• Informace ze soutěží
  • Zveřejněno 16. ledna 2022
  • Lucie Kohutová

1. liga - 1. kolo

Během víkendu 15.-16. 1. 2022 byla odehrána úvodní tři kola základní části 1. ligy. Po třech zápasech je v čele průběžné tabulky družstvo Baník Havířov VV. S těsným odstupem následuje tým Logik Havířov, na 3. místě se nachází pražský Acol.
Prezentační server je v poruše.
Dokumentace 3. kola
Prezentace výsledků

• Zveřejněno 10. ledna 2022

2. liga - 1. kolo

Během víkendu 8.-9. 1. 2022 byla odehrána úvodní tři kola základní části 2. ligy. Po třech zápasech je v čele průběžné tabulky družstvo Triga. S těsným odstupem následuje tým SUKL, s o něco větším pak ESO.

• Zveřejněno 25. prosince 2021

Winter 2021 BIC na Funbridge

Od 11. do 20. prosince probíhalo zimní Bridge International Championships. 50 nejlepších hráčů získalo právo se účastnit All-Star Bridge International Championships příští léto. Z českých hráčů se toto povedlo Milanu Macurovi, který skončil ve finále na 45. místě s 60,27 %.

• Zveřejněno 19. prosince 2021

Funbridge turnaj pro české juniory

V pondělí 29. listopadu odstartovala zkušební verze privátních Funbridge turnajů pro české bridžisty mládežnických kategorií. V týdenních intervalech měli za úkol odehrát 20 partií s IMP hodnocením, z celkového pořadí vyplynuli vítězové v kategoriích U26, U21 a U16:
U16: Petr Karlík

V novém roce dojde k aktualizaci této struktury, která umožní dlouhodobé hodnocení hráčů mládežnických kategorií. V neposlední řadě pak spojí bridžisty z různých českých škol a umožní jim vzájemné porovnávání a pozorování vlastních pokroků.

• Zveřejněno 6. prosince 2021

Juniorský turnaj na RealBridge

V neděli se uskutečnil juniorský turnaj družstev na RealBridge. V kategorii U16 reprezentovaly Českou republiku dva týmy: Czech (Vojtěch Otáhalík - František Kubát, Štěpán Pittner - Tomáš Topka) a Czech + Norway (Dan Otradovec - Petr Karlík s norskými spoluhráči). První jmenovaný tým byl tvořen začátečníky z GEKOM a sbíral zkušenosti, přesto se mu podařilo s +5 IMP skončit na skvělém 5. místě z 12 družstev. Českonorskému týmu se dařilo ještě více, když se podělil o celkové vítězství s indicko-řeckým týmem.
Výsledná tabulka
Celkové výsledky včetně partií

• Zveřejněno 5. prosince 2021
  • Erik Klemš

MSE mládeže & Otevřené MČR mládeže 2021

Ve dnech 26.-28. 11. proběhlo Mistrovství střední Evropy mládeže a Otevřené MČR mládeže 2021. Konečné výsledky včetně fotogalerie jsou k dispozici pod odkazy níže. Na reportáži z akce se momentálně pracuje.

Krakowska Jesien Brydzowa 2021

O víkendu 26.-28. listopadu se v polském Krakowě konala série turnajů pod souhrnným názvem Krakowska Jesien Brydzowa. Během pátečního večera a sobotního dopoledne se konala kvalifikační fáze párového mistrovství Polska s impovým hodnocením, které se účastnilo 112 párů. Do šestnáctičlenného finále se z českých zástupců probojoval pouze pár Kopecký-Šlemr, kteří se během celého finále drželi na medailových pozicích, ale po nevydařených posledních dvou partiích se umístili na 8. místě. V neděli se následně konal Memoriał Jana Blajdy - turnaj dvojic s topovým hodnocením, ve kterém se 16. místě z celkových 133 zúčastněných párů umístila dvojice Melčák-Vojtík s 56,05%, na 22. místě Kopecký-Šlemr s 55,10% a na 45. místě Klemš-Vozábal s 52,02%.
Výsledky kvalifikace
Výsledky finále
Výsledky odpoledního TOP turnaje
Memoriál Jana Blajdy

• Zveřejněno 1. října 2021

Vilnius Cup 2021

Na letošní ESFG navázal Vilnius Cup, kterého se kromě našeho celého týmu z ESFG zúčastnil ještě pár Macura-Teichmann.
Český tým postoupil do finále hlavní týmové soutěže, kde se mu však již nedařilo a skončil na posledním (osmém) místě. V párové soutěži s TOP hodnocením skončily české páry na 43., 60. a 62. místě. V IMP párové soutěži se pár Macura - Teichmann umístil na 21. příčce.
Web turnaje

• Zveřejněno 28. září 2021
  • Nulíček

Šesté místo na Hrách malých federací

13. ročník European Small Federation Games se hrál 28.-30. září ve Vilniusu. Českou republiku reprezentoval tým ve složení David Vozábal (C), Erik Klemš, Michal Kopecký, Jakub Vojtík.
Český tým obsadil konečné šesté místo, když neuspěl v posledním zápase o umístění proti Lotyšsku. Celkovým vítězem se stala Ukrajina, která ve finále porazila Litvu. V utkání o 3. místo bylo lepším celkem Srbsko, které zvítězilo nad Chorvatskem.
Oficiální web soutěže

• Zveřejněno 12. září 2021

3. kolo 1. celostání ligy

O víkendu 11.-12. 9. 2021 byla dohrána 3. část 1. celostátní ligy. Vítězem základní části se stal tým Baník Havířov se 137.42 VP. V play-off jej doplní družstva P.S., Acol a Trumf. Do 2. ligy přímo sestupuje Chaos, baráž o udržení si zahrají Pernštejn a Triga.
Výsledky

Děkujeme našim partnerům za jejich podporu při propagaci bridže, organizaci soutěží a podpoře našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

I Vy se můžete stát našim partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů.