Kniha vzpomínek našeho bridžového kolegy Gerhardta Bubníka "Život mezi paragrafy ", kterou si koupilo mnoho naších členů, je v tištěné podobě rozebrána. Proto nyní vyšla i v elektronické podobě (e-kniha). Zájemci si ji mohou pořídit na těchto webových stránkách za 199 Kč.

• Různé
  • Zveřejněno 10. listopadu 2019
  • Adam Janas

David Vozábal Bronzovým velmistrem

Díky druhému místu na MČR TOP se David Vozábal přehoupl přes hranici 21 ZB a stal se tak Bronzovým velmistrem ČBS.
Historický žebříček

• Různé
  • Zveřejněno 28. září 2019
  • Vladimír Nulíček

Polsko vyhrálo Bermuda Bowl

Od 14. do 28. září 2019 proběhlo v čínském městě Wu-chan 44. mistrovství světa týmů (Bermuda Bowl). Všechny tituly vybojovaly evropské týmy, v kategorii Open dokonce Evropané získali všechny medaile.
Mistry světa v kategorii Open se stali Poláci ve složení Buras, Narkiewicz, Nowosadski, Kalita, Chmurski, Tuczynski, druzí skončili Nizozemci, bronz vybojovali Norové. V kategorii žen zvítězilo Švédsko, v kategorii seniorů vyhráli Dánové, v kategorii mixů Rusové.
Web

• Různé
  • Zveřejněno 1. dubna 2019

Otakar Svoboda Stříbrným velmistrem

Vítězstvím na turnaji CBT České Budějovice se Ota Svoboda přehoupl přes hranici 24 ZB a stal se tak historicky prvním Stříbrným velmistrem ČBS.

• Různé
  • Zveřejněno 4. března 2019

Roční distanc pro Helgema

Přední norský hráč hrající v barvách Monaka Geir Helgemo byl potrestán Světovou bridžovou federací ročním zákazem hraní. Helgemo se provinil na loňských World Bridge Series v Orlandu, v odevzdaných vzorcích byl nalezen klomifen a syntetický testosteron. Jelikož hráč již loni přistoupil na provizorní dobrovolný zákaz, nebude moct hrát do 20. listopadu 2019.
Oficiální stanovisko WBF

• Různé
  • Zveřejněno 13. února 2019

Bridž v Českém rozhlasu

Poslechněte si reportáž Filipa Rambouska, který natáčel výuku bridže na Gymnáziu Elišky Krásnohorské v Praze. Reportáž byla výsílana na Českém rozhlasu Plus a na Radiožurnálu.
Reportáž ke stažení

• Různé
  • Zveřejněno 31. ledna 2019

ME a MS v tomto kalendářním roce

V roce 2019 se bude konat několik turnajů se statutem mistrovství světa resp. mistrovství Evropy:

Bridžový klub v Mladé Boleslavi

Dne 20. 2. 2019 proběhne v Mladé Boleslavi ustavujicí schůze nově založeného bridžového klubu. Srdečně zveme všechny bridžisty z širokého okolí.
Bližší informace

• Různé
  • Zveřejněno 7. listopadu 2018

Mistrovství ČR juniorů

V Hluku se na přelomu listopadu a prosince koná týmové mistrovství ČR juniorů. Přihlášky v matrice nejpozději do 10. listopadu 2018.
Informace
Přihlášky

• Různé
  • Zveřejněno 5. listopadu 2018

Konference sport na hraně

Posílením rovných příležitostí ve sportu, aspekty přílišného tlaku na výkon u sportujících dětí, jeho psychologickými i zdravotními následky, komunikací mezi vrcholovými sportovci a trenéry a podporou vzdělávacích programů se zabývala konference „Sport na hraně? aneb tlak na výkon (nejen) ve vrcholovém sportu“, kterou uspořádal Český olympijský výbor za podpory Senátu Parlamentu České republiky.
Celý článek
Seznam všech videí

Děkujeme našim partnerům za jejich podporu při propagaci bridže, organizaci soutěží a podpoře našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

I Vy se můžete stát našim partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů.