Český bridžový svaz

  • Žebříček
  • Zveřejněno 1. dubna 2020
  • Lucie Kohutová

Ranking - duben 2020

Ranking - duben 2020

Otakar Svoboda vede ranking na začátku dubna.

Na druhém místě je Milan Macura. Třetí je Daniela Hnátová, která je zároveň nejlepší ženou. Nejlepším juniorem je na 11. místě Lukáš Kolek, nejlepším dorostencem 24. Zdeněk Tomis a nejlepším žákem zůstává 126. Filip Chrobok.

# Jméno Leg. Klub Kat. KB Výkonnostní třída
1 Svoboda Otakar 341 BKP S 188 491 Stříbrný velmistr
2 Macura Milan 1933   180 744 Stříbrný národní mistr
3 Hnátová Daniela 187 BKP W 178 238 Zlatý národní mistr
4 Šlemr Jakub 2290 BKP   161 682 Zlatý národní mistr
5 Martynek Jan 1893 BKP   158 122 Zlatý národní mistr
6 Vozábal David 1868 BKP   155 388 Bronzový velmistr
7 Žylka Kamil 2346 UHR   144 275 Národní mistr
8 Medlín Aleš 1333   143 517 Národní mistr
9 Medlín Jiří 2304 BKP   141 829 Zlatý regionální mistr
10 Scháňka Martin 2683   128 095 Národní mistr
11 Kolek Lukáš 2672 HAV J 127 085 Stříbrný regionální mistr
12 Klemš Erik 2696 HAV J 124 701 Stříbrný regionální mistr
13 Bahník Ondřej 2095 CHB   123 206 Bronzový národní mistr
14 Svobodová Pavla 342 BKP SW 122 449 Bronzový národní mistr
15 Erdeová Jana 301 BKP W 116 501 Zlatý národní mistr
16 Melčák Martin 2712 HAV J 109 447 Stříbrný regionální mistr
17 Kohutová Lucie 2733 HAV JW 105 879 Stříbrný regionální mistr
18 Volhejn Vít 280   103 112 Bronzový národní mistr
19 Kopřiva Jiří 52 BKP S 99 251 Velmistr
20 Spálovský Luboš 1761 BKP   94 151 Národní mistr
21 Janas Adam 2491 HAV   93 309 Stříbrný regionální mistr
22 Kopecký Michal 2292   93 265 Stříbrný národní mistr
23 Králík František 2154 UHR   92 645 Zlatý regionální mistr
24 Tomis Zdeněk 2876 HAV Y 90 133 Bronzový regionální mistr
25 Pulkrab Petr 1734 CBM   87 184 Stříbrný národní mistr
26 Vojtík Jakub 2702 HAV J 81 502 Stříbrný regionální mistr
27 Pavlík Lukáš 1329 BKP   76 504 Bronzový národní mistr
28 Diamant Jan 289 BKP S 73 763 Národní mistr
29 Hájková Soňa 2380 HAV W 70 316 Zlatý regionální mistr
30 Bahníková Eva 337 BKP W 69 882 Velmistr
31 Zajíček Bohumír 1747 BKP   68 133 Národní mistr
32 Botur Michael 2676 HAV J 67 879 Stříbrný regionální mistr
33 Žmak Maxim 2882 CHB   64 998 Bronzový regionální mistr
34 Textor Michael 33 BKP S 62 532 Bronzový národní mistr
35 Nulíček Vladimír 1188 BKP   61 514 Bronzový národní mistr
36 Volhejn Petr 2909 Y 59 701 Zlatý klubový mistr
37 Kupková Lucie 878 BKP W 59 020 Zlatý regionální mistr
38 Humpál Michael 2523 CBM   52 179 Stříbrný regionální mistr
39 Vachtarčík Daniel 2343 HAV   51 483 Zlatý regionální mistr
40 Emmer Jiří 2108 BKP   51 275 Zlatý regionální mistr
41 Macurová Michaela 2239 W 51 078 Bronzový regionální mistr
42 Schulzová Kristýna 2622 BKP W 49 725 Bronzový regionální mistr
43 Bouřa Patrik 2701 UHR J 49 575 Stříbrný regionální mistr
44 Bahník Petr 695 BKP S 48 974 Velmistr
45 Laštovička Zdeněk 196 BKP   43 370 Zlatý regionální mistr
46 Králík Jan 2452 UHR   43 370 Stříbrný regionální mistr
47 Kopecká Karolína 2153 UHR W 42 777 Zlatý regionální mistr
48 Kyptová Monika 1393 CBM W 38 444 Stříbrný regionální mistr
49 Fořtová Eva 1985 BKP W 37 680 Zlatý regionální mistr
50 Holý Jaroslav 892 BKP   35 723 Zlatý regionální mistr
51 Fořt Tomáš 703 PAR S 34 764 Stříbrný národní mistr
52 Pivnička Jan 2404 BRN S 34 074 Národní mistr
53 Machát Vladimír 320 BKP S 33 584 Stříbrný regionální mistr
54 Horáček Josef 610 TRU S 32 086 Stříbrný regionální mistr
55 Mašek Jiří 323 BKP S 31 361 Národní mistr
56 Mašek Jan 3070 BKP   29 531 Zlatý klubový mistr
57 Erde Alexander 39 BKP S 29 296 Stříbrný národní mistr
58 Hozda Miloš 612 TRU   26 837 Stříbrný regionální mistr
59 Filip Anatol 1502 BKP S 26 556 Bronzový národní mistr
60 Škalda Jan 1825 TRU   26 444 Bronzový regionální mistr
61 Bušek Vladimír 2146 UHR   25 187 Stříbrný regionální mistr
62 Krása Ondřej 1728 BKP   25 105 Zlatý regionální mistr
63 Baláš Jiří 1842 TRU   24 271 Stříbrný regionální mistr
64 Hruška František 2881 PAR S 23 165 Bronzový regionální mistr
65 Lapčíková Renata 2760 UHR W 23 100 Regionální mistr
66 Medlínová Blanka 325 BKP SW 22 674 Stříbrný regionální mistr
67 Kupková Barbora 2890 BKP JW 21 081 Stříbrný klubový mistr
68 Barnet Lukáš 2264 CHB   20 898 Zlatý regionální mistr
69 Kulišanová Jarmila 55 BKP SW 19 974 Stříbrný regionální mistr
70 Dolanská Veronika 2838 PAR JW 19 557 Stříbrný klubový mistr
71 Pyszko Adam 2871 HAV Y 19 373 Stříbrný klubový mistr
72 Šklíba Milan 725 PAR S 17 863 Zlatý regionální mistr
73 Schulzová Věra 1981 BKP W 16 113 Bronzový regionální mistr
74 Teňak Pavel 3024   16 108 Stříbrný klubový mistr
75 Hubená Jana 1723 BKP W 15 697 Stříbrný klubový mistr
76 Hubený Petr 82 BKP   15 689 Stříbrný klubový mistr
77 Stupka Petr 198 BKP   15 685 Stříbrný regionální mistr
78 Böhmová Jiřina 1818 BKP SW 15 672 Regionální mistr
79 Vajdová Pavlína 2062 CHB W 15 102 Stříbrný regionální mistr
80 Lusk Jan 2354 CHB   15 008 Zlatý klubový mistr
81 Hájek Jaroslav 2031 HAV   14 938 Stříbrný regionální mistr
82 Ertner Jan 607 TRU S 14 764 Stříbrný regionální mistr
83 Hebák Petr 10 S 14 680 Bronzový národní mistr
84 Martynek Jan 714 PAR S 14 627 Zlatý regionální mistr
85 Kaštovský Ondřej 2832 HAV Y 14 064 Bronzový klubový mistr
86 Maňák Jaroslav 664 CBM S 14 021 Stříbrný regionální mistr
87 Kolínský Viktor 49 BKP S 13 930 Bronzový národní mistr
88 Číža Miroslav 999 BKP   13 930 Stříbrný regionální mistr
89 Štrbová Barbora 2880 UHR W 13 562 Stříbrný klubový mistr
90 Vondřich Vladimír 70 BKP S 13 113 Zlatý regionální mistr
91 Vrkoč Petr 669 BKP S 13 018 Zlatý regionální mistr
92 Kuk Richard 313 BKP   12 810 Stříbrný regionální mistr
93 Frabša Zdeněk 926   12 160 Národní mistr
94 Raboch Pavel 1782 BKP   11 786 Regionální mistr
95 Otradovcová Zuzana 2784 UHR YW 11 604 Stříbrný klubový mistr
96 Diblík Rudolf 699 PAR S 11 450 Stříbrný regionální mistr
97 Navrátil František 718 PAR S 11 388 Stříbrný regionální mistr
98 Varmužová Kateřina 2383 BRN W 11 378 Bronzový regionální mistr
99 Hradil Miroslav 44 BKP S 11 074 Zlatý regionální mistr
100 Kindl Jan 3005 J 10 742 Bronzový klubový mistr
101 Kvaček Robert 3004 J 10 738 Bronzový klubový mistr
102 Haman Aleš 394 BRN S 10 360 Zlatý regionální mistr
103 Franz Milan 704 PAR S 10 193 Národní mistr
104 Pojman Miloslav 2396 CHB   10 175 Bronzový regionální mistr
105 Hlaváč Jan 2048 CHB   10 088 Bronzový regionální mistr
106 Ježková Anna 2573 CHB W 10 036 Regionální mistr
107 Literák Lubomír 57 BKP S 9 469 Stříbrný regionální mistr
108 Němčík Daniel 2834 HAV Y 8 933 Bronzový klubový mistr
109 Illa Zdeněk 708 PAR S 8 790 Národní mistr
110 Černá Anna Marie 2464 CHB W 8 570 Stříbrný regionální mistr
111 Suchá Eva 1347 BKP W 8 318 Bronzový regionální mistr
112 Kálal Jiří 262 TRU S 8 180 Regionální mistr
113 Petera Josef 272 TRU   8 138 Bronzový regionální mistr
114 Fanfulová Jitka 2715 UHR W 7 088 Zlatý klubový mistr
115 Teichmann Lukáš 2462 HAV   7 086 Bronzový regionální mistr
116 Sikora Pavel 2471 HAV   7 078 Stříbrný klubový mistr
117 Štulc Jiří 31 BKP S 6 974 Národní mistr
118 Tomčíková Zdena 180 BKP SW 6 151 Zlatý regionální mistr
119 Pírek Zdeněk 1374 CHB   5 862 Stříbrný regionální mistr
120 Bahník Miloš 694 PAR S 5 643 Bronzový národní mistr
121 Fridrich Tomáš 2783 UHR Y 5 451 Bronzový klubový mistr
122 Kurka Josef 314 BKP   5 188 Stříbrný národní mistr
123 Ocylok Dominika 3399 HAV JW 5 038 Bronzový klubový mistr
124 Winter Josef 425 BRN S 4 789 Stříbrný regionální mistr
125 Tyč Ondřej 1843 TRU   4 598 Bronzový regionální mistr
126 Chrobok Filip 3092 HAV K 4 556 Bronzový klubový mistr
127 Leitermann Ondřej 2735   4 383 Stříbrný klubový mistr
128 Kubšovský Ludvík 739 SEV S 4 292 Bronzový regionální mistr
129 Jabornický Pavel 458 SEV S 4 290 Bronzový regionální mistr
130 Rubáč Tomáš 1389 BKP   4 288 Bronzový regionální mistr
131 Tomáš Jiří 534 HAV S 4 286 Bronzový regionální mistr
132 Posledník Přemysl 1895 CHB   4 282 Stříbrný regionální mistr
133 Podolský Jaroslav 881 TRU   3 603 Bronzový klubový mistr
134 Jelínek Petr 1944 TRU   3 587 Stříbrný regionální mistr
135 Leitermannová Lucie 2182 BKP W 3 307 Bronzový regionální mistr
136 Netuka Jiří 741 SEV S 3 066 Bronzový regionální mistr
137 Kulišan Jiří 54 BKP S 3 038 Bronzový regionální mistr
138 Žiak Matej 2848 HAV   2 700 Bronzový klubový mistr
139 Černý Vratislav 1436 BKP   2 659 Bronzový klubový mistr
140 Kokot Joanna 3424 HAV JW 2 646 Klubový mistr
141 Täuber Jiří 1394 CBM S 2 544 Zlatý klubový mistr
142 Valášková Markéta 2263 HAV W 2 372 Stříbrný regionální mistr
143 Walach Ivo 3043 HAV Y 2 244 Bronzový klubový mistr
144 Walach Vít 2877 HAV Y 2 242 Bronzový klubový mistr
145 Romanowski Čeněk 2873 HAV Y 2 235 Klubový mistr
146 Janeček Miloslav 1958 TRU   2 142 Regionální mistr
147 Novotný Jan 2431 UHR   2 051 Stříbrný regionální mistr
148 Hora Jakub 2840 CHB   2 004 Klubový mistr
149 Křivánek Jiří 737 SEV S 1 972 Bronzový regionální mistr
150 Täuberová Zdeňka 1395 CBM W 1 610 Stříbrný klubový mistr
151 Vajda Tomáš 2765 CHB J 1 225 Bronzový klubový mistr
152 Klhůfek Vojtěch 2971 HAV Y 998 Klubový mistr
153 Stareček Ivan 2086 HAV   845 Stříbrný klubový mistr
154 Pszczolka Petr 2723 HAV   800 Bronzový klubový mistr
155 Maršíková Helena 1865 BKP W 280 Stříbrný regionální mistr
156 Sigmund Martin 2194 CBM   276 Stříbrný regionální mistr
157 Králík Michal 801 UHR   260 Stříbrný klubový mistr
158 Pešout Jan 144 BKP S 209 Stříbrný klubový mistr
159 Plhal Petr 146 BKP S 201 Stříbrný klubový mistr
160 Molák Jiří 2322 BKP S 195 Bronzový klubový mistr
161 Chotaš Jiří 2352 TRU   155 Bronzový klubový mistr
162 Petřík Jan 2859 HAV S 141 Klubový mistr
163 Martynková Jana 2401 TRU W 136 Bronzový regionální mistr
164 Janíková Lenka 2940 UHR YW 131 Klubový mistr
165 Zatloukal Jakub 3061 HAV Y 130 Klubový kandidát
166 Lančová Milena 1131 BKP SW 120 Bronzový regionální mistr
167 Mráz Jiří 2722 HAV   101 Klubový mistr
168 Veselka Michal 2767 BKP J 98 Bronzový klubový mistr
169 Jiránek Josef 460 SEV S 96 Stříbrný klubový mistr
170 Ertnerová Markéta 608 TRU SW 72 Zlatý klubový mistr
171 Riedl Jan 2965 UHR Y 70 Klubový mistr
172 Picmausová Olga 618 TRU SW 58 Bronzový klubový mistr
173 Vachtarčíková Nikol 3098 HAV KW 58 Klubový kandidát
174 Nymš Martin 2190 TRU   56 Stříbrný klubový mistr
175 Vágner Jiří 2708 TRU S 54 Bronzový klubový mistr
176 Urbanczyk Štěpán 3062 HAV Y 53 Pokročilý
177 Vančuřík Jan 2824 BRN S 53 Klubový mistr
178 Henzlová Irena 2484 PAR SW 52 Klubový mistr
179 Vlach Daniel 2157 UHR   51 Bronzový klubový mistr
180 Vlachová Zuzana 2744 UHR W 51 Bronzový klubový mistr
181 Hauschwitz Albert 399 BRN S 51 Adept
182 Sedral Jiří 626 TRU S 50 Bronzový klubový mistr
183 Kubišta Karel 614 TRU S 50 Klubový mistr
184 Coňková Marcela 2861 BKP SW 48 Klubový mistr
185 Lysek Matyáš 3246 HAV K 42 Klubový kandidát
186 Krása Mikuláš 3236 BKP K 36 Klubový kandidát
187 Benák Jaroslav 1087 BKP   33 Zlatý klubový mistr
188 Talpa Vlastislav 104 BKP S 32 Stříbrný klubový mistr
189 Zieleniec Wlodzimierz 2540 BKP S 32 Stříbrný klubový mistr
190 Juřík Vlastimil 2159 UHR   29 Bronzový klubový mistr
191 Jelínková Lucia 2189 TRU W 28 Stříbrný regionální mistr
192 Gerhardová Jiřina 2505 HER W 27 Bronzový klubový mistr
193 Píšová Verica 2476 CBM W 27 Bronzový klubový mistr
194 Albrechtová Zuzana 2093 CBM SW 27 Bronzový klubový mistr
195 Nováčková Marta 531 HAV SW 27 Stříbrný klubový mistr
196 Němčíková Lucie 3201 HAV KW 26 Pokročilý
197 Ručná Iva 3052 BRN SW 24 Pokročilý
198 Ručný Jiří 3053 BRN S 24 Pokročilý
199 Krátký Jan 1344 HER S 24 Bronzový klubový mistr
200 Kypta Václav 1170 CBM   23 Bronzový klubový mistr
201 Rečičárová Karolína 3250 HAV KW 22 Adept
202 Klímová Hana 2098 BKP W 20 Bronzový klubový mistr
203 Mališová Cassie 2843 UHR SW 20 Klubový mistr
204 Mališ Petr 2844 UHR S 20 Klubový mistr
205 Petrovics Jakub 3042 HAV Y 16 Pokročilý
206 Koudelka Lev 3059 BRN S 12 Klubový kandidát
207 Očadlík Jiří 3063 BRN S 12 Klubový mistr
208 Tůma Lubomír 3045 BRN   12 Klubový kandidát
209 Simpson Tony 3046 BRN S 12 Klubový kandidát
210 Rosolová Marie 2649 BKP SW 11 Bronzový klubový mistr
211 Herout Josef 521 HAV S 10 Stříbrný klubový mistr
212 Tomáštíková Julie 2785 UHR JW 10 Klubový mistr
213 Kolářová Eva 3108 SEV SW 10 Pokročilý
214 Šmitberský Antonín 3188 SEV   10 Pokročilý
215 Horna Pavel 3243 JMB   8 Nováček
216 Škoda Pavel 3263 JMB   8 Adept
217 Johnová Jana 3264 JMB W 8 Adept
218 Zítková Jana 3265 JMB SW 8 Nováček
219 Pšeničková Jana 3266 JMB W 8 Nováček
220 Janoušek Jiří 3364 JMB S 8 Nováček
221 Novotná Anna 1343 HER W 8 Stříbrný klubový mistr
222 Kunert Miroslav 525 HAV S 8 Stříbrný klubový mistr
223 Zuzaňák Tomáš 2872 HAV Y 8 Klubový kandidát
224 Vyoralová Zoša 2449 BKP SW 8 Klubový mistr
225 Kotěšovcová Jitka 1990 BKP SW 8 Stříbrný klubový mistr
226 Petrovský Mario 1736 BKP S 8 Stříbrný klubový mistr
227 Miklovič Matúš 2946 HAV J 6 Pokročilý
228 Drozd Matěj 3245 HAV K 6 Adept
229 Novotný Josef 1345 HER S 6 Bronzový klubový mistr
230 Honzáková Lenka 3137 KW 6 Adept
231 Karlík Petr 3349 K 6 Adept
232 Volhejnová Marie 883 TRU SW 6 Bronzový klubový mistr
233 Blažo Josef 2737 TRU S 5 Klubový mistr
234 Plosová Anna 2094 CBM SW 4 Klubový mistr
235 Polanský Vlastimil 416 BRN S 4 Regionální mistr
236 Macho Marek 2945 HAV J 3 Klubový kandidát
237 Tatranský Ivan 2747 HAV S 3 Klubový mistr
238 Bečka Jiří 1864 BKP S 3 Stříbrný klubový mistr
239 Gucklerová Katarina 2627 BKP SW 3 Bronzový klubový mistr
240 Gerychová Libuše 2529 BKP SW 2 Bronzový klubový mistr
241 Urban Jan 277 ŽK S 2 Stříbrný klubový mistr
 

Děkujeme našim partnerům za jejich podporu při propagaci bridže, organizaci soutěží a podpoře našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

I Vy se můžete stát našim partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů. 

Funbridge
Moravskoslezký kraj
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Česká Asociace Univerzitního Sportu
TENAK holdings
Bridgescanner