Český bridžový svaz

  • Email: ucbs@seznam.cz
  • Číslo účtu ČBS: 51-0689240257/0100
  • IČO: 00443000
  • Informace ze soutěží
  • Zveřejněno 10. srpna 2022
  • Nikol Vachtarčíková, Matyáš Lysek

7th World Youth Transnational Open Championship

7th World Youth Transnational Open Championship

Do Finále A U16 tohoto mistrovství se probojoval František Kubát s řeckým partnerem, kde obsadili konečné 11. místo.
Zdeněk Tomis s Veronikou Dolanskou vyhráli Finále B a Karolína Rečičárová s Lukášem Vachtarčíkem vybojovali stříbro ve Finále B U16.
Podrobnosti v článku

Finále A si z českých reprezentantů zahrál pouze v kategorii U16 František Kubát s řeckým partnerem Costa Theodorem Benem Guigui a obsadili zde 11. místo.

Ve spojeném finále B kategorií U21+U26+U31 zvítězil mezi 56 páry juniorský český pár Zdeněk Tomis - Veronika Dolanská. Následoval pár Čeněk Romanowski - Mikuláš Krása, kteří se po druhém kole probojovali na šesté místo a rovněž patří gratulace páru Adam Pyszko - Matyáš Lysek, jejichž umístění se dostalo do TOP15 a obsadili 13. místo. Těsně pod 50 % se na 31. místě umístil pár Matěj Drozd - Nikol Vachtarčíková.

Ve finále B U16 se na bednu probojoval český pár Lukáš Vachtarčík - Karolína Rečičárová, kteří obsadili 2. místo z 15 párů. Poté pár Marek Pilát - Jonáš Drozd obsadili konečné 7. místo. Celé výsledkové listiny můžete sledovat zde. Všem reprezentantům gratulujeme, děkujeme za reprezentaci.

Děkujeme partnerům za podporu propagace bridže, organizace soutěží a účasti našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

Staňte se i Vy naším partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů. 

Národní sportovní agentura
Moravskoslezký kraj
Funbridge
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Česká Asociace Univerzitního Sportu
TENAK holdings
Bridgescanner