
90 Varmužová Kateřina 2383 BRN W 14 152 Bronzový regionální mistr
91 Kaštovský Ondřej 2832 HAV Y 14 078 Bronzový klubový mistr
92 Číža Miroslav 999 BKP   13 930 Stříbrný regionální mistr
93 Kolínský Viktor 49 BKP S 13 930 Bronzový národní mistr
94 Haman Aleš 394 BRN S 13 842 Zlatý regionální mistr
95 Kurka Josef 314 BKP   13 751 Stříbrný národní mistr
96 Štrbová Barbora 2880 UHR W 13 583 Stříbrný klubový mistr
97 Diblík Rudolf 699 PAR S 12 944 Stříbrný regionální mistr
98 Navrátil František 718 PAR S 12 880 Stříbrný regionální mistr
99 Raboch Pavel 1782 BKP   12 833 Regionální mistr
100 Hradil Miroslav 44 BKP S 12 346 Zlatý regionální mistr
101 Kindl Jan 3005 J 12 259 Bronzový klubový mistr
102 Kvaček Robert 3004 J 12 255 Bronzový klubový mistr
103 Pojman Miloslav 2396 CHB   12 091 Bronzový regionální mistr
104 Hlaváč Jan 2048 CHB   11 929 Bronzový regionální mistr
105 Ježková Anna 2573 CHB W 11 877 Regionální mistr
106 Otradovcová Zuzana 2784 UHR YW 11 656 Stříbrný klubový mistr
107 Franz Milan 704 PAR S 11 647 Národní mistr
108 Literák Lubomír 57 BKP S 10 533 Stříbrný regionální mistr
109 Bahník Miloš 694 PAR S 9 492 Bronzový národní mistr
110 Němčík Daniel 2834 HAV Y 8 947 Bronzový klubový mistr
111 Illa Zdeněk 708 PAR S 8 840 Národní mistr
112 Černá Anna Marie 2464 CHB W 8 587 Stříbrný regionální mistr
113 Fanfulová Jitka 2715 UHR W 8 352 Zlatý klubový mistr
114 Suchá Eva 1347 BKP W 8 328 Bronzový regionální mistr
115 Kálal Jiří 262 TRU S 8 152 Regionální mistr
116 Petera Josef 272 TRU   8 138 Bronzový regionální mistr
117 Teichmann Lukáš 2462 HAV   7 096 Bronzový regionální mistr
118 Sikora Pavel 2471 HAV   7 088 Stříbrný klubový mistr
119 Štulc Jiří 31 BKP S 6 974 Národní mistr
120 Posledník Přemysl 1895 CHB   6 198 Stříbrný regionální mistr
121 Tomčíková Zdena 180 BKP SW 6 162 Zlatý regionální mistr
122 Pírek Zdeněk 1374 CHB   5 862 Stříbrný regionální mistr
123 Winter Josef 425 BRN S 5 699 Stříbrný regionální mistr
124 Fridrich Tomáš 2783 UHR Y 5 467 Bronzový klubový mistr
125 Tomáš Jiří 534 HAV S 5 356 Bronzový regionální mistr
126 Rubáč Tomáš 1389 BKP   5 327 Bronzový regionální mistr
127 Ocylok Dominika 3399 HAV JW 5 038 Bronzový klubový mistr
128 Novotný Jan 2431 UHR   4 893 Stříbrný regionální mistr
129 Valášková Markéta 2263 HAV W 4 718 Stříbrný regionální mistr
130 Tyč Ondřej 1843 TRU   4 586 Bronzový regionální mistr
131 Chrobok Filip 3092 HAV K 4 568 Bronzový klubový mistr
132 Leitermann Ondřej 2735   4 383 Stříbrný klubový mistr
133 Kubšovský Ludvík 739 SEV S 4 302 Bronzový regionální mistr
134 Jabornický Pavel 458 SEV S 4 300 Bronzový regionální mistr
135 Černý Vratislav 1436 BKP   3 698 Bronzový klubový mistr
136 Podolský Jaroslav 881 TRU   3 601 Bronzový klubový mistr
137 Jelínek Petr 1944 TRU   3 589 Stříbrný regionální mistr
138 Leitermannová Lucie 2182 BKP W 3 307 Bronzový regionální mistr
139 Netuka Jiří 741 SEV S 3 076 Bronzový regionální mistr
140 Kulišan Jiří 54 BKP S 3 048 Bronzový regionální mistr
141 Walach Ivo 3043 HAV Y 2 830 Bronzový klubový mistr
142 Žiak Matej 2848 HAV   2 700 Bronzový klubový mistr
143 Kokot Joanna 3424 HAV JW 2 646 Klubový mistr
144 Täuber Jiří 1394 CBM S 2 553 Zlatý klubový mistr
145 Walach Vít 2877 HAV Y 2 256 Bronzový klubový mistr
146 Romanowski Čeněk 2873 HAV Y 2 241 Klubový mistr
147 Janeček Miloslav 1958 TRU   2 142 Regionální mistr
148 Hora Jakub 2840 CHB   1 993 Klubový mistr
149 Klímová Hana 2098 BKP W 1 984 Bronzový klubový mistr
150 Křivánek Jiří 737 SEV S 1 961 Bronzový regionální mistr
151 Täuberová Zdeňka 1395 CBM W 1 614 Stříbrný klubový mistr
152 Vajda Tomáš 2765 CHB J 1 225 Bronzový klubový mistr
153 Klhůfek Vojtěch 2971 HAV Y 998 Klubový mistr
154 Stareček Ivan 2086 HAV   823 Stříbrný klubový mistr
155 Pszczolka Petr 2723 HAV   806 Bronzový klubový mistr
156 Maršíková Helena 1865 BKP W 280 Stříbrný regionální mistr
157 Sigmund Martin 2194 CBM   276 Stříbrný regionální mistr
158 Králík Michal 801 UHR   260 Stříbrný klubový mistr
159 Molák Jiří 2322 BKP S 227 Bronzový klubový mistr
160 Pešout Jan 144 BKP S 209 Stříbrný klubový mistr
161 Plhal Petr 146 BKP S 201 Stříbrný klubový mistr
162 Petřík Jan 2859 HAV S 151 Klubový mistr
163 Martynková Jana 2401 TRU W 136 Bronzový regionální mistr
164 Janíková Lenka 2940 UHR YW 131 Klubový mistr
165 Zatloukal Jakub 3061 HAV Y 130 Klubový kandidát
166 Chotaš Jiří 2352 TRU   127 Bronzový klubový mistr
167 Mráz Jiří 2722 HAV   103 Klubový mistr
168 Veselka Michal 2767 BKP J 98 Bronzový klubový mistr
169 Jiránek Josef 460 SEV S 96 Stříbrný klubový mistr
170 Ertnerová Markéta 608 TRU SW 72 Zlatý klubový mistr
171 Riedl Jan 2965 UHR Y 70 Klubový mistr
172 Lančová Milena 1131 BKP SW 64 Bronzový regionální mistr
173 Benák Jaroslav 1087 BKP   63 Zlatý klubový mistr
174 Picmausová Olga 618 TRU SW 58 Bronzový klubový mistr
175 Nymš Martin 2190 TRU   56 Stříbrný klubový mistr
176 Urbanczyk Štěpán 3062 HAV Y 55 Pokročilý
177 Vágner Jiří 2708 TRU S 54 Bronzový klubový mistr
178 Vančuřík Jan 2824 BRN S 53 Klubový mistr
179 Henzlová Irena 2484 PAR SW 52 Klubový mistr
180 Vlach Daniel 2157 UHR   51 Bronzový klubový mistr
181 Vlachová Zuzana 2744 UHR W 51 Bronzový klubový mistr
182 Hauschwitz Albert 399 BRN S 51 Adept
183 Sedral Jiří 626 TRU S 50 Bronzový klubový mistr
184 Kubišta Karel 614 TRU S 50 Klubový mistr
185 Coňková Marcela 2861 BKP SW 48 Klubový mistr
186 Vachtarčíková Nikol 3098 HAV KW 48 Klubový kandidát
187 Krása Mikuláš 3236 BKP K 36 Klubový kandidát
188 Albrechtová Zuzana 2093 CBM SW 35 Bronzový klubový mistr
189 Píšová Verica 2476 CBM W 35 Bronzový klubový mistr
190 Lysek Matyáš 3246 HAV K 32 Pokročilý
191 Zieleniec Wlodzimierz 2540 BKP S 32 Stříbrný klubový mistr
192 Gucklerová Katarina 2627 BKP SW 32 Bronzový klubový mistr
193 Bečka Jiří 1864 BKP S 32 Stříbrný klubový mistr
194 Talpa Vlastislav 104 BKP S 32 Stříbrný klubový mistr
195 Jelínková Lucia 2189 TRU W 30 Stříbrný regionální mistr
196 Juřík Vlastimil 2159 UHR   29 Bronzový klubový mistr
197 Kypta Václav 1170 CBM   28 Bronzový klubový mistr
198 Nováčková Marta 531 HAV SW 27 Stříbrný klubový mistr
199 Gerhardová Jiřina 2505 HER W 27 Bronzový klubový mistr
200 Němčíková Lucie 3201 HAV KW 26 Pokročilý
201 Ručná Iva 3052 BRN SW 24 Pokročilý
202 Ručný Jiří 3053 BRN S 24 Pokročilý
203 Krátký Jan 1344 HER S 24 Bronzový klubový mistr
204 Tomáštíková Julie 2785 UHR JW 24 Klubový mistr
205 Rečičárová Karolína 3250 HAV KW 22 Adept
206 Mališová Cassie 2843 UHR SW 20 Klubový mistr
207 Mališ Petr 2844 UHR S 20 Klubový mistr
208 Petrovics Jakub 3042 HAV Y 16 Pokročilý
209 Rosolová Marie 2649 BKP SW 16 Bronzový klubový mistr
210 Vyoralová Zoša 2449 BKP SW 12 Klubový mistr
211 Kotěšovcová Jitka 1990 BKP SW 12 Stříbrný klubový mistr
212 Koudelka Lev 3059 BRN S 12 Klubový kandidát
213 Očadlík Jiří 3063 BRN S 12 Klubový mistr
214 Tůma Lubomír 3045 BRN   12 Klubový kandidát
215 Simpson Tony 3046 BRN S 12 Klubový kandidát
216 Herout Josef 521 HAV S 10 Stříbrný klubový mistr
217 Kolářová Eva 3108 SEV SW 10 Pokročilý
218 Šmitberský Antonín 3188 SEV   10 Adept
219 Horna Pavel 3243 JMB   8 Nováček
220 Škoda Pavel 3263 JMB   8 Adept
221 Johnová Jana 3264 JMB W 8 Nováček
222 Zítková Jana 3265 JMB SW 8 Nováček
223 Pšeničková Jana 3266 JMB W 8 Nováček
224 Janoušek Jiří 3364 JMB S 8 Nováček
225 Novotná Anna 1343 HER W 8 Stříbrný klubový mistr
226 Kunert Miroslav 525 HAV S 8 Stříbrný klubový mistr
227 Zuzaňák Tomáš 2872 HAV Y 8 Klubový kandidát
228 Petrovský Mario 1736 BKP S 8 Stříbrný klubový mistr
229 Miklovič Matúš 2946 HAV J 6 Pokročilý
230 Drozd Matěj 3245 HAV K 6 Adept
231 Novotný Josef 1345 HER S 6 Bronzový klubový mistr
232 Honzáková Lenka 3137 KW 6 Adept
233 Karlík Petr 3349 K 6 Adept
234 Volhejnová Marie 883 TRU SW 6 Bronzový klubový mistr
235 Blažo Josef 2737 TRU S 5 Klubový mistr
236 Plosová Anna 2094 CBM SW 4 Klubový mistr
237 Polanský Vlastimil 416 BRN S 4 Regionální mistr
238 Macho Marek 2945 HAV J 3 Klubový kandidát
239 Tatranský Ivan 2747 HAV S 3 Klubový mistr
240 Gerychová Libuše 2529 BKP SW 2 Bronzový klubový mistr
241 Urban Jan 277 ŽK S 2 Stříbrný klubový mistr
 

Děkujeme našim partnerům za jejich podporu při propagaci bridže, organizaci soutěží a podpoře našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

I Vy se můžete stát našim partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů. 

Funbridge
Moravskoslezký kraj
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Česká Asociace Univerzitního Sportu
TENAK holdings
Bridgescanner