Český bridžový svaz

  • Informace ze soutěží
  • Zveřejněno 10. srpna 2022
  • Nikol Vachtarčíková, Matyáš Lysek

7th World Youth Transnational Open Championship

7th World Youth Transnational Open Championship

Po celodenním boji byl ukončen párový turnaj ve všech kategoriích. Pouze František Kubát se probojoval do Finále A U16.
Zdeněk Tomis s Veronikou Dolanskou vyhráli Finále B a Karolína Rečičárová s Lukášem Vachtarčíkem vybojovali stříbro ve Finále B U16.
Podrobnosti v článku

Finále A si z českých reprezentantů zahrál pouze v kategorii U16 František Kubát s řeckým partnerem Costa Theodorem Benem Guigui a obsadili zde 11. místo. Ve spojeném finále B kategorií U21+U26+U31 zvítězil mezi 56 páry juniorský český pár Zdeněk Tomis - Veronika Dolanská. Následoval pár Čeněk Romanowski - Mikuláš Krása, kteří se po druhém kole probojovali na šesté místo a rovněž patří gratulace páru Adam Pyszko - Matyáš Lysek, jejichž umístění se dostalo do TOP15 a obsadili 13. místo. Těsně pod 50 % se na 31. místě umístil pár Matěj Drozd - Nikol Vachtarčíková. Ve finále B U16 se na bednu probojoval český pár Lukáš Vachtarčík - Karolína Rečičárová, kteří obsadili 2. místo z 15 párů. Poté pár Marek Pilát - Jonáš Drozd obsadili konečné 7. místo. Celé výsledkové listiny můžete sledovat zde. Všem reprezentantům gratulujeme, děkujeme na reprezentaci a budeme fandit v týmovém turnaji, který startuje zítra.

Děkujeme našim partnerům za jejich podporu při propagaci bridže, organizaci soutěží a podpoře našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

I Vy se můžete stát našim partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů. 

Národní sportovní agentura
Moravskoslezký kraj
Funbridge
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Česká Asociace Univerzitního Sportu
TENAK holdings
Bridgescanner