Český bridžový svaz

  • Email: ucbs@seznam.cz
  • Číslo účtu ČBS: 51-0689240257/0100
  • IČO: 00443000
  • Informace ze soutěží
  • Zveřejněno 30. dubna 2023
  • Nikol Vachtarčíková, Matyáš Lysek

O pohár města Slavonice 2023

Vítězem hlavního turnaje družstev ve Slavonicích se stal tým P.S. ve složení O. Bahník, K. Žylka, B. Zajíček, J. Šlemr, D. Vozábal, P. Pulkrab a J. Martynek před týmy POMM a Zbyněk forever with us. Hlavní párový turnaj ovládli manželé Bahníkovi před Fořtovými a Svobodovými. Podrobně se o turnajích dočtete zde.
Hlavní párový turnaj
Vedlejší párový turnaj - sobota, neděle
Hlavní týmový turnaj

Týmy

14 týmů bylo rozděleno do Finále A, B a C. Do Finále A se probojovaly týmy POMM, P. S., Bohušky a Zbyněk forever with us. Do Finále B se probojovaly týmy Memphis, 6 TIGERS Chaos, HABRA U16 a Golfisti. Zbylé týmy hrají ve Finále C. Finále A a B se hrají na 12 rozdání každý proti každému. FInále C pokračuje švýcarským systémem. 

Ve finále A vyhrál tým P.S., který si poradil se všemi soupeři a tým Zbyněk forever with us zdolal 20:0 na VP. Druhý skončil tým POMM, který prohrál pouze proti týmu P.S., ve složení Svobodovi, Macurovi. Na třetím místě se pouze o 0,25 VP před týmem Bohušky umístil tým Zbyněk forever with us (Erdeová, Hnátová, Spálovský, Raboch).

Finále B těsně vyhrál tým Golfisti, v sestavě Bahník P., Bahníková, Kupková L., Holý. A ve finále C si pro vítězství došel tým Soňa, ve složení Hájková, Vachtarčík, Hájek, Lysek.

Vedlejší párové turnaje

První vedlejší párový turnaj vyhrály Věra Schulzová s Jiřinou Böhmovou, z 16 párů, s 61,26 %, na druhém místě skončil Jan Pivnička a Jiří Kopřiva s 60,44 % a na třetím skončili Filip Anatol a Vladimír Nulíček se 55,49 %. 

Druhý vedlejší párový turnaj vyhrál Michal Králík s Jiřím Maškem se ziskem 58,33 %, na druhém místě se umístili Kristýna Schulzová a David Vozábal s 55,21 % a na třetím místě skončili Jarda Hájek s Matyášem Lyskem s 54,86 %.

Děkujeme partnerům za podporu propagace bridže, organizace soutěží a účasti našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

Staňte se i Vy naším partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů. 

Národní sportovní agentura
Moravskoslezký kraj
Funbridge
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Česká Asociace Univerzitního Sportu
TENAK holdings
Bridgescanner