Český bridžový svaz

  • Žebříček
  • Zveřejněno 1. září 2020
  • Lucie Kohutová

Ranking - září 2020

Ranking - září 2020

Otakar Svoboda vede ranking na začátku září.

Vzhledem k tomu, že v posledním čtvrtletí se neuskutečnily žádné turnaje, za které by členové ČBS mohli získat stříbrné body, má aktuální ranking pouze orientační charakter.

Na druhém místě je Daniela Hnátová, která je zároveň nejlepší ženou. Třetí je Milan Macura. Nejlepším juniorem je na 11. místě Lukáš Kolek, nejlepším dorostencem 24. Zdeněk Tomis a nejlepším žákem zůstává 121. Filip Chrobok.

# Jméno Leg. Klub Kat. KB Výkonnostní třída
1
Svoboda Otakar 341 BKP S 153 444 Stříbrný velmistr
2 Hnátová Daniela 187 BKP W 148 099 Zlatý národní mistr
3 Macura Milan 1933   146 872 Stříbrný národní mistr
4 Šlemr Jakub 2290 BKP   125 869 Zlatý národní mistr
5 Medlín Jiří 2304 BKP   119 614 Zlatý regionální mistr
6 Žylka Kamil 2346 UHR   118 018 Národní mistr
7 Martynek Jan 1893 BKP   117 679 Zlatý národní mistr
8 Medlín Aleš 1333   116 204 Národní mistr
9 Vozábal David 1868 BKP   114 814 Bronzový velmistr
10 Svobodová Pavla 342 BKP SW 108 272 Bronzový národní mistr
11 Kolek Lukáš 2672 HAV J 106 771 Stříbrný regionální mistr
12 Bahník Ondřej 2095 CHB   101 226 Bronzový národní mistr
13 Klemš Erik 2696 HAV J 100 104 Stříbrný regionální mistr
14 Scháňka Martin 2683   96 169 Národní mistr
15 Melčák Martin 2712 HAV J 90 215 Stříbrný regionální mistr
16 Erdeová Jana 301 BKP W 89 465 Zlatý národní mistr
17 Kopřiva Jiří 52 BKP S 82 493 Velmistr
18 Kohutová Lucie 2733 HAV JW 80 154 Stříbrný regionální mistr
19 Spálovský Luboš 1761 BKP   79 317 Národní mistr
20 Janas Adam 2491 HAV   77 479 Stříbrný regionální mistr
21 Králík František 2154 UHR   69 640 Zlatý regionální mistr
22 Pulkrab Petr 1734 CBM   68 404 Stříbrný národní mistr
23 Kopecký Michal 2292   68 253 Stříbrný národní mistr
24 Tomis Zdeněk 2876 HAV Y 67 297 Bronzový regionální mistr
25 Volhejn Vít 280   66 496 Bronzový národní mistr
26 Vojtík Jakub 2702 HAV J 63 328 Stříbrný regionální mistr
27 Hájková Soňa 2380 HAV W 58 450 Zlatý regionální mistr
28 Žmak Maxim 2882 CHB   57 377 Bronzový regionální mistr
29 Pavlík Lukáš 1329 BKP   56 207 Bronzový národní mistr
30 Diamant Jan 289 BKP S 54 178 Národní mistr
31 Bahníková Eva 337 BKP W 53 396 Velmistr
32 Kupková Lucie 878 BKP W 52 889 Zlatý regionální mistr
33 Zajíček Bohumír 1747 BKP   52 826 Národní mistr
34 Textor Michael 33 BKP S 52 477 Bronzový národní mistr
35 Botur Michael 2676 HAV J 49 012 Stříbrný regionální mistr
36 Volhejn Petr 2909 Y 46 391 Zlatý klubový mistr
37 Vachtarčík Daniel 2343 HAV   45 670 Zlatý regionální mistr
38 Nulíček Vladimír 1188 BKP   42 964 Bronzový národní mistr
39 Emmer Jiří 2108 BKP   42 483 Zlatý regionální mistr
40 Humpál Michael 2523 CBM   39 499 Stříbrný regionální mistr
41 Schulzová Kristýna 2622 BKP W 39 262 Bronzový regionální mistr
42 Macurová Michaela 2239 W 36 081 Bronzový regionální mistr
43 Laštovička Zdeněk 196 BKP   34 807 Zlatý regionální mistr
44 Bahník Petr 695 BKP S 34 260 Velmistr
45 Králík Jan 2452 UHR   32 442 Stříbrný regionální mistr
46 Bouřa Patrik 2701 UHR J 32 021 Stříbrný regionální mistr
47 Kopecká Karolína 2153 UHR W 31 376 Zlatý regionální mistr
48 Fořtová Eva 1985 BKP W 29 927 Zlatý regionální mistr
49 Kyptová Monika 1393 CBM W 29 622 Stříbrný regionální mistr
50 Pivnička Jan 2404 BRN S 28 313 Národní mistr
51 Horáček Josef 610 TRU S 27 323 Stříbrný regionální mistr
52 Fořt Tomáš 703 PAR S 27 011 Stříbrný národní mistr
53 Machát Vladimír 320 BKP S 26 907 Stříbrný regionální mistr
54 Erde Alexander 39 BKP S 23 945 Stříbrný národní mistr
55 Holý Jaroslav 892 BKP   22 393 Zlatý regionální mistr
56 Mašek Jan 3070 BKP   21 327 Zlatý klubový mistr
57 Krása Ondřej 1728 BKP   20 658 Zlatý regionální mistr
58 Hozda Miloš 612 TRU   20 283 Stříbrný regionální mistr
59 Mašek Jiří 323 BKP S 20 048 Národní mistr
60 Kulišanová Jarmila 55 BKP SW 19 954 Stříbrný regionální mistr
61 Škalda Jan 1825 TRU   19 851 Bronzový regionální mistr
62 Lapčíková Renata 2760 UHR W 19 760 Regionální mistr
63 Medlínová Blanka 325 BKP SW 19 369 Stříbrný regionální mistr
64 Dolanská Veronika 2838 PAR JW 18 426 Stříbrný klubový mistr
65 Baláš Jiří 1842 TRU   17 942 Stříbrný regionální mistr
66 Hruška František 2881 PAR S 17 717 Bronzový regionální mistr
67 Bušek Vladimír 2146 UHR   17 302 Stříbrný regionální mistr
68 Kupková Barbora 2890 BKP JW 16 425 Stříbrný klubový mistr
69 Filip Anatol 1502 BKP S 15 938 Bronzový národní mistr
70 Teňak Pavel 3024   14 704 Stříbrný klubový mistr
71 Stupka Petr 198 BKP   14 612 Stříbrný regionální mistr
72 Barnet Lukáš 2264 CHB   13 597 Zlatý regionální mistr
73 Šklíba Milan 725 PAR S 13 501 Zlatý regionální mistr
74 Hájek Jaroslav 2031 HAV   13 137 Stříbrný regionální mistr
75 Hubená Jana 1723 BKP W 12 958 Stříbrný klubový mistr
76 Hubený Petr 82 BKP   12 950 Stříbrný klubový mistr
77 Kaštovský Ondřej 2832 HAV Y 12 773 Bronzový klubový mistr
78 Maňák Jaroslav 664 CBM S 12 352 Stříbrný regionální mistr
79 Vajdová Pavlína 2062 CHB W 12 317 Stříbrný regionální mistr
80 Lusk Jan 2354 CHB   12 249 Zlatý klubový mistr
81 Schulzová Věra 1981 BKP W 12 158 Bronzový regionální mistr
82 Ertner Jan 607 TRU S 11 968 Stříbrný regionální mistr
83 Vondřich Vladimír 70 BKP S 11 452 Zlatý regionální mistr
84 Vrkoč Petr 669 BKP S 11 357 Zlatý regionální mistr
85 Pyszko Adam 2871 HAV Y 11 356 Stříbrný klubový mistr
86 Kuk Richard 313 BKP   11 149 Stříbrný regionální mistr
87 Raboch Pavel 1782 BKP   10 946 Regionální mistr
88 Böhmová Jiřina 1818 BKP SW 10 627 Regionální mistr
89 Martynek Jan 714 PAR S 9 717 Zlatý regionální mistr
90 Štrbová Barbora 2880 UHR W 8 864 Stříbrný klubový mistr
91 Kindl Jan 3005 J 8 805 Bronzový klubový mistr
92 Kvaček Robert 3004 J 8 801 Bronzový klubový mistr
93 Číža Miroslav 999 BKP   8 583 Stříbrný regionální mistr
94 Kolínský Viktor 49 BKP S 8 583 Bronzový národní mistr
95 Haman Aleš 394 BRN S 8 576 Zlatý regionální mistr
96 Diblík Rudolf 699 PAR S 8 459 Stříbrný regionální mistr
97 Navrátil František 718 PAR S 8 444 Stříbrný regionální mistr
98 Literák Lubomír 57 BKP S 8 396 Stříbrný regionální mistr
99 Němčík Daniel 2834 HAV Y 8 162 Bronzový klubový mistr
100 Frabša Zdeněk 926   8 002 Národní mistr
101 Varmužová Kateřina 2383 BRN W 7 562 Bronzový regionální mistr
102 Pojman Miloslav 2396 CHB   7 402 Bronzový regionální mistr
103 Hebák Petr 10 S 7 340 Bronzový národní mistr
104 Hlaváč Jan 2048 CHB   7 332 Bronzový regionální mistr
105 Ježková Anna 2573 CHB W 7 302 Regionální mistr
106 Franz Milan 704 PAR S 7 280 Národní mistr
107 Suchá Eva 1347 BKP W 7 187 Bronzový regionální mistr
108 Hradil Miroslav 44 BKP S 6 916 Zlatý regionální mistr
109 Černá Anna Marie 2464 CHB W 6 184 Stříbrný regionální mistr
110 Tomčíková Zdena 180 BKP SW 6 143 Zlatý regionální mistr
111 Illa Zdeněk 708 PAR S 5 877 Národní mistr
112 Otradovcová Zuzana 2784 UHR YW 5 562 Stříbrný klubový mistr
113 Kurka Josef 314 BKP   5 188 Stříbrný národní mistr
114 Fanfulová Jitka 2715 UHR W 5 157 Zlatý klubový mistr
115 Ocylok Dominika 3399 HAV JW 5 038 Bronzový klubový mistr
116 Kálal Jiří 262 TRU S 4 863 Regionální mistr
117 Petera Josef 272 TRU   4 829 Bronzový regionální mistr
118 Teichmann Lukáš 2462 HAV   4 724 Bronzový regionální mistr
119 Sikora Pavel 2471 HAV   4 713 Stříbrný klubový mistr
120 Štulc Jiří 31 BKP S 4 643 Národní mistr
121 Chrobok Filip 3092 HAV K 4 530 Bronzový klubový mistr
122 Kubšovský Ludvík 739 SEV S 4 272 Bronzový regionální mistr
123 Jabornický Pavel 458 SEV S 4 270 Bronzový regionální mistr
124 Winter Josef 425 BRN S 3 505 Stříbrný regionální mistr
125 Leitermann Ondřej 2735   3 261 Stříbrný klubový mistr
126 Rubáč Tomáš 1389 BKP   3 215 Bronzový regionální mistr
127 Tomáš Jiří 534 HAV S 3 213 Bronzový regionální mistr
128 Tyč Ondřej 1843 TRU   3 065 Bronzový regionální mistr
129 Netuka Jiří 741 SEV S 3 046 Bronzový regionální mistr
130 Kulišan Jiří 54 BKP S 3 018 Bronzový regionální mistr
131 Kokot Joanna 3424 HAV JW 2 646 Klubový mistr
132 Bahník Miloš 694 PAR S 2 567 Bronzový národní mistr
133 Valášková Markéta 2263 HAV W 2 359 Stříbrný regionální mistr
134 Walach Ivo 3043 HAV Y 2 218 Bronzový klubový mistr
135 Romanowski Čeněk 2873 HAV Y 2 202 Klubový mistr
136 Walach Vít 2877 HAV Y 2 197 Bronzový klubový mistr
137 Janeček Miloslav 1958 TRU   2 142 Regionální mistr
138 Novotný Jan 2431 UHR   2 047 Stříbrný regionální mistr
139 Täuber Jiří 1394 CBM S 2 025 Zlatý klubový mistr
140 Posledník Přemysl 1895 CHB   1 917 Stříbrný regionální mistr
141 Černý Vratislav 1436 BKP   1 865 Bronzový klubový mistr
142 Podolský Jaroslav 881 TRU   1 801 Bronzový klubový mistr
143 Žiak Matej 2848 HAV   1 800 Bronzový klubový mistr
144 Jelínek Petr 1944 TRU   1 787 Stříbrný regionální mistr
145 Täuberová Zdeňka 1395 CBM W 1 557 Stříbrný klubový mistr
146 Hora Jakub 2840 CHB   1 352 Klubový mistr
147 Křivánek Jiří 737 SEV S 1 336 Bronzový regionální mistr
148 Vajda Tomáš 2765 CHB J 1 225 Bronzový klubový mistr
149 Fridrich Tomáš 2783 UHR Y 1 093 Bronzový klubový mistr
150 Klhůfek Vojtěch 2971 HAV Y 974 Klubový mistr
151 Stareček Ivan 2086 HAV   822 Stříbrný klubový mistr
152 Pszczolka Petr 2723 HAV   784 Bronzový klubový mistr
153 Pírek Zdeněk 1374 CHB   488 Stříbrný regionální mistr
154 Leitermannová Lucie 2182 BKP W 356 Bronzový regionální mistr
155 Maršíková Helena 1865 BKP W 280 Stříbrný regionální mistr
156 Sigmund Martin 2194 CBM   272 Stříbrný regionální mistr
157 Králík Michal 801 UHR   203 Stříbrný klubový mistr
158 Chotaš Jiří 2352 TRU   145 Bronzový klubový mistr
159 Molák Jiří 2322 BKP S 138 Bronzový klubový mistr
160 Petřík Jan 2859 HAV S 132 Klubový mistr
161 Janíková Lenka 2940 UHR YW 127 Klubový mistr
162 Pešout Jan 144 BKP S 114 Stříbrný klubový mistr
163 Zatloukal Jakub 3061 HAV Y 108 Klubový kandidát
164 Plhal Petr 146 BKP S 106 Stříbrný klubový mistr
165 Martynková Jana 2401 TRU W 100 Bronzový regionální mistr
166 Veselka Michal 2767 BKP J 98 Bronzový klubový mistr
167 Mráz Jiří 2722 HAV   96 Klubový mistr
168 Jiránek Josef 460 SEV S 96 Stříbrný klubový mistr
169 Lančová Milena 1131 BKP SW 84 Bronzový regionální mistr
170 Riedl Jan 2965 UHR Y 62 Klubový mistr
171 Ertnerová Markéta 608 TRU SW 60 Zlatý klubový mistr
172 Vachtarčíková Nikol 3098 HAV KW 58 Klubový kandidát
173 Nymš Martin 2190 TRU   56 Stříbrný klubový mistr
174 Vančuřík Jan 2824 BRN S 53 Klubový mistr
175 Picmausová Olga 618 TRU SW 52 Bronzový klubový mistr
176 Hauschwitz Albert 399 BRN S 51 Adept
177 Henzlová Irena 2484 PAR SW 44 Klubový mistr
178 Vágner Jiří 2708 TRU S 42 Bronzový klubový mistr
179 Vlach Daniel 2157 UHR   39 Bronzový klubový mistr
180 Vlachová Zuzana 2744 UHR W 39 Bronzový klubový mistr
181 Urbanczyk Štěpán 3062 HAV Y 39 Pokročilý
182 Lysek Matyáš 3246 HAV K 38 Klubový kandidát
183 Benák Jaroslav 1087 BKP   33 Zlatý klubový mistr
184 Talpa Vlastislav 104 BKP S 32 Stříbrný klubový mistr
185 Zieleniec Wlodzimierz 2540 BKP S 32 Stříbrný klubový mistr
186 Sedral Jiří 626 TRU S 32 Bronzový klubový mistr
187 Kubišta Karel 614 TRU S 32 Klubový mistr
188 Krása Mikuláš 3236 BKP K 30 Klubový kandidát
189 Coňková Marcela 2861 BKP SW 29 Klubový mistr
190 Juřík Vlastimil 2159 UHR   29 Bronzový klubový mistr
191 Jelínková Lucia 2189 TRU W 28 Stříbrný regionální mistr
192 Němčíková Lucie 3201 HAV KW 26 Pokročilý
193 Ručná Iva 3052 BRN SW 24 Pokročilý
194 Ručný Jiří 3053 BRN S 24 Pokročilý
195 Rečičárová Karolína 3250 HAV KW 22 Pokročilý
196 Píšová Verica 2476 CBM W 21 Bronzový klubový mistr
197 Albrechtová Zuzana 2093 CBM SW 21 Bronzový klubový mistr
198 Kypta Václav 1170 CBM   19 Bronzový klubový mistr
199 Nováčková Marta 531 HAV SW 16 Stříbrný klubový mistr
200 Gerhardová Jiřina 2505 HER W 16 Bronzový klubový mistr
201 Petrovics Jakub 3042 HAV Y 13 Pokročilý
202 Koudelka Lev 3059 BRN S 12 Klubový kandidát
203 Očadlík Jiří 3063 BRN S 12 Klubový mistr
204 Tůma Lubomír 3045 BRN   12 Klubový kandidát
205 Simpson Tony 3046 BRN S 12 Klubový kandidát
206 Rosolová Marie 2649 BKP SW 11 Bronzový klubový mistr
207 Herout Josef 521 HAV S 10 Stříbrný klubový mistr
208 Tomáštíková Julie 2785 UHR JW 10 Klubový mistr
209 Kolářová Eva 3108 SEV SW 10 Pokročilý
210 Šmitberský Antonín 3188 SEV   10 Pokročilý
211 Horna Pavel 3243 JMB   8 Nováček
212 Škoda Pavel 3263 JMB   8 Pokročilý
213 Johnová Jana 3264 JMB W 8 Adept
214 Zítková Jana 3265 JMB SW 8 Nováček
215 Pšeničková Jana 3266 JMB W 8 Nováček
216 Janoušek Jiří 3364 JMB S 8 Nováček
217 Vyoralová Zoša 2449 BKP SW 8 Klubový mistr
218 Kotěšovcová Jitka 1990 BKP SW 8 Stříbrný klubový mistr
219 Petrovský Mario 1736 BKP S 8 Stříbrný klubový mistr
220 Klímová Hana 2098 BKP W 6 Bronzový klubový mistr
221 Drozd Matěj 3245 HAV K 6 Adept
222 Mališová Cassie 2843 UHR SW 6 Klubový mistr
223 Mališ Petr 2844 UHR S 6 Klubový mistr
224 Honzáková Lenka 3137 KW 6 Adept
225 Karlík Petr 3349 K 6 Adept
226 Novotná Anna 1343 HER W 5 Stříbrný klubový mistr
227 Krátký Jan 1344 HER S 5 Bronzový klubový mistr
228 Zuzaňák Tomáš 2872 HAV Y 5 Klubový kandidát
229 Polanský Vlastimil 416 BRN S 4 Regionální mistr
230 Novotný Josef 1345 HER S 4 Bronzový klubový mistr
231 Blažo Josef 2737 TRU S 3 Klubový mistr
232 Gucklerová Katarina 2627 BKP SW 3 Bronzový klubový mistr
233 Bečka Jiří 1864 BKP S 3 Stříbrný klubový mistr
234 Gerychová Libuše 2529 BKP SW 2 Bronzový klubový mistr
235 Volhejnová Marie 883 TRU SW 2 Bronzový klubový mistr
236 Urban Jan 277 ŽK S 2 Stříbrný klubový mistr
 

Děkujeme našim partnerům za jejich podporu při propagaci bridže, organizaci soutěží a podpoře našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

I Vy se můžete stát našim partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů. 

Funbridge
Moravskoslezký kraj
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Česká Asociace Univerzitního Sportu
TENAK holdings
Bridgescanner