Český bridžový svaz

  • Různé
  • Zveřejněno 18. října 2016
  • Přemysl Posledník

Předplatné časopisu The Bridge World

Přemek Posledník nabízí možnost objednání časopisu The Bridge World za velmi zvýhodněnou cenu. 

Vážení přátelé,

podařilo se mi u vydavatele časopisu Bridge World vyjednat zvýhodněnou cenu ročního předplatného pro české bridžisty. Nejdřív pár slov o časopise a potom detailněji o nabídce.

The Bridge World je vůbec první časopis o bridži, začal ho vydávat Ely Culbertson v roce 1929. Vychází měsíčně pouze v papírové podobě a najdete v něm 76 stran textu o bridži bez reklam. Zajímavé jsou reportáže z posledních mistrovství světa a velkých turnajů, kde se dočtete, jakým způsobem sehráli daná rozdání ti nejlepší. Dál tam najdete licitační soutěž - můžete si zkusit sami vydražit rozdání, v dalším čísle najdete sledy dvou špičkových párů a bodová ohodnocení vydražených závazků, samozřejmě s komentářem. Další mojí oblíbeno rubrikou je Master Solvers' Club - skupina špičkových hráčů dostane 10 licitačních problémů, na které odpovídají s komentářem. Ty nejzajímavější komentáře se pak objeví v časopise spolu s bodovým ohodnocením jednotlivých akcí, a tak můžete srovnat svoje skóre s těmi nejlepšími. K tomu je v časopise spousta malých rubrik - nové konvence, okénko do historie, nabídka bridžové literatury a další články. 

 
Nabídka, kterou jsem dostal, je roční předplatné (12 čísel) za 89 dolarů na osobu včetně poštovného. Běžná cena pro lidi žijící mimo severní Ameriku je 123 dolarů, sleva je to poměrně výrazná, za lepší peníze už to nebude. Kdo máte zájem, pošlete mi prosím mail s Vaší poštovní adresou do konce října. Platit se bude v korunách převodem na účet podle částky, kterou mi banka skutečně naúčtuje.
 
Přemek Posledník (p.poslednik@gmail.com)
 

Děkujeme našim partnerům za jejich podporu při propagaci bridže, organizaci soutěží a podpoře našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

I Vy se můžete stát našim partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů. 

Funbridge
Moravskoslezký kraj
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Česká Asociace Univerzitního Sportu
TENAK holdings
Bridgescanner