Český bridžový svaz

  • Žebříček
  • Zveřejněno 1. října 2020
  • Lucie Kohutová

Ranking - říjen 2020

Ranking - říjen 2020

Otakar Svoboda vede ranking na začátku října.

Na druhém místě je Milan Macura. Třetí je Daniela Hnátová, která je zároveň nejlepší ženou. Nejlepším juniorem je na 12. místě Lukáš Kolek, nejlepším dorostencem 25. Zdeněk Tomis a nejlepším žákem 116. Filip Chrobok.

# Jméno Leg. Klub Kat. KB Výkonnostní třída
1
Svoboda Otakar 341 BKP S 153 776 Stříbrný velmistr
2 Macura Milan 1933   152 322 Stříbrný národní mistr
3 Hnátová Daniela 187 BKP W 150 853 Zlatý národní mistr
4 Šlemr Jakub 2290 BKP   143 194 Zlatý národní mistr
5 Žylka Kamil 2346 UHR   126 599 Národní mistr
6 Medlín Aleš 1333   124 326 Národní mistr
7 Medlín Jiří 2304 BKP   123 859 Zlatý regionální mistr
8 Vozábal David 1868 BKP   120 908 Bronzový velmistr
9 Martynek Jan 1893 BKP   112 348 Zlatý národní mistr
10 Svobodová Pavla 342 BKP SW 104 536 Bronzový národní mistr
11 Bahník Ondřej 2095 CHB   102 185 Bronzový národní mistr
12 Kolek Lukáš 2672 HAV J 97 549 Stříbrný regionální mistr
13 Klemš Erik 2696 HAV J 95 634 Stříbrný regionální mistr
14 Scháňka Martin 2683   92 768 Národní mistr
15 Erdeová Jana 301 BKP W 89 299 Zlatý národní mistr
16 Melčák Martin 2712 HAV J 81 415 Stříbrný regionální mistr
17 Kopřiva Jiří 52 BKP S 79 852 Velmistr
18 Kopecký Michal 2292   79 436 Stříbrný národní mistr
19 Kohutová Lucie 2733 HAV JW 78 361 Stříbrný regionální mistr
20 Pulkrab Petr 1734 CBM   78 207 Stříbrný národní mistr
21 Spálovský Luboš 1761 BKP   78 080 Národní mistr
22 Janas Adam 2491 HAV   71 437 Stříbrný regionální mistr
23 Volhejn Vít 280   66 417 Bronzový národní mistr
24 Králík František 2154 UHR   64 886 Zlatý regionální mistr
25 Tomis Zdeněk 2876 HAV Y 61 265 Bronzový regionální mistr
26 Textor Michael 33 BKP S 60 774 Bronzový národní mistr
27 Žmak Maxim 2882 CHB   60 266 Bronzový regionální mistr
28 Vojtík Jakub 2702 HAV J 59 887 Stříbrný regionální mistr
29 Diamant Jan 289 BKP S 59 330 Národní mistr
30 Pavlík Lukáš 1329 BKP   56 197 Bronzový národní mistr
31 Hájková Soňa 2380 HAV W 55 974 Zlatý regionální mistr
32 Kupková Lucie 878 BKP W 52 751 Zlatý regionální mistr
33 Bahníková Eva 337 BKP W 52 033 Velmistr
34 Zajíček Bohumír 1747 BKP   51 823 Národní mistr
35 Botur Michael 2676 HAV J 49 074 Stříbrný regionální mistr
36 Nulíček Vladimír 1188 BKP   44 639 Bronzový národní mistr
37 Vachtarčík Daniel 2343 HAV   43 196 Zlatý regionální mistr
38 Humpál Michael 2523 CBM   42 432 Stříbrný regionální mistr
39 Volhejn Petr 2909 Y 42 288 Zlatý klubový mistr
40 Emmer Jiří 2108 BKP   38 945 Zlatý regionální mistr
41 Schulzová Kristýna 2622 BKP W 37 203 Bronzový regionální mistr
42 Macurová Michaela 2239 W 35 427 Bronzový regionální mistr
43 Laštovička Zdeněk 196 BKP   34 648 Zlatý regionální mistr
44 Bahník Petr 695 BKP S 32 911 Velmistr
45 Kyptová Monika 1393 CBM W 32 557 Stříbrný regionální mistr
46 Fořtová Eva 1985 BKP W 29 927 Zlatý regionální mistr
47 Kopecká Karolína 2153 UHR W 29 373 Zlatý regionální mistr
48 Bouřa Patrik 2701 UHR J 29 244 Stříbrný regionální mistr
49 Medlínová Blanka 325 BKP SW 27 502 Stříbrný regionální mistr
50 Fořt Tomáš 703 PAR S 27 011 Stříbrný národní mistr
51 Horáček Josef 610 TRU S 26 871 Stříbrný regionální mistr
52 Pivnička Jan 2404 BRN S 26 426 Národní mistr
53 Machát Vladimír 320 BKP S 26 255 Stříbrný regionální mistr
54 Mašek Jiří 323 BKP S 26 093 Národní mistr
55 Teňak Pavel 3024   25 875 Stříbrný klubový mistr
56 Králík Jan 2452 UHR   23 868 Stříbrný regionální mistr
57 Erde Alexander 39 BKP S 22 087 Stříbrný národní mistr
58 Holý Jaroslav 892 BKP   21 629 Zlatý regionální mistr
59 Mašek Jan 3070 BKP   21 327 Zlatý klubový mistr
60 Kulišanová Jarmila 55 BKP SW 19 944 Stříbrný regionální mistr
61 Kaštovský Ondřej 2832 HAV Y 19 287 Stříbrný klubový mistr
62 Böhmová Jiřina 1818 BKP SW 18 494 Regionální mistr
63 Krása Ondřej 1728 BKP   18 310 Zlatý regionální mistr
64 Pyszko Adam 2871 HAV Y 17 866 Stříbrný klubový mistr
65 Kupková Barbora 2890 BKP JW 17 448 Stříbrný klubový mistr
66 Maňák Jaroslav 664 CBM S 17 282 Stříbrný regionální mistr
67 Hruška František 2881 PAR S 16 845 Bronzový regionální mistr
68 Lapčíková Renata 2760 UHR W 16 715 Regionální mistr
69 Škalda Jan 1825 TRU   16 318 Bronzový regionální mistr
70 Bušek Vladimír 2146 UHR   16 170 Stříbrný regionální mistr
71 Filip Anatol 1502 BKP S 15 938 Bronzový národní mistr
72 Hozda Miloš 612 TRU   15 897 Stříbrný regionální mistr
73 Dolanská Veronika 2838 PAR JW 15 457 Stříbrný klubový mistr
74 Schulzová Věra 1981 BKP W 14 828 Bronzový regionální mistr
75 Ertner Jan 607 TRU S 14 768 Stříbrný regionální mistr
76 Baláš Jiří 1842 TRU   14 678 Stříbrný regionální mistr
77 Stupka Petr 198 BKP   14 612 Stříbrný regionální mistr
78 Hájek Jaroslav 2031 HAV   14 390 Stříbrný regionální mistr
79 Raboch Pavel 1782 BKP   14 219 Regionální mistr
80 Barnet Lukáš 2264 CHB   12 682 Zlatý regionální mistr
81 Šklíba Milan 725 PAR S 12 629 Zlatý regionální mistr
82 Posledník Přemysl 1895 CHB   12 583 Stříbrný regionální mistr
83 Vajdová Pavlína 2062 CHB W 12 317 Stříbrný regionální mistr
84 Hubená Jana 1723 BKP W 12 149 Stříbrný klubový mistr
85 Hubený Petr 82 BKP   12 141 Stříbrný klubový mistr
86 Vondřich Vladimír 70 BKP S 11 451 Zlatý regionální mistr
87 Frabša Zdeněk 926   11 216 Národní mistr
88 Lusk Jan 2354 CHB   10 609 Zlatý klubový mistr
89 Martynek Jan 714 PAR S 9 709 Zlatý regionální mistr
90 Štrbová Barbora 2880 UHR W 8 864 Stříbrný klubový mistr
91 Kindl Jan 3005 J 8 799 Bronzový klubový mistr
92 Kvaček Robert 3004 J 8 795 Bronzový klubový mistr
93 Kolínský Viktor 49 BKP S 8 583 Bronzový národní mistr
94 Číža Miroslav 999 BKP   8 583 Stříbrný regionální mistr
95 Diblík Rudolf 699 PAR S 8 459 Stříbrný regionální mistr
96 Navrátil František 718 PAR S 8 441 Stříbrný regionální mistr
97 Literák Lubomír 57 BKP S 8 422 Stříbrný regionální mistr
98 Vrkoč Petr 669 BKP S 8 364 Zlatý regionální mistr
99 Haman Aleš 394 BRN S 8 222 Zlatý regionální mistr
100 Kuk Richard 313 BKP   8 157 Stříbrný regionální mistr
101 Němčík Daniel 2834 HAV Y 7 709 Bronzový klubový mistr
102 Pojman Miloslav 2396 CHB   7 402 Bronzový regionální mistr
103 Hebák Petr 10 S 7 340 Bronzový národní mistr
104 Hlaváč Jan 2048 CHB   7 332 Bronzový regionální mistr
105 Ježková Anna 2573 CHB W 7 302 Regionální mistr
106 Franz Milan 704 PAR S 7 280 Národní mistr
107 Suchá Eva 1347 BKP W 7 187 Bronzový regionální mistr
108 Varmužová Kateřina 2383 BRN W 7 103 Bronzový regionální mistr
109 Hradil Miroslav 44 BKP S 6 916 Zlatý regionální mistr
110 Černá Anna Marie 2464 CHB W 6 184 Stříbrný regionální mistr
111 Tomčíková Zdena 180 BKP SW 6 137 Zlatý regionální mistr
112 Jabornický Pavel 458 SEV S 6 026 Bronzový regionální mistr
113 Kubšovský Ludvík 739 SEV S 6 026 Bronzový regionální mistr
114 Illa Zdeněk 708 PAR S 5 877 Národní mistr
115 Otradovcová Zuzana 2784 UHR YW 5 574 Stříbrný klubový mistr
116 Chrobok Filip 3092 HAV K 5 404 Bronzový klubový mistr
117 Kurka Josef 314 BKP   5 188 Stříbrný národní mistr
118 Fanfulová Jitka 2715 UHR W 5 147 Zlatý klubový mistr
119 Ocylok Dominika 3399 HAV JW 5 038 Bronzový klubový mistr
120 Kálal Jiří 262 TRU S 4 863 Regionální mistr
121 Petera Josef 272 TRU   4 829 Bronzový regionální mistr
122 Teichmann Lukáš 2462 HAV   4 724 Bronzový regionální mistr
123 Sikora Pavel 2471 HAV   4 713 Stříbrný klubový mistr
124 Štulc Jiří 31 BKP S 4 643 Národní mistr
125 Winter Josef 425 BRN S 3 493 Stříbrný regionální mistr
126 Leitermann Ondřej 2735   3 261 Stříbrný klubový mistr
127 Rubáč Tomáš 1389 BKP   3 215 Bronzový regionální mistr
128 Tomáš Jiří 534 HAV S 3 213 Bronzový regionální mistr
129 Walach Ivo 3043 HAV Y 3 080 Bronzový klubový mistr
130 Tyč Ondřej 1843 TRU   3 065 Bronzový regionální mistr
131 Netuka Jiří 741 SEV S 3 051 Bronzový regionální mistr
132 Kulišan Jiří 54 BKP S 3 008 Bronzový regionální mistr
133 Kokot Joanna 3424 HAV JW 2 646 Klubový mistr
134 Valášková Markéta 2263 HAV W 2 359 Stříbrný regionální mistr
135 Janeček Miloslav 1958 TRU   2 142 Regionální mistr
136 Romanowski Čeněk 2873 HAV Y 2 118 Klubový mistr
137 Novotný Jan 2431 UHR   2 047 Stříbrný regionální mistr
138 Walach Vít 2877 HAV Y 2 045 Bronzový klubový mistr
139 Černý Vratislav 1436 BKP   1 865 Bronzový klubový mistr
140 Podolský Jaroslav 881 TRU   1 801 Bronzový klubový mistr
141 Žiak Matej 2848 HAV   1 800 Bronzový klubový mistr
142 Jelínek Petr 1944 TRU   1 787 Stříbrný regionální mistr
143 Lysek Matyáš 3246 HAV K 1 752 Klubový mistr
144 Bahník Miloš 694 PAR S 1 721 Bronzový národní mistr
145 Hora Jakub 2840 CHB   1 355 Klubový mistr
146 Křivánek Jiří 737 SEV S 1 339 Bronzový regionální mistr
147 Täuber Jiří 1394 CBM S 1 313 Zlatý klubový mistr
148 Vajda Tomáš 2765 CHB J 1 225 Bronzový klubový mistr
149 Fridrich Tomáš 2783 UHR Y 1 089 Bronzový klubový mistr
150 Klhůfek Vojtěch 2971 HAV Y 974 Klubový mistr
151 Täuberová Zdeňka 1395 CBM W 835 Stříbrný klubový mistr
152 Stareček Ivan 2086 HAV   621 Stříbrný klubový mistr
153 Pszczolka Petr 2723 HAV   577 Bronzový klubový mistr
154 Pírek Zdeněk 1374 CHB   488 Stříbrný regionální mistr
155 Leitermannová Lucie 2182 BKP W 338 Bronzový regionální mistr
156 Maršíková Helena 1865 BKP W 280 Stříbrný regionální mistr
157 Sigmund Martin 2194 CBM   272 Stříbrný regionální mistr
158 Králík Michal 801 UHR   148 Stříbrný klubový mistr
159 Chotaš Jiří 2352 TRU   145 Bronzový klubový mistr
160 Molák Jiří 2322 BKP S 132 Bronzový klubový mistr
161 Petřík Jan 2859 HAV S 115 Klubový mistr
162 Pešout Jan 144 BKP S 114 Stříbrný klubový mistr
163 Zatloukal Jakub 3061 HAV Y 108 Klubový kandidát
164 Plhal Petr 146 BKP S 106 Stříbrný klubový mistr
165 Martynková Jana 2401 TRU W 100 Bronzový regionální mistr
166 Veselka Michal 2767 BKP J 98 Bronzový klubový mistr
167 Mráz Jiří 2722 HAV   96 Klubový mistr
168 Jiránek Josef 460 SEV S 96 Stříbrný klubový mistr
169 Krása Mikuláš 3236 BKP K 92 Klubový kandidát
170 Galbavý Štěpán 2244 BKP   90 Bronzový regionální mistr
171 Janíková Lenka 2940 UHR YW 88 Klubový mistr
172 Lančová Milena 1131 BKP SW 84 Bronzový regionální mistr
173 Vachtarčíková Nikol 3098 HAV KW 61 Klubový kandidát
174 Ertnerová Markéta 608 TRU SW 60 Zlatý klubový mistr
175 Nymš Martin 2190 TRU   56 Stříbrný klubový mistr
176 Karlík Petr 3349 K 55 Pokročilý
177 Picmausová Olga 618 TRU SW 52 Bronzový klubový mistr
178 Vančuřík Jan 2824 BRN S 50 Klubový mistr
179 Henzlová Irena 2484 PAR SW 44 Klubový mistr
180 Vágner Jiří 2708 TRU S 42 Bronzový klubový mistr
181 Honzáková Lenka 3137 KW 40 Adept
182 Hauschwitz Albert 399 BRN S 40 Adept
183 Urbanczyk Štěpán 3062 HAV Y 39 Pokročilý
184 Riedl Jan 2965 UHR Y 35 Klubový mistr
185 Benák Jaroslav 1087 BKP   33 Zlatý klubový mistr
186 Talpa Vlastislav 104 BKP S 32 Stříbrný klubový mistr
187 Zieleniec Wlodzimierz 2540 BKP S 32 Stříbrný klubový mistr
188 Sedral Jiří 626 TRU S 32 Bronzový klubový mistr
189 Kubišta Karel 614 TRU S 32 Klubový mistr
190 Coňková Marcela 2861 BKP SW 29 Klubový mistr
191 Němčíková Lucie 3201 HAV KW 29 Pokročilý
192 Ručná Iva 3052 BRN SW 24 Pokročilý
193 Ručný Jiří 3053 BRN S 24 Pokročilý
194 Rečičárová Karolína 3250 HAV KW 22 Pokročilý
195 Píšová Verica 2476 CBM W 21 Bronzový klubový mistr
196 Albrechtová Zuzana 2093 CBM SW 21 Bronzový klubový mistr
197 Vlach Daniel 2157 UHR   20 Bronzový klubový mistr
198 Vlachová Zuzana 2744 UHR W 20 Bronzový klubový mistr
199 Gerhardová Jiřina 2505 HER W 16 Bronzový klubový mistr
200 Jelínková Lucia 2189 TRU W 16 Stříbrný regionální mistr
201 Nováčková Marta 531 HAV SW 16 Stříbrný klubový mistr
202 Horna Pavel 3243 JMB   14 Nováček
203 Johnová Jana 3264 JMB W 14 Adept
204 Petrovics Jakub 3042 HAV Y 13 Pokročilý
205 Koudelka Lev 3059 BRN S 12 Klubový kandidát
206 Očadlík Jiří 3063 BRN S 12 Klubový mistr
207 Tůma Lubomír 3045 BRN   12 Klubový kandidát
208 Simpson Tony 3046 BRN S 12 Klubový kandidát
209 Kypta Václav 1170 CBM   11 Bronzový klubový mistr
210 Rosolová Marie 2649 BKP SW 11 Bronzový klubový mistr
211 Juřík Vlastimil 2159 UHR   11 Bronzový klubový mistr
212 Tomáštíková Julie 2785 UHR JW 10 Klubový mistr
213 Drozd Matěj 3245 HAV K 9 Adept
214 Kotěšovcová Jitka 1990 BKP SW 8 Stříbrný klubový mistr
215 Vyoralová Zoša 2449 BKP SW 8 Klubový mistr
216 Petrovský Mario 1736 BKP S 8 Stříbrný klubový mistr
217 Zítková Jana 3265 JMB SW 8 Nováček
218 Pšeničková Jana 3266 JMB W 8 Nováček
219 Janoušek Jiří 3364 JMB S 8 Nováček
220 Škoda Pavel 3263 JMB   8 Pokročilý
221 Kabourková Alena 3115 SEV SW 6 Adept
222 Šmitberský Antonín 3188 SEV   6 Pokročilý
223 Mrázková Vlasta 3191 SEV SW 6 Adept
224 Kolářová Eva 3108 SEV SW 6 Pokročilý
225 Mališová Cassie 2843 UHR SW 6 Klubový mistr
226 Mališ Petr 2844 UHR S 6 Klubový mistr
227 Klímová Hana 2098 BKP W 6 Bronzový klubový mistr
228 Vachtarčík Lukáš 3252 HAV K 6 Adept
229 Zuzaňák Tomáš 2872 HAV Y 5 Klubový kandidát
230 Novotná Anna 1343 HER W 5 Stříbrný klubový mistr
231 Krátký Jan 1344 HER S 5 Bronzový klubový mistr
232 Novotný Josef 1345 HER S 4 Bronzový klubový mistr
233 Olmer Adam 3102 K 3 Adept
234 Blažo Josef 2737 TRU S 3 Klubový mistr
235 Řezníčková Helena 3109 SEV SW 3 Nováček
236 Kolářová Alena 3107 SEV SW 3 Adept
237 Rájková Alena 3419 SEV SW 3 Nováček
238 Chuchút Josef 3427 SEV S 3 Nováček
239 Nováková Eva 3443 ŽK SW 3 Nováček
240 Mucha Luboš 3488 ŽK   3 Nováček
241 Gucklerová Katarina 2627 BKP SW 3 Bronzový klubový mistr
242 Gillar Laura Luiza 3234 BKP KW 3 Pokročilý
243 Bečka Jiří 1864 BKP S 3 Stříbrný klubový mistr
244 Gerychová Libuše 2529 BKP SW 2 Bronzový klubový mistr
245 Urban Jan 277 ŽK S 2 Stříbrný klubový mistr
246 Volhejnová Marie 883 TRU SW 2 Bronzový klubový mistr
 

Děkujeme našim partnerům za jejich podporu při propagaci bridže, organizaci soutěží a podpoře našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

I Vy se můžete stát našim partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů. 

Funbridge
Moravskoslezký kraj
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Česká Asociace Univerzitního Sportu
TENAK holdings
Bridgescanner